t (tiga)

t (uzzinu_pedejais): Izrādās, Čaka ielā..

šonakt, 12:31 am, atsauksmēm

Izrādās, Čaka ielā turpinās Marijas ielas numerācija.
пивчик, семушки и на стадик (miligrami)

пивчик, семушки и на стадик: 2k19: Yalla [ongoing]

šonakt, 12:05 am, 5 atsauksmes

Es gribu atlikušo ziemu gulēt uz mutes un klausīties ambientu. Kad kaut ko interesantu atradīšu, likšu te iekšā (t.i. šī pleiliste tiks regulāri apdeitota). Pārējā laikā ceru izgulēties, tad pamosties un saprast, ko tad ar savu pusdzīvi lai iesāk. Pleiliste zem attēla.

Spotify
efgaa (f_g)

efgaa: pēdējā pirmdiena kā darba diena šajā gadā jeb steidzam pabeigt

aizvakar, 9:50 pm, atsauksmēm

Zum (zum)

Zum: 30. 10. 2017. Ņemiet vērā,..

vakar, 8:20 pm, 2 atsauksmes

30. 10. 2017. Ņemiet vērā, ka bērnu nozaga nākamajā dienā. Zvans no bērna tēva. Es jautāju, ko gribējis vervelēt, jo parasti jau man nezvanīja, plānprātiņš. Nākamajā rītā sešos no rīta atbilde: "Ja tu vēlētos uzklausīt, tad man būtu ko teikt. Bet kamēr tu to sauc par vervelēšanu, tikmēr neko." Tajā laikā jau kļauza bija uzrakstīta un māsasvīrs, kā nu prasdams iztulkojis, ka man rādoties uguņi.
Lūk, ko mantkārība nodara ar cilvēkiem, es tikai pabrīnos.
snauts (snauts)

snauts (uzzinu_pedejais): In medicine, tenderness is..

vakar, 6:40 pm, atsauksmēm

In medicine, tenderness is pain or discomfort when an affected area is touched.
Zum (zum)

Zum: Ja nodevēju un stukaču..

vakar, 4:26 pm, atsauksmēm

Ja nodevēju un stukaču kultūra patīk, lai māca nodevību citiem.
Placebo Rush (kakjux)

Placebo Rush: vakardienas koncis bija..

vakar, 3:38 pm, atsauksmēm

vakardienas koncis bija fantastic! lieliskā čehu grupa Zrní kā parasti piegādāja kvalitatīvu vakaru. tiešām sapurināja un izkratīja. nodejojos visādi. tā ir tiešām lieliska grupa, kura ir tik jestra, tik dzīva, tik, tik ļ dzīva. viņi sevišķi daudz starp dziesmām nerunā. lai gan, jauno singlu aplēja ar als. trīs no pieciem grupas dalībniekiem bija ar basām kājām. un viņi tur visi smaida un lēkā, un līksmo. un tu tur skatītājos smaidi un lēkā, un līksmo līdzi. so animated, so easy. ā, nu vēl tas vijoļnieks tur plosījās like there is no tomorrow (at least for the violin), tas bija vareni, tiešām vareni. tiešām lieliska čehu grupa. ja jums kāds piedāvā iet uz viņu konci, noteikti piekrītiet, noteikti nenožēlosiet. pat, ja nesaprotat čehiski.

bet nu, es nevaru atturēties nepierakstot pāris piezīmes par publiku. EtF aiz muguras stāvēja zaja, kura ik pa brīdim izvilka no somas tās mazās šņabja pudelītes (you know, like airplane ones) un iemalkoja. mums ar VZ ļ uzbāzīgi blakus bija zaja, kurai bija DSLR forčiks un 3 objektīvi. viņa faktiski man pār plecu ļ intensīvi fotkāja grupu, izejot uz kvantitāti un laikam jau cerēja, ka kaut kas tur sanāks arī ar kvalitāti, da kaut nejauši, ja nekā savādāk. tad vēl kaut kāda fotogrāfzaja gribēja pielīst mums ar EtF priekšā, bet EtF neļāvās. un vēl viss kas tur bija. bet ko nu par to.

jo vienā brīdī paskatījos apkārt un nosmīnēju pie sevis. jā, te trīs aukstie, introvertie latvieši, kuriem jūtu neesot, ir tie, kuri nodejojas un nokalbasījas pie lieliskā Zrní konča.
Zum (zum)

Zum: Bērns arī nezvana. Pareizi,..

vakar, 3:28 pm, atsauksmēm

Bērns arī nezvana. Pareizi, pareizi, telefons laikam vēl nav saplīsis.
Zum (zum)

Zum: Šodien pienāca atteikums..

vakar, 2:23 pm, atsauksmēm

Šodien pienāca atteikums par C1. Izsūtīts 13. decembrī. Cik sapratu kursu vadītājai tas ka Arbaitsamt apmaksās vispār nebija parādīts, jo no rīta sazvanīju. Es taču teicu, ka Vācijai vajadzīgi tikai vergi, kas arī bija jāpierāda.
missalise (missalise)

missalise: Pagājušajā gadā bijām uz..

vakar, 3:12 pm, atsauksmēm

Pagājušajā gadā bijām uz Ziemassvētku koncertu "Mazu brīdi pirms". No tiem Ziemassvētku koncertiem, ko esmu redzējusi, šis man ir paticis vislabāk. Man liekas, ka varētu būt forša dāvana tiem, kuriem patīk Lūsēns, Pētersons un Zadovska.
Zum (zum)

Zum: Un bērns man vēlāk..

vakar, 12:26 pm, 9 atsauksmes

Un bērns man vēlāk stāstīja. Viņi tajā St. Josef bērnunamā bija labi pret mani, dvielīti iedeva. Bļed, lai austrumeiropiete var savu sūdaino muti noslaucīt un kakaino pakaļu? Lai tagad abi ar tēti nodevēju svepst un plāno nākamo nodevību. Nodevēji jau jāsalaiž kopā.
lavendera (lavendera)

lavendera: Vai jūs pazīstat kādu..

vakar, 12:36 pm, 5 atsauksmes

Vai jūs pazīstat kādu patoloģisku meli?
missalise (missalise)

missalise: Kad reiz pienāks tas laiks,..

vakar, 11:39 am, 4 atsauksmes

Kad reiz pienāks tas laiks, kad es Ziemassvētkus sagaidīšu nesteidzīgi - jau laicīgi sagādātām Ziemassvēktu dāvanām, ap šādu datumu vien mierīgi prātojot par to, kādus cepumiņus vajag jau laicīgi sacept svētku galdam. Tā vietā es vēl neesmu nopirkusi NEVIENU Ziemassvētku dāvanu, darbā jāaizvieto kolēģe, jāatdod saimniecei dzīvokļa atslēgas un vēl uz ceturtdienu jāpaturpina garadarbs Dramaturģijas kursam. Ak, vai.
Toties svētdien mēs cītīgi līmējām tapetes Pļavnieku dzīvokļa virtuvē. Gaiši zaļas. Un tas gan man ļoti patika.
Zum (zum)

Zum: Un tad vēl tai sapulcē..

vakar, 9:45 am, atsauksmēm

Un tad vēl tai sapulcē muldēja, kā ieaudzināšot bērnam patstāvību. Iespējams, atvelkot man naudu. Ieaudzināšot bērnam patstāvību, lai tēvs vēlāk varētu parazitēt. Es tikai klausījos un smaidīju.
tors (tors)

tors (par_velti): Stūra galds

vakar, 2:35 am, atsauksmēm

Atdodu vienkāršu stūra galdu (100x100x75cm). Spied šeit, lai apskatītu foto. Pašsavākšana no Grīziņkalna raj. Ja vajag, raksti uz blackantlerrs@gmail.
пивчик, семушки и на стадик (miligrami)

пивчик, семушки и на стадик: Seasoned: Bookmark Error [50 tracks; 3h17min]

vakar, 12:00 am, 8 atsauksmes

Rudens. Laiks, kad viss ir bijis, varbūt nebijis, bet varētu būt bijis; laiks, kad gaisā virmo viss tas, kas nenotika vasarā. Vēl ir silts, bet satumst. Nav vēl nemaz tik vēls, bet līņā un tumšs, uz virtuves loga kondensējas garaiņi no tā, kas kūp uz plīts. Varbūt tu gludini drēbes, varbūt vāri pirmīt lasītās sēnes, katrā ziņā nekas īsti nenotiek un arī laikam nenotiks. Tev ir mazliet garlaicīgi, bet varbūt tev tā vienmēr ir bijis, tikai agrāk nebija laika pamanīt. Nēnu, it kā jau viss notiek, visi pārnāk mājās no vasaras, sanāk iekštelpās, rosība, kaut kas ir jāatgūst, bet kas tieši. Varētu arī vienkārši uzbombīt un skatīties "Atslēgas", varētu nodoties refleksijai, bet tu jau tāpat nojaut atbildi uz to visu - tu drusciņ centies, bet drusciņ arī nē. Katrā ziņā, kāda starpība - tu jau esi beidzis ākstīties un pārnācis mājās. Ja paveiksies, iesim tam visam cauri atkal (un atkal), bet tagad var mazliet atvilkt elpu. Pleiliste zem attēla.

Spotify
Zum (zum)

Zum: Nu vopše, ja grupa nav..

aizvakar, 8:44 pm, atsauksmēm

Nu vopše, ja grupa nav nokomplektēta C1 cik saprotu, Vācijai gudri cilvēki nav vajadzīgi, jo vajadzīgi tikai vergi. Tad es pati nolikšu to eksi. Man stulbeņu treniņi nav vajadzīgi arī.
lavendera (lavendera)

lavendera (pajautaa): Kāda jēga ir no 18 mēnešu..

aizvakar, 7:25 pm, 7 atsauksmes

Kāda jēga ir no 18 mēnešu plānotājiem?

Kur vēl bez Ošiņa rakstāmlietām un Valtera un Rapas pārdod Moleskine plānotājus? Šajos divos nav manis gribētā grafējuma.
Placebo Rush (kakjux)

Placebo Rush: I want to shout from the..

aizvakar, 5:42 pm, 4 atsauksmes

I want to shout from the rooftops, but it's a bit of a long way up and I'm not in the mood, also look at the weather, so I will just post it here:

my application with the Ministerstvo Vnitra is finally approved! u-fucking-rā!
jutoņa: miegains, saguris, tas viss
♪♬: nezinu, ko klausīties
Zum (zum)

Zum: 23.04.2017. Paldies. Vakar..

aizvakar, 5:26 pm, atsauksmēm

23.04.2017. Paldies. Vakar vakarā biju tusiņā. (Forši, zin kā, var patusēt. Kas nekaiš, ne par vienu nav jārūpējas.)
Zum (zum)

Zum: Varu sadarēt, ka fāčuks..

aizvakar, 3:46 pm, atsauksmēm

Varu sadarēt, ka fāčuks jau ielīdis bērna akontā un spoguļo. Kretīns.
lavendera (lavendera)

lavendera: Tiem mediju psihopātiem, kas..

aizvakar, 3:48 pm, 4 atsauksmes

Tiem mediju psihopātiem, kas raidījumu vidū liek reklāmas DUBULTĀ skaļumā, vajadzētu piespiedu kārtā likt to materiālu pašiem klausīties ar austiņām. Tad viņi varbūt saprastu, kas ir Raula Kastro akustiskā bumba.

Jā, es klausos video ar austiņām un katru reizi neganti nolādu šīs personas, kad man nākas zibenīgi ar sparu raut ausis nost no galvas.
efgaa (f_g)

efgaa: sniega bumba veļas lejā?

aizvakar, 3:45 pm, 13 atsauksmes

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK) valdībā iesniedzis likumprojektu par Rīgas domes atlaišanu, kurā atrunāts arī domes turpmākais darbs tās atlaišanas gadījumā, aģentūrai LETA pavēstīja ministra preses pārstāve Santa Vaļuma. Viņa norādīja, ka likumprojekts sagatavots, pamatojoties uz vairākiem konstatētiem likuma pārkāpumiem pašvaldības darbā, tai skaitā pašvaldības kapitālsabiedrību pārraudzībā. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) esot izvērtējusi domes atbildību "Rīgas satiksmes" (RS) lietā, un, izstrādājot likumprojektu, ņemti vērā arī līdz šim konstatētie pārkāpumi, nepilnības un bezdarbība pašvaldības darba procesos, tai skaitā attiecībā uz RS.

Tik ilgi gadi pagāja un tikai tagad "situācija nobrieda"?
puasōns (anonymous)

puasōns: Roma (2018)

aizvakar, 3:39 pm, 2 atsauksmes

пивчик, семушки и на стадик (miligrami)

пивчик, семушки и на стадик: Seasoned: Topless Swimsuit [50 tracks; 2h53min]

aizvakar, 2:04 pm, 2 atsauksmes

Vasara. Pat tu atkāpies no aizspriedumiem par sevi un vienkārši uzvelc šortus. Tveice kausē ķermeni, nav laika apcerīgai huiņai, nav laikam vispār īsti nekam, pat teikumu nevar normāli pabeigt, jo viss fokuss ir pavērsts uz to, kā neizšķīst un saglabāt robežu starp sevi un visu to, kas notiek ārpusē. Sāļi mati un pretiedeguma losjons, tev iespējams pat ir drusku kauns no tā, cik labi jūties, jo cilvēka cienīgāk būt veldzēties labi vēdinātās telpās gaišā, tomēr pieklājīgā kostīmā. Tu esi tā kā iemīlējies, bet tev ir arī tā kā pofig, jo, kā jau teikts iepriekš, šajā laikā nevar pat normāli teikumu pabeigt, viss ir tāds āāāāā triecienveidīgs uzbrukums visām maņām vienlaikus. Vakara gaismā tu gribētu, lai šis laiks nekad nebeigtos, lai gan zini, ka kaut kad gan jau atkal iekšās urdīs pēc sniega. Vismaz vienu vasaras saullēktu ir nepieciešams sagaidīt kāpās, citādi neskaitās. Un vismaz vienreiz vajag kartīgi noraudāties, ejot pa pilsētu, un domājot par pretimnācējiem, kā viņiem izdodas būt tik normāliem. Vismaz viens brauciens sakarsušā mašīnā, blāstojot popmūzikas grandus. Pleiliste zem attēla.

Spotify
Zum (zum)

Zum: Tēvs,stučīja, ka māte..

aizvakar, 11:49 am, atsauksmēm

Tēvs,stučīja, ka māte esot pārmācījusies. Tāpēc jāved bērniņš pie debilā tēva pēdējā nedēļā, lai nepārmācās. Visiem tak jābut vienādi debiliem, citādi uznāks kompleksiņi vācietēniem.
Zum (zum)

Zum: Tátad varam savilkt..

aizvakar, 11:05 am, atsauksmēm

Tátad varam savilkt secinājumus. Tikko kādiem nepilsoņiem kaut kas sāk piederēt Vācjā, tiek atņemti pēcnācēji. Lai būtu taisnīguma uzvara.
lavendera (lavendera)

lavendera: par tām eglītēm

aizvakar, 11:10 am, 7 atsauksmes

Vienus Ziemassvētkus es pavadīju kādā mājā, kuras saimniekiem ir privāts mežs,
Un tad, kad mēs devāmies rotāt mežā eglīti, ko šie saimnieki Ziemassvētkos mežā augošu rotā katru gadu, izrādījās, ka kāds nezināms Ziemassvētku prieka kārotājs to ir nocirtis savām vajadzībām.
Domājiet ar galvu.
efgaa (f_g)

efgaa: hmm..

aizvakar, 10:08 am, 2 atsauksmes

Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR) nolēmis atkāpties no amata. Par šādu lēmumu Ameriks šorīt paziņoja žurnālistiem.

Tātad viss ir ļoti slikti un KNAB ir piezadzies viņam visai tuvu?
Zum (zum)

Zum: Un tad es pajautāšu, : Un..

aizvakar, 9:01 am, atsauksmēm

Un tad es pajautāšu,
: Un kādas jums dakterīt problēmas, laikam pacentiņi tā pamazāk, ja no valsts jādiedelē? Man patīk uzklausīt.
Zum (zum)

Zum: Es varu iedomāties mūsu..

aizvakar, 8:52 am, 2 atsauksmes

Es varu iedomāties mūsu pirmo sarunu ar psihu. - Nu kā tad ir Zum? Viss labi? Vai tomēr nav gan labi?
- Nē, visu laiku kaut kādi sveši debiliķi man tiek uzbāzti, piemēram, jūs.
Zum (zum)

Zum: Bija tāds moments sapulcē...

aizvakar, 6:40 am, atsauksmēm

Bija tāds moments sapulcē. Nu, ko ar mani tagad darīt? Nu ko, psihiterapeits, un viens kungs vedīšot. Esot tak man labas attiecības ar šo kungu. Nu, normālas attiecības, es teicu, pirmo reizi, kad dzirdēju, likās kā tāds pionieru vadītājs. Pie vārda vadītājs drusku noliecu galvu un pārliku, ko teikt Leiter vai Führer. Pateicu Führer, arī kungs bēdīgi nolieca galvu. Starp citu, vairs tur nestrādāšot uz pilnu slodzi. Pārāk garš ceļš, neatmaksājas.
efgaa (f_g)

efgaa: par egli un kaķiem

16. decembris, 9:44 pm, 2 atsauksmes

Joprojām domāju, ko darīt ar egli.
Duksim egles bija vienaldzīgas. Pirmajā gadā centās to vairāk iepazīt, bet pārējos gados tik vien kā apakšējos bumbuļus varēja noņemt.
Ar māsiņām pat nezinu, ko darīt. Puša varētu būt ļoti uzmācīga egles iepazīšanā. Trišai pietiktu enerģijas tajā regulāri rāpties. Bet man paranoja - bail, ka skujas sarīsies abas.
Nezinu, ko darīt. It kā gribas egli, bet negribas, lai tā visu laiku būtu jāpieskata.
Izdomāsim vēl.
Zum (zum)

Zum: Forši ir izjust uz savas..

16. decembris, 7:21 pm, atsauksmēm

Forši ir izjust uz savas ādas stazi, gestapoviešu un Kristus skolnieku varaskāri un augstprātību. Un tad vaimanā, ka bērni viņiem nedzimst. Kā lai dzemdē, ja piespiedu kārtā vecākiem jālēkā, kā jampampiņiem apkārt un ja nepildīs visas bērna vēlmītes un kaut kas soctantēm un onkuļiem un skolotājiem neiepatiksies, tā savāks un sāks audzināt jaunus stazi un gestapo skolniekus.
пивчик, семушки и на стадик (miligrami)

пивчик, семушки и на стадик: Seasoned: Low Dependencies [50 tracks; 3h27min]

16. decembris, 5:56 pm, atsauksmēm

Pavasaris. Pirmā reize, kad iesit galvā tas gaiss. Varbūt vēl ir slapjdraņķis, varbūt jau ir sākušas spraukties lapas, bet tas pirmais gaiss vienmēr iebelž identiski. It kā viss sāktu kņudēt, un it kā tu esi ārkārtīgi laimīgs un nelaimīgs vienlaikus. Varbūt vēl zeme tikai sāk atgūties, viss rādās rūsas krāsās, tikmēr vēl ir ok. Kad viss sāk zaļot, tad gan ir pizģec. Tu saproti, ka tas ir skaisti, bet tāpat nespēj to panest. Nepanesams - tu šaubies, ka būtu kāds labāks vārds, kas raksturotu pavasari. Un tomēr tas viss normāli griež, īpaši tas pats, pats pirmais gaiss. Tu nezini, cik vēl daudz tādu būs priekšā, bet vismaz ir vēl šis. Drīz būs terases un kokteiļi uz tām. Pirmais BBQ. Protams, pienākumi jau nekur nav pazuduši, iespējams, ka tu vispār iepriekšējā naktī esi gulējis tikai divas stundas šo pienākumu dēļ, bet tagad jau uz ielas, saule spīd acīs un tas viss, par spīti visam, prien. Gada sākumā tu loloji ilūzijas par to, cik savākts būsi, bet tagad tu esi iztecējusi kā lēta dekoratīvā kosmētika, un visas maņas pulsē kā neirotiska lampiņu virtene uz midžināšanas režīma, turklāt dažas spuldzītes strādā, bet dažām kvēldiegs jau pušu. Pirmais vakars, kad esi uz ielas un tev nesalst. Pats trakākais, ka arī tumsā pavasaris ir pavasaris. Pleiliste zem attēla.

Spotify
Placebo Rush (kakjux)

Placebo Rush: šodien ir tāda svētdiena,..

16. decembris, 4:25 pm, atsauksmēm

šodien ir tāda svētdiena, kurā ļ, ļ noderētu BirdPen koncis. also, kad es precēšos ar Dave Pen, emm, nu. tur divas lietas 1) neapķiķināties ceremonijas laikā, kad sauc viņa pilno vārdu, 2) after I'm going to walk him down the isle to the stage, then he picks up his guitar and the gig starts and we're on, baby!
jutoņa: broken and tired
♪♬: man ir pasaulē skaļākā vešmašīna