Zum (zum)

Zum: Jaunieši visu nakti spiedza..

šorīt, 7:17 am, atsauksmēm

Jaunieši visu nakti spiedza un bļaustījās. Vēl šonakt krietni izbļaustīsies un tad uz skolu.
Zum (zum)

Zum: Likam jānovēl tai Nestle..

šonakt, 12:05 am, 1 atsauksme

Likam jānovēl tai Nestle bijušai darbiniecīte, vāciešu dibenlaižai visas veiksmītes turpmākajās dibenlaizībās. Hau!
Zum (zum)

Zum: Vecajā ciemā svilst...

vakar, 3:37 pm, atsauksmēm

Vecajā ciemā svilst. Dabūju braukt riņķī ar visām savām jaunajām zivīm.
es pats personīgs (maigs)

es pats personīgs: corona-blues

vakar, 9:06 am, 8 atsauksmes

tā nu mans otrais plānotais latvijas atvaļinājums šogad pačab. 14 dienu pašizolāciju un anti-socializēšanos nealkstu, līdz ar to sāku domāt francijas-dienvidu cienīgas alternatīvas. laikam pirmoreiz pa visu covid laiku sajūtos čābīgi, ņemot vērā, ka sajūtu līmenī daļa covid piesardzības noteikumu liekas cilvēku čakarēšana (itālijā jāievērjo atstatums 1m, nīderlandē 1,5m, latvijā 2m, vai mēs runājam par vienu un to pašu vīrusu, vai arī viņš uzvedās dažādās valstīs savādāk, absurds <- prātā šaudās šādas domas) + kamdēļ, ja es būtu gatava šodien veikt testu, pēc nedēļas, iebraucot latvijā veiktu testu (7tajā dienā) un vēl pēc nedēļas testu (nosegtu par saviem līdzekļiem), man joprojām pēc tam būtu jāsēž pašizolācijā, jo tādi lūk ir likumi, kamēr atkal citās valstīs tas strādā. ka dzirdēts, ka policija dežūrē pie mājās, uzmanot cilvēkus, kuri sēž pašizolācijā (seriously, vai tiešām nav citu, svarīgāku lietu ko darīt?). un beigu beigās absurds, ka vakar cilvēki ielidojot varēja izvairīties no karantīnas, bet šodien vairs nē.

viena, no svarīgākajām dzīves atziņām man ir tā, ka man ir svarīgi, lai es ar savu iztikas pelnīšanu nečakarētu cilvēkus (čakarēšana un darbs, kas čakarē citus cilvēkus sniedz man sajūtu, it kā uz vemšanu velk). lai arī strādāju valsts aparātā, paldies dievam 'cilvēku čakarēšana un to dzīves apgrūtināšana' nav mana ikdienas vai darba sastāvdaļa. nu un šoreiz es jūtos kā čakarēšanas upuris. nabaga ego, šņuk, šņuk
None of the Above (artis)

None of the Above: NKVD & Spānijas civ. karš — prelude to WWII

aizvakar, 9:35 pm, atsauksmēm

missalise (missalise)

missalise: Ik pa brīdim ir mazliet..

aizvakar, 3:13 pm, atsauksmēm

Ik pa brīdim ir mazliet tāda apstulbuma sajūta. Tad, kad ilgu laiku nav nekas noticis un tad daudz kas notiek (pati gan esmu bijusi tiem notikumiem iniciatore), tad ir tāda jocīga sajūta. It kā es uz kādu laiku būtu izkāpusi kaut kādā zināmā dzelzceļa stacijā, tur mierīgi dzīvojusi. Un tad atkal iekāpusi nākošajā vilcienā, kurš nu nesas baigajā ātrumā pa man nezināmām vietām.
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: Havlíčkův Brod ir samērā..

aizvakar, 8:32 am, atsauksmēm

Havlíčkův Brod ir samērā savdabīga pilsēta. pat ne tāpēc, ka viņiem ir pašiem sava Žižkova, bet drīzāk tāpēc, ka tā ir pivnīcas Rebel pilsēta. Rebel ir tiešām gards pivcis, recommend!

bet staigāt apkārt un vērot visur dzeltenus saulessargus ar sarkanu uzrakstu Rebel visur pa pilsētu, tas ir... savdabīgi :D nu, es te lietoju vārdu "staigāt" tā somewhat loosely, ja godīgi. tātad, man virs potītes viena saite totāli nopisās un viss ir au. visgrūtāk ir kāpt vai pat vienkārši iet lejā pa kalnu, daudz sāpīgāk nekā augšā. nav gan tā, ka iet augšā vai iet pa plakanu nebūtu au, tikai mazāk au nekā doties lejup.

lēnā garā dodamies uz vecpilsētu. nezinu īsti, kas tieši tur notika, bet daļa vecpilsētas un centra, arī gar upi, ir tupa viss uzrakts. kaut kādi.. nez. karoč, ielas uzraktas un nekas nav saprotams. dēļ tā sanāk izmest kaut kādu līkumu gar pīļu dīķi. y'know - dīķis, kurā dahuja pīļu. dodamies tagad uz centriem. tur galvenajā laukumā ir viens Rebel barčiks, viena Pilznīca un viena Bernardnīca. protamska, mēs visi tādi Prāgeri un mums dodiet Rebeļpivci! kad kāds pēdējoreiz pie Rebeļa tika, ta? bet nu, tur viss aizsēdēts. nopūšamies. un no palikušā Bernardnīca ņem preferenci pār Pilzņīcu. jo nu, Bernards _ir_ labāks pivcis nenoliedzami! (also, es nekur diži tālāk nevaru tagad aizklibot anyways.)

Bernardnīca vispār izrādās ir padārga iestāde. bet, paskatieties uz visām citām immediate izvēlēm. nolēmām, ka nav tik traki, nepārsit Prāgas cenas, paliks tepat. also, Bernards. limonādes gan viņiem huiņa, fuj. bet toties ēdiens. tur sanāca tā, ka lasis, kas parasti visur ir dārgs AF, šeit uz visa pārējā fōna ir salīdzinoši ok cenā. I mean, lasis, kas ir lētāks par krkovici? izvēle ir Easy. un lasis bija gards. uhti. tiešām, lielisks lasis un lieliski un perfektā konsistencē sagrillēti dārzeņi un neviena paša burkāna!

ja jūs esat Havlíčkův Brod un gribat aiziet tiešām kvalitatīvi un garšīgi un uhhh uzēst, ejiet uz Restaurace U Zlatého lva. ja sanāk sēdēt iekšā (we didn't), ņemiet vērā, ka krēsliem ir kapucītes.

bet nu, nepaliks tak tur. also, ap pus11 mums anyway palūdz jau samaksāt un doties, jo grib tomēr taisīt ciet barčiku. tiek izvilkta gūgle. I know, I know, cheating, bet atcerieties, ka man kāja nestrādā? atrodam kaut kādu ielu, uz kuras 3 potenciāli late night barčiki. klibos taga tai virzienā. pa ceļam sanāk iet cauri kaut kādai mazai alejai un tur ir āra galdi. un, ejot garām vienam, tur milzu suncis viss tāds ieintersējas par mani. saimnieks it kā tur kaut ko sanervozējas, ka es nobīšos, bet mans pirmais reflekss bija pakasīt suncim aiz ausīm. tad nu sakasīju un samīļoju sunci, gājām tālāk.

pēc nelielas un konkrētas neizpratnes un tomēr lieku kvartālu nostaigāšanas, atrodam kaut kādu barčiku, kur, izrādās, ir divi barčiki. un tie nav dzīvojamajās mā iebūvēti, so ļauj sēdēt ārā! uhti! urā! izvēlamies to, kurā mazāk cilvēku un nīgrāka bāra zaja. tur gan nez kāpēc nedod Rebeli, bet laikam atkal Bernardu, ja pareizi atceros. vai Krušovici? in any case. kaut kādā brīdī gan paliek pārāk jau vēsi un tomēr ejam iekšā. un tad viņi pamanās nomainīt industriāli Lindermann uz kaut kādu popsu. nu kas tā dara? un vispār nīgrajai zajai apnīkst strādāt un viņa aiztaisa ciet barčiku. ballītes orgkomiteja sapīkst un iet uz otru barčiku. bet nu visi samiegojas salīdzinoši ātri un dodas atpakaļ uz paliktuvi.

nākamajā dienā mana kāja ir mazliet labāk, bet joprojām au. auauauau! neko. mums paliktuves receptioniste bezmaz piespiež iet brokastu telpā vismaz kafiju iedzert, ja ne ēst brokastis (brokastlaiks jau bija beidzies tur viņiem), citādi nevar tak laist mūs prom. paklausīgi iedzeram kafijas un apelsīnu sulu. un dodamies uz vecpilsētu.

šoreiz Rebeļa barčikā ir vieta, kur piesēst. ir arī baigi karsti un laukumā nav īsti nekādas ventilācijas, nu - vēja. limonādes tur nav vispār. bet ir vinea. nedaudz apspriežamies, paņemam kafijas un tonikus. bet kaut kā liekas, ka jāpāriet uz radleriem. aptekšņi tur tādi... nu.. nav gluži sava amata meistari tomēr. mēģinam no viņiem dabūt pivci ar spraitu un atsevišķi vinea. dabūjām radlerus - pivcis + vinea. ir ļoti savdabīgi, bet nav tā, ka negaršīgi. limonāde :D uzēdam arī brokastis tur. nav it kā slikti, bet nekas sevišķi special. paprasījām vienkārši Rebel pivci, vairs ne atjauktu, bet apteksnis nemaz neklausījās un atkal atnesa radleru. eh. eventually jau izdevās ieskaidrot :D pēc kāda laika nolēmām iet tomēr atpakaļ uz tiem barčikiem, kas tur pagājšnakt bija. šoreiz kaut kā uzreiz piesēžam otrajā, jo tur sola dot Rebel pivci atkal. bet nu, izrādās, ka tomēr Kozelu. bet tur vismaz ir norm ēna un kaut cik vējš, daudz omulīgāk. also, kaut kāds mazs suncis skraida apkārt un ir amusing. vispār laba žūžošana ar pivčiem tur bija. tīri jauki un patīkami.


----
lepojos ar shaving down cibparādu listi! :D tā parādu liste vispār radās tāpēc, ka darbu un Mega Korp related un vispār visu pasaules stresu bija daudz par daudz. nevarēju nekādus burtus vispār īsti parakstīt. arī visos comms man tur izveidojās liste ar unread messages, kuras atliku un atliku. bet nu, tagad laikam vieglāk un mierīgāk palicis, ka jau tā izdodas tomēr sadrukāt burtus. tātad, kas te tagad palicis? Olomouc trip, Kutna Hora ar Bar 22 etc, Dobřichovice kāpiens, salīšana apkārt kalnam un whatever vēl atcerēšos. :D
Zum (zum)

Zum: Apmēram skaidrs. Mana ciema..

aizvakar, 7:15 am, atsauksmēm

Apmēram skaidrs. Mana ciema galā krauj visi vecos krāmus. Jau kaut kādi klubkrēsli izsviesti.
Zum (zum)

Zum: Skaisti. Visiem pārdevējiem..

5. augusts, 7:02 pm, atsauksmēm

Skaisti. Visiem pārdevējiem laikam ir atvaļinājumi. Kaimiņu meiča skraidīja ap māju melnā bikini. Otrā pusē lēni sākas alus dziesmas.
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: The Prosecco Story 3..

5. augusts, 2:56 pm, 5 atsauksmes

The Prosecco Story

3 weekendus atpakaļ, tajā Chrudim gājienā kaut kur pa ceļam kaut kas tur par prosecco sanāca runāt.

kaķ: nu viss. tagad man gribas prosecco...
VZ: ...es labāk pivci.
kaķ: un pivci.
VZ: wut?
kaķ: divos dažādos traukos, ja kas!
visi noņirdzas
VZ: vispār tagad es arī gribu. prosecco un pivci, divos dažādos traukos.
...

kaķ: bet nu nav tā, ka pudele prosecco būtu starp tām lietām, kuras es nēsāju līdzi janukas, kā inhalatoru vai elastīgo saiti
VZ: nu kaut kā nav iegājies, jā.
kaķ: bet tagad drusku nožēloju. jo gribas!
VZ: bet tak paliktu silts!
kaķ: tur ir downsides. un tas svars.
VZ: bet gribas gan to prosecco tagad.
...

kad sēdējām vlakā un braucām uz Zbraslavice, pirmais vlak bija actually uz Kutna Hora, kas bija tas ļoti jocīgais Brno vlak, ar tām mega dīvainajām kupejām. tur iekāpj famīlija ar kinderu. kinderam uz mugursomas uzsiets tukšs spainis.

VZ: labi, ka spainis!
kaķ: nu tā toč nav nekāda pudele prosecco!
visi noņirdzas
VZ: spainis prosecco, vo līdzi nesamais!
...

ejam tagad uz Kutna Hora, kaut kur tur jākāpelē bija.

kaķ: nē nu tagad man prieks, ka nav tā spaiņa ar prosecco līdzi, te viss izšļakstītos.
VZ: jā, tik daudz izveistota alkohola būtu!
kaķ: un pats aplējies.
VZ: nekādā jēgā!
kaķ: varbūt tomēr pudelē jēdzīgāk?
VZ: bet spainis ta?

un man nav miera, man gribas plūmes.

kaķ: jā, plūmes, kur ir jau?! kāpēc nekur nav plūmes?
VZ: vai ne? nu vajadzēja tak jau būt tām plūmēm!
kaķ: nu viss, tagad man gribas plūmes UN prosecco!
VZ: jā, to spaini ar...
kaķ: varētu pat nodzert pa ceļam jau drusku no virsas, lai var sabērt plūmes.
VZ: jā, pārmaiņas pēc tiešām var vienā traukā!
♪♬: Thom Yorke - Runwayaway
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: ... nē nu. kādas ir..

5. augusts, 1:23 pm, atsauksmēm

... nē nu. kādas ir opcijas? mēģināt izlīst cauri rožu laukam ir nereāli. tur var tikai sapīties staipekņos un nomirt, jo nekur netiec. iet atpakaļ liekas neproduktīvi nupat. so - paliek lauzties cauri egļārijam. tas tā, runājot par to, ka vienmēr ir izvēles, īpaši, ja rožu romantika. aaa! mirstiet.

neko, laužamies un lavamies cauri egļārijam. laužamies tā un šitā. besis upon besis. kāpt pāri, līst zem, līst cauri, līst cauri un kāpt pāri, dažādas darbības tajā izteikti biezajā egļārijā. WTF is with people, kā var egļāriji vispār patikt? tur.. skujas duras visur, pilns kukaiņu un zirnekļu tīkli vienmēr ir acu augstumā, viss skrāpē un au. kad beidzot pamanam taku, tad starp mums un taku ir nātru lauks. šajā brīdī tiešām gribas visu un visus pasūtīt nahuj. bet nu, kur tu meža vidū kādu aizsūtīsi? ies pa taku, vai.

atvieglojums par iešanu pa taku bija salīdzinoši īss, jo drīz vien taka kļuva par aizaugušu šausmu. pret šo brīdi VZ jau ir uz kaut kādas izmisuma robežas, savās ilgās pēc asfalta. un man arī ir sajūta, ka kājām vairs nav ādas, viss ir totāli saskrāpēts un sadurts un au. neko, brieniet, ļauži, brieniet BRAVE ļauži atpakaļ zālē. tad taka... well. pazūd. vispār. skatoties kartēs, būtu jāizdara pagrieziens pa kreisi. skatoties uz to, tur ir tikai un vienīgi jauns, bļaģ, fucking biezs egļārijs. ballītes brave orgkomiteja nolamājas, paskatās apkārt un secina, ka blakus egļārijam ir labības lauks.

es atvainojos labības lauka īpašniekiem, bet mēs, godvārds, gājām pa pašu malu, cik nu varējām. jo, lai kā nesūrstētu kājas pa zāli un labību, vēliens egļārijs te nevienam vairs nebija pa spēkam. tas būtu bijis jau way above "brave". gājām gājām, domīgi domājot par to, ka kaut kā atpakaļ uz takas nāksies tikt. un tad tur bija izgāzies bērzs! o! un aiz bērza, izrādās, norm taka atpakaļ uz taku, kas arī jau bija atkal norm taka. fuck me, tā arī varēja?

vispār, viss šis exp noved mani atkal pie padomiņa - ja jūs apmaldaties mežā un nav diez ko obvious nekas par, kā tikt uz takas, jaysus, Ejiet Atpakaļ, kur pēdējoreiz točna bijāt uz trases. un work from there. nedariet kā mēs. ticiet man, egļārija exp nav tā damage vērta.

bet nu, taka, zāle. zemāka zāle, nav vairs līdz ceļiem. uhh. tas vien jau liekas uzvara. lauks, kalns, purvs, upes, strauti, purvs, nesaprotamās irrigation systems. lauki upon lauki un pļavas, visapkārt, bļaģ, pļavas ar purviem kalnā 450 m augstumā. kas visiem nahuj kaiš? kas tas par lokālo hobiju? bet nu, kaut kādā brīdī tiekam iet pa ceļu. jūs nespējat iztēloties VZ grimasi un... neaprakstāmo emociju gammu. hello, miests Poděbaby.

tur kādu brīdi jāiet pa ielu, bet trase dzen ieiet mežā, izmest līkumu. aizejot līdz līkumam, saprotam, ka nevis mežā, bet pa pļavu nobristies dzen. no. not today. ejam lepni pa ielu. asfalts! asfalts ir bliss. (tho, my fave ceļa segums ir milzu betona plāksnes, not even sure why, just like walking on them.) tad atkal mūs dzen mežā, bet tur draud vēl pļavas. visi nolemj, ka ir noguruši, viss besī, kājas tiek sajustas aktīvi un vairāk nekā gribētos. vairāk nekā pierasts, pat. un lepni iesoļojam Havlíčkův Brod, urā.

kaut kādā brīdī trase grib, lai mēs metamies pāri sētai uz vilciena sliedēm. visi nopūšas. gribētos, lai tie trašu zīmētāji tomēr savācas un reizēm pačeko, kas nu kur mainījies un izdara corrections kartē un uzzīmētajās strīpiņās / bultiņās. ok? var? ok, es arī varu, bet par ļoti adekvātu samaksu, ja!

un te pienāk tas brīdis, kurā, ejot pa pilsētu uz lokālo Žižkovu, kur ir mūsu paliktuve, es saprotu, ka asinis un skrāpējumi ir huiņa un pffft no big deal. es te esmu efektīvi sapisusi vienu saiti virs potītes. this. šī ir tā trauma, uz kuru es te atsaucos pie jaunāko gājienu aprakstiem. un, jūs uzminējāt, protams, ka lokālā Žižkova ir fucking kalnā. un vecpilsēta, kur iesim malkot dzērienus pēc nomazgāšanās, ir lejā. good luck to me, you, and be kind to animals. eh.

28.62 km saka Strava. Elevation gain 463 m. moving time 4:51:31---
tātad, current cibpostu parādu liste up to date: Havlíčkův Brod barčiku exp, Olomouc trips, Kutna Hora barčiki, sestdienas gājiens uz Dobřichovice, svētdienas gājiens ar salīšanu apkārt kalnam un stāsts par prosecco spaini.
♪♬: Thom Yorke - Not The News
efgaa (f_g)

efgaa: Ziņas par slimību

5. augusts, 1:35 pm, atsauksmēm

Kopumā ar Covid-19 inficētie pašlaik reģistrēti 28 Latvijas pašvaldībās - Gulbenes, Salaspils, Ogres, Ādažu, Babītes, Garkalnes, Ikšķiles, Jelgavas, Kocēnu, Kokneses, Ķekavas, Līvānu, Mārupes, Olaines, Siguldas, Skrīveru, Sējas, Talsu, Tukuma un Viļakas novados, kā arī Rīgā, Daugavpilī, Jūrmalā, Jelgavā, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē un Valmierā.
Visaugstākais pacientu skaits joprojām novērojams galvaspilsētā, kur zināms par 79 inficētajiem. Otrais augstākais Covid-19 inficēto skaits ir Gulbenes novadā, kur inficēšanās ir apstiprināta kopumā 16 iedzīvotājiem. Tikmēr Salaspils un Ogres novados katrā reģistrēti septiņi Covid-19 pacienti. Pārējās pašvaldībās inficēto skaits nepārsniedz piecus, tādējādi konkrēts sasirgušo skaits netiek atklāts.
efgaa (f_g)

efgaa: par kaķīšiem

5. augusts, 1:12 pm, atsauksmēm

Vakar vakarā konstatēju, ka Pušai deguns saskrāpēts. Tātad ir bijis pamatīgs kautiņš, ja jau Triša Pušai degunā iecirtusi savu nagu.
Šorīt Triša nolēma iekarot vannas istabas durvis. Tā arī nesapratu, kā viņa tur uzlēca. Nu, un, protams, ķepu nospiedumi tika atstāti uz tīra vannas istabas skapīša arī.
Bet vispār..kad esmu mājās, kaķi visu dienu nespēj normāli aiziet gulēt. Kad esmu darbā, tad dienas lielāko daļu abas guļ.
efgaa (f_g)

efgaa: par mākslu jeb esmu kašķīga vecene pusmūžā

5. augusts, 8:37 am, 18 atsauksmes

♪♬: Depeche mode - People are people
Zum (zum)

Zum: Kaimiņš pie ceļa tādas..

5. augusts, 5:59 am, atsauksmēm

Kaimiņš pie ceļa tādas grabažas ir izkrāmējis, ka pat rumāņi, vai kas tur, drusku parakājās, atzina par nevērtīgiem un aizbrauca prom.
missalise (missalise)

missalise: Lienu laukā no savām..

4. augusts, 10:23 pm, atsauksmēm

Lienu laukā no savām komforta zonām. Kāda daļa no manis iekšā brēc pēc ikdienas rutīnas, bet es sakožu zobus un cenšos pārvarēt savu diskomfortu. Ko lai dara? Pastāvēs, kas pārvērtīsies.
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (pajautaa): Kādam ir aizdoma, kāpēc..

4. augusts, 7:08 pm, 8 atsauksmes

Kādam ir aizdoma, kāpēc telefons rāda savu atmiņu šādi? Esmu izdzēsis visus failus, taču tāpat teic, ka Phone sadaļa ir gandrīz pilna. Taču, kad ieiet tajā un iezīmē visas mapes, un uzspiež properties, redzams, ka tur nekā diža iekšā nav- tikai 20 MB. Ir kādas idejas? 
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: davaj par ķiršiem! tātad..

4. augusts, 2:00 pm, atsauksmēm

davaj par ķiršiem!

tātad stāsts sākas te un turpinās turpinās te.

izejot cauri tam miestam, kur bija tie mazie, mazie ķirši. ejam tagad uz to Květinov, kas ir nākamais miests pa ceļam uz Havličkův Brod.

kaut ko it kā jāizbrienas atkal pa pļavām un zāli, kur taka ir tikai teorētiski. praktiski ir zāle, bet mazliet arī kaut kādas straumītes un purvs. es nesaprotu, tos purvus kalnos 500 m augstumā. bet tad iziet uz vairāk tā kā ielas un tur pa ceļam pēkšņi ir Proper Ķiršu koki! ķirši ir gatavi, normāla izmēra, saldi un skābi, kā nu kurā kokā. bet lieliski un garšīgi. sāk rasties vēlme tos sabāzt pilnas kabatas un vispār visu. jo saujās salien tik, cik salien. efektīvi sarijamies ķiršus un lipīgām rokām un mutēm apm iesoļojam Květinov. (vārds květy nozīmē ziedus.) izejam cauri un tagad jāiet uz nākamo miestu, kas pa ceļam. kaut kāda pārapdzīvotība te gandrīz.

un atkal ir pļavas, purvi kalnos, nesaprotami purvi, kas ir tekošas straumītes gandrīz vai augšā kalnā. un lejā ir sausāks un tad upīte. upes tur arī upon upes. nesaprotami. staigājam pa pļavām gar mežmalu un dīvainiem laukiem, kuru daļas ir totāli norobežotas no pārējā, jo tur aug kaut kas, kas nav zāle. 450 m augstumā. **nopūšas** tas bija freaky. ilgi un dikti apspriedām, cik centuries / generations te ieguldījuši savus talantus, lai iemācītos šitos trikus. vēl mazliet ķiršu, bet nu tas kaut kā apsīkst, kamēr aizejam uz Michalovice.

izejam tur cauri un atkal kaut kādai pļavai cauri kāpjam atkal vairāk lejup. kaut kur ir jāizdara straujš pagrieziens pa labi. bet pļavas un mazliet koku un trašu atzīmētāji nav papūlējušies savilkt strīpiņas tā, lai cilvēki spētu noorientēties. un nu, ejam tagad gar kaut kādu meža strīpu un runājam, ka gribētos tomēr vairāk skaidrības. līdz kaut kādā brīdī sāk pielekt, ka.. mums jāiet drusku savādākā virzienā. vairāk tur pa labi nekā te taisni. tur, protams, nav pilnīgi nekādas takas. nekādas takas, bet toties ir brikšņi un kalns. egles. dahuja egles. kaut ko mēģinam improvizējot tikt atpakaļ uz takas. tā ir tur... tur augšā kaut kur. aaaa.

jobans egļārijs. nerekomendēju. izplosamies tur kaut kur un it kā takai jābūt vēl tur drusku augstāk. tikai drusku. bet šajā konkrētajā vietā ir biezs un mežonīgs egļārijs. un tur, kur būtu tupa virzienā uz augšu, tur ir rozes. jobanas, fucking, rozes. saaugušas. rozes sastaipījušas savus staipekņus biezā slānī pa milzu laukumu. es it kā mēģinu brist cauri. bet rozes in combo ar to, ka kāpju augšā kalnā, it's not working. kaut kādā brīdī man kājās ir sadūrušies vairāki rožu zari un es saprotu, ka esmu tajā augā tupa iesprūdusi. pastāstiet vēl par rožu romantiku.

griežamies apkārt un cenšamies izpiņķerēties no tā jobana staipekņa, bļaģ. fucking aaaa! dzīve kā fucking rožu, bļaģ, dārzs. izrauju no kājām visus dzeloņus, nolemju, ka nav pārāk traki asiņošana, lai stātos un kaut ko kakbe mēģinātu te apkopt. skatamies apkārt visādi un mēģinam saprast, nu wtf tagad darīt vispār?
♪♬: Sinéad O'Connor - Mandinka
rūsganais sprakšķis (mufs)

rūsganais sprakšķis (pajautaa): Labs Mugurkaula dakteris?..

4. augusts, 1:48 pm, 25 atsauksmes

Labs Mugurkaula dakteris? Vajag otru viedokli diska trūcei, jo negribas operāciju.
missalise (missalise)

missalise: Reiz mana karma man..

4. augusts, 1:08 pm, 7 atsauksmes

Reiz mana karma man izgādāja tādu gadījumu - iekāpu autobusā un tur bija nevis divi atsevišķi sēdekļi, bet tā kā viens vienots sols ar kopīgo vietu numuru - 13/14, piemēram. Atradu to solu, kur bija mans numurs un rāpos iekšā.

Bet pēc mirkļa pie manis pienāca gadus piecdesmit veca dūšīga kundze, kas sāka man uzvilktā balsī teikt, ka es nesēžot savā vietā. Es atbildēju, ka sēžu gan - parādīju viņai savu biļeti. Izrādījās, ka viņai ir blakus vieta, bet viņa, redz, gribēja vietu pie loga. Un tad viņa sāka brēkt. Un viņai sāka piebalsot kaut kāds vecis, kuram, spriežot pēc sejas krāsas, ikdienā diezgan stipri garšoja alkohols un kurš sāka man draudēt, ka tādai samaitātai jaunatnei vispār pa kaklu vajadzētu sadot.

Biju jauna, nepieredzējusi un mīļā miera labad vispār aizgāju sēdēt kaut kur dziļi aizmugurē - galvenokārt tāpēc, ka negribējās četras stundas sēdēt blakus tādiem cilvēkiem (pēc tam es izskaitīju, ka - spriežot pēc numerācijas - es sēdēju pareizi - mana vieta bija pie loga).

Un vienreiz es redzēju tādu gadījumu, ka jauna meitene dabūja stāvēt četras stundas kājās, jo arī kaut kāda padūšīga kundze (varbūt tā pati?) bezkaunīgi iesēdās viņas vietā un un uz meitenes pieprasījumiem atbrīvot viņai vietu, nereaģēja. Un šoferis arī nereaģēja.

Labi, ka tagad šoferi autobusos brauc pa diviem un līdzīgus gadījumus vairs nav nācies pieredzēt.

Bet nu ir pasaulā tādi riktīgi neadekvāti cilvēki. Un ko ar tādiem iesākt?
lavendera (lavendera)

lavendera: Izrādās, par 10 eiro ir..

4. augusts, 9:37 am, 2 atsauksmes

Izrādās, par 10 eiro ir nopērkamas pat elektriskās ... dzēšgumijas! Droši vien tiem, kas nespēj pašrocīgi veikt šurpu-turpu kustības.
#uzzinu pēdējais
watt (watt)

watt: M. raksta īsziņu. "Mamma,..

3. augusts, 8:34 pm, 1 atsauksme

M. raksta īsziņu.
"Mamma, kur ir tā grānatu kaste priekš skolas?"

Mēs smejamies: vārdā pielaista kļūda. (Pareizi ir granātu kaste.)
es pats personīgs (maigs)

es pats personīgs: ir tādas lietas, kuras tev..

3. augusts, 6:44 pm, 1 atsauksme

ir tādas lietas, kuras tev kāds jau tieši vai netieši kādreiz dzīvē ir teicis, bet tās tev ir aizgājušas gar ausīm un tad pienāk Situācija, papliķē tev seju un tu atceries, ka toreiz, viņs/viņa tev kaut ko teica un TAGAD tu saproti.
ir lietas, kuras tu pats atskārsti un nesaproti, kāpēc neviens to vēl nav tev teicis, kāpēc šis nav agrāk bijis aprunāts draugu lokā, jo īstenībā ir diezgan elementārs.
un ir vēl citas lietas (protams)

šoreiz par vienu no tām otrajā lietām:
lai arī es esmu jau diezgan sen cilvēks, kurš skatās uz lietām no dažādām perspektīvām, kā jūtas viens, kā jūtas otrs, kā kas izskatās, bet kā kas ir īstenībā - mīļas tēmas, ko var mētāt arī diezgan nespecifiskos kontekstos small-talk vietā, uzskatu ka viens mans biggie aklais pirms30 stūris ir simpātiju solidaritāte.
tātad skaidroju: es nekādīgi nevaru saprast kā tik ilgi varēju solidarizēties ar draugiem/paziņām/kolēģiem un pirms pati pārbaudīju faktus kritu lāču lamatās un attīstīju personiski neveiklu antipātiju pret šo cilvēku antipātijām. skaidroju vienkāršā valodā ar piemēru: draudzeni x pameta uzšāvējs, ar ko iepazinos caur draudzeni x. uzšāvējam parādās jauna draudzene y. automātiski galvā strādāja mehānisms: nabaga draudzene, užšāvējs maita un jaunā draudzene y ir slikta persona. tāda automātiskā solidaritāte pret galvena cietēju. interesanta smadzeņu reakcija.

tagad jau ir post30 un šitais vairs nestrādā, bet vienalga interesanti kāpēc par to īsti neviens nerunāja pirms30
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: tātad, kas man te iekrāts..

3. augusts, 6:28 pm, atsauksmēm

tātad, kas man te iekrāts cibpostu parādos. Chrudim barčiki + Pardubices bliss. par Kutna Hora tūrismu. viss Olomouc trips, labākā daļa no Havličkův Brod gājiena (tas, kur viss beidzas ar Květinov piesolījumu turpinājumā) un kaut kādi vēl rnd barčikstāsti. un, protams, actual pagājušais weekends ar 21.5 km sestdienā un 14.5 km svētdienā tepat tuvumā. un tiešām, nav jau tā, ka kaut kas slikts notiktu, ja nepierakstītu nekad, bet tomēr, tomēr, tomēr ir tik patīkami, ka tas viss tā labi pierakstīts. īpaši, kad ziema un nekur nevar aiziet iet. lasīt lifeline un atgādināt sev, ka būs arī šitas atkal.
also, noder, kad nevar atcerēties "nu kā saucās tas barčiks, kur mēs toreiz gājām, kad bijām te" :D

you know what, es pastāstīšu par to Chrudím turpinājumu, ko te sāku.

tātad svētdiena pēc sestdienas gājiena. tur vispār sanāca tā, ka nejauši sanāca nokāpt lejā pie vienas no upēm, kas gar vecpilsētu, jo vajadzēja atrast bodi, kur iegādāties cig. pagājāmies atpakaļ un nolēmām, ka nuinah to kalnu. pastaigās lejā, gan jau ir kāds barčiks, nu! atradām kaut kādus vairākus viesnīcu barčikus, bet kurš tādos grib? klīdām pa pilsētu, nogriežoties vietās, kur liekas, ka potenciāli lielāka iespēja uz barčiku. ejam, kaut ko runājam, paskatamies kaut kādā vārtrūmē, ejam tālāk. bet pēc dažiem soļiem smadzene apstrādājusi to infu, ko redzēja tur cauri tiem vārtiem. tur izskatījās pēc omulīga barčika dārza. nolēmām iemēģināt. piesēdām. tur apteksnim clearly bija Sistēma, pēc kādas viņš apkalpoja galdus ārā. es tā arī neizzīlēju, kas tā par sistēmu bija. nu neko. ledus tējas gardas, kafijas labas. lēnām pārgājām uz radleriem. omulīgi un žūžīgi. tikai gaismas visu laiku randomā migājās. bet nu, ēdiens gan tur bija.. briesmīgs. tiešām briesmīgs. pēc tā aizdomājāmies par to, ka moš tiešām jābrauc uz Pardubici svētdienot tālāk. Pardubice, draugi, ir 10 km attālumā.

gandrīz vai sākām runāt, ka varētu aiziet iet uz Pardubici, bet VDT (valuable drinking time) ietvaros nolēmām tomēr vlak. ierodoties Pardubices galvenajā stacijā, visi noskumst, jo uz vecpilsētu ir jāiet un jāiet. taisni pa vienu ielu. sākas viss mazliet ar Pilzēnīgu vaibu. tad sāk rasties sajūta kā Frankfurtē. tad jau Linz, bet vecpilsētā tomēr jau esi atpakaļ Čehijā. phew. laukumā domīgi skatamies uz barčikiem. atrodam izvēlamies vienu no Bernarda alus barčikiem. apteksne neiebilst, ka neēdīsim, bet tikai uz pivci. bet man gandrīz uzreiz savajagas uz tualeti.

ejot uz dāmistabu jāiziet cauri visam restorānam uz tā otru galu. kur es ieraugu alusdārzu. tas ir ar mauriņu, ar betona takām, ar nojumēm, tur ir visādi augi un vispār izskatās Fucking Omulīgi AF. pirmoreiz mūžā tas, ka man visu laiku vajag dāmistabu, novedis pie kaut kā tik lieliska. izejot atpakaļ uz akmeņaino un svelmaino pilsētas laukuma pusi, kur VZ mani gaida jau ar pivci, reportēju, ka aizmugurē ir daudz, daudz labāka iespēja. also, way less people. uzjautājam apteksnei, vai varam, viņa saka, ka varam, proč ne! tikai iegaumējiet, ka rēķina nr jums ir 52 un nododiet šo info apteksnim, kurš to galu apkalpo.

aizejam tur.. un tur tiešām ir maza paradīze. nav neciešami karsti, ir pilns ar skābekli, jo zaļie augi. visu laiku var vērot dažādus putnus darot savas putnu ikdienas rosībiņas mauriņā un puķdobēs. cilvēku ir maz, vēl gan vēl daži uzrodas, bet ne sevišķi traucējoši. visi ir klusi un pieklājīgi un patīkami. apteksnis ir saprotošs un tiešām sava amata meistars. mums visu laiku piegādā pivčus tā, lai neesam tukšā. pa nojumes augšu var vērot baložu kāju apakšas, kā tie tur skraida pa nojumi. tas ir Tik Adorable :D vienkārši maza paradīze. nolēmām arī tur atrisināt pusdienu jautājumu nevis steigties uz Prāgām. suši tiešām gardi un vispār! tas barčiks, kuru sauca kaut kā, ka Pie Baltā Zirga or something, tas ir barčiks ar tiešām skaistāko barčikdārzu, kas redzēts šosezon. tik ļ negribējās doties prom no tā.

eventually, protamska, nācās un Prāgas, svētdienas vakars un tas viss.
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: ...so, jākāpj lejā. VZ..

3. augusts, 4:24 pm, atsauksmēm

...so, jākāpj lejā. VZ nokāpj un brīdina, ka tur lejā ir stratēģiski salikti čiekuri, uz kuriem efektīvi nopisties. es tikmēr lēnām kāpju lejā un skaļi lamājos, ka gribētos jau tomēr kaut ko norm redzēt. eh. besī. bet nu, skujas, akmeņi čiekuri un ik pa brīdim kāds kukainis izsit mani no koncentrēšanās ar savu trollējienu. piemēram, mēģinot ielīst ausī vai acī. bet nu, augšā jau nepaliks un nokāpt ta nokāpām. lai drīz vien pastaigājoties pa tūristu taku ietu pāri apšaubāmam tiltam un kāptu kalnā. jo kāda jēga no nokāpšanas, ja nevar uzreiz kāpt atpakaļ augšā?

es nezinu, kā man dzīvē ir izdevies sevi visu laiku uztrollēt? bet zinkā, man riebjas lidot, patīk vlaki, so mana pirmā valsts, kur aizvākties dzīvot, bija fucking sala. un kalnos kāpt ir elle, bet tak atvācos uz kaut kādu izteikti kalnainu valsti, kur visu laiku iet iet.

bet nu jā. kāpjam kalnā. nav gan it kā pārāk stāvs. tikai taka kaut kāda aizdomīga. anyways. un nonākam beidzot līdz stāvam kāpienam. a tur... kāds izbārstījis glitterus pa zemi! nē nu, tur ir tā, ka tai kalnā bijušas kādreiz sudraba raktuves un tas viss. un brīžiem zeme visa mirguļojoša kaut kāda. bet tas arī traucē kāpt kalnā, bļaķ, jo distraktē :D
VZ: glitterus izbārstījuši! gan jau gāja kāds gejs uz ballīti, viss glitteros un nošķaudījās.
kaķ: jā nu, te apkārt alergēnu netrūkst!
VZ: vot, nošķaudījās un tagad viss apkārt glitteros. viss!
kaķ: varēja jau aiz sevis satīrīt.

bet nu kalnā uzkāpām un pastaigājām pa kalnu. skati jau skaisti, bet vispār viss smieklīgi. un takas arī kaut kādas drusku dodg. pa mežu jau vispār tīri forši anyway. un pamanījām, ka mums kartē atkal mūsu trasei ir mapy algoritms uztaisījis neiet vienu līkumu līkuma pēc. it kā sākumā nopriecājamies, bet tad nāk bažu bažu par to, ka ja nu atkal mega trollings ar kalnu? bet nē, tur tiešām bija normāls shortcut. thank fuck.

tomēr vienmēr pienāk tas brīdis, kad jāiet pa pļavu un lauku. un augšā lejā jāstaigā pa akmeņainu taku. nu tādu, kur lielformāta akmeņi, ka kāju nekā nevar nolikt plakaniski, visu laiku vai nu uz augšu, vai nu leju un arī sāniski šķībi. haha, tas norm piš tomēr manas jocīgās saites potītē un celī. eh. kaut ko tur pa lauku ejot bičojos. VZ aizrādīja, ka nav jau nekāda risinājuma - ko, helikopteri saukt? uzburkšķēju, ka eju tak, ļauj vismaz pabičoties pa ceļam :D VZ atzina par valid bičojienu un pēdējie km pa dīvaino lauku, garām milzu traktoram, kurš pēc tam mūs apbrauca, kamēr mēs plūmes no koka rijām. un nu. Kutna Hora, protams, atkal ir kalns un ejiet visi mirt beidzot. uzkāpām uz paliktuvi.

nebija jau slikti un diez gan agri pat ieradāmies, so sagaidījām iečekošanās rindu, iečekojāmies, nomazgāties un iet meklēt barčiku.

netālu no paliktuves bija barčiks, kurš pie viena arī bija paciņu saņēmējfranšīze. noņirdzāmies, ka jātaisa šitāds side bizness, ja nu kādreiz tiekam pie barčika ownership. tikai jāsaprot, ar ko sadarboties - PPL, Zasilkovna, Balikovna. jo jāsaprot, caur kuru deliverē tos aitemus visvairāk, kuru pasūtītāji būs the most likely piesēst uz pivci, ka jau atnākuši pēc pakas :D

bet nu, nokāpām vecpilsētā un ilgi riņķojām pa tām trīs ielām, meklējot, kur jau piesēst. atradām kaut kādu Mexikāņnīcu un piesēdām tur. cenas nu tā, Prāgas cenas, meh. bet Kutna Hora vispār ir mega tūristu vieta, ja kas. lielākā nelaime tam barčikam bija tā, ka aptekšņi īsti nevēlējās darīt savu darbu. tad nu pēc ēšanas pārvācāmies uz barčiku galvenajā laukumā, kur bija diez gan ok. un secinājām, ka to ver vaļā agri, so varētu būt la vieta brokastīm. bet, kad to vēra ciet, bija jāmeklē late night barčiks.

cik labi, ka ir Bar 22 tur. visiem iesaku un vispār gribētos tur nokļūt vēl. vienīgais, ka baisa valodu diskotēka. kurā čehu aptekšņi ar mums runā in English, bet mēs, tūristi, atbildam čehiski, un tā visu sarunu. ja sanāks, par barčiku uzrakstīšu atsevišķi.
♪♬: Jay-Jay Johanson - Advice to My Younger Self
missalise (missalise)

missalise: Esmu atpakaļ darbā. Šajā..

3. augusts, 9:13 am, atsauksmēm

Esmu atpakaļ darbā. Šajā laikā es biju laukos, kopā ar brāli un mammu bijām lasīt avenes zemnieku saimniecībā - salasījām kādus desmit kg. Man tas patika - man vispār patīk kopā būšana, kas izpaužas kā kaut kāda kopīga nodarbe. Turklāt mēs iemanījāmies izbēgt no drausmīgā lietus, kas sākās tieši tad, kad mēs bijām paguvuši iekāpt mašīnā. Tā mēs lēnītēm izripinājām cauri Stāmerienai - tā tagad tik ļoti sakopta kļuvusi. Pils no ārpuses atjaunota, netālu vairākas kafejnīcas - droši vien domātas tūristiem.

Ar veselību nebija īsti labi, tāpēc es ātri atbraucu atpakaļ uz Rīgu. Toties otrā atvaļinājuma nedēļa gan bija feina - aizbraucu mīļajam līdzi viņa komandējumā. Un - kamēr viņš strādāja, es dzīvojos pa viesnīcu, gāju šopingā, pastaigās u.t.t. Sen nebija bijis tik daudz laika sev - pabūt pašai ar sevi neierastā vietā.
lavendera (lavendera)

lavendera: Kas jums ar tām..

3. augusts, 9:20 am, 1 atsauksme

Kas jums ar tām ērkšķogām, es nolasīju veselu krūmu plikām rokām un T-krekliņā, ne mani kāds sadūra, ne saskrāpēja.
Zum (zum)

Zum: Es, protams nespēju saprast,..

2. augusts, 10:01 pm, atsauksmēm

Es, protams nespēju saprast, ar ko tādā gadījumā nodarbojas sociālie darbinieki. Arī izgāzās tai eksāmenā, vai, un tagad klusē lupatiņās?
Zum (zum)

Zum: Nu es jau arī tā papasīju..

2. augusts, 9:55 pm, atsauksmēm

Nu es jau arī tā papasīju kases meitenēm, kas tā par tādu savdabīgu darba iegūšanas veidu. Bet laikam tās visas bija izkritušas eksāmenu un dabūja mazapmaksātu darbu.
efgaa (f_g)

efgaa: Svētdienas vakara piezīme

2. augusts, 8:00 pm, atsauksmēm

Valmiermuižas nefiltrētais gaišais un jāņogas.
Simpsoni.
Vasaras svētdiena.
Zum (zum)

Zum: Vakar katstumā palika sevis..

2. augusts, 7:53 am, atsauksmēm

Vakar katstumā palika sevis žēl. Sagribējās uz Aļasku, Skotiju, Kanādu, Grenlandi.
Zum (zum)

Zum: Neko nedzēsīšu te, neviens..

1. augusts, 7:01 am, atsauksmēm

Neko nedzēsīšu te, neviens nav pienācis un atvainojies. Aiz muguras neskaitās, ja?
Zum (zum)

Zum: Vispār man ir aizdomas, ka..

1. augusts, 5:31 am, atsauksmēm

Vispār man ir aizdomas, ka viņa draudzene ir kosmetoloģe. Tik treknas, nejūtīgas lūpas. Ka tik nav sašpricējusi nabagam botoksu. Esmu bučojusies ar uztjūnētu jaunieti. Hau!
Zum (zum)

Zum: Protams idiots ir izlielijies..

1. augusts, 5:25 am, atsauksmēm

Protams idiots ir izlielijies ne pa tēmu. Kasieris vakar tik mīlīgi smaidīja un čukstēja, kad pirku aprokizes: Cik garšīgas. Nākamreiz indīgi paprasīšu, vai viņi visi dabū darbu servertelpā bučojoties?
in a river of teas (teja)

in a river of teas (iztulko): acidhead latviski?

1. augusts, 12:33 am, 1 atsauksme

acidhead latviski?
Zum (zum)

Zum: Protams vecais ķēms jau..

31. jūlijs, 5:23 pm, atsauksmēm

Protams vecais ķēms jau mani nostučīja, ka es tikai apkār skrienot. Jā, man jāskrien apkārt. Man daktere lika, citādu sirds salūzīs vāciešu dēļ.
Zum (zum)

Zum: Ja viņi te taisās visu..

31. jūlijs, 4:45 pm, atsauksmēm

Ja viņi te taisās visu kašāt ārā un remontēt, tad te visspār būs baisi. Es arī nikni urbšu sienu, lai nebēdā.