lavendera (lavendera)

lavendera (pajautaa): kā jūtubē atrast normālas..

vakar, 11:02 am, 3 atsauksmes

kā jūtubē atrast normālas līgotnes, kas nav a la Drēģeris ar rumpi pumpi vai arī akadēmiskais koris? (vēlams komplektos, nevis pa vienai)
efgaa (f_g)

efgaa: prezidents

31. maijs, 2:45 pm, atsauksmēm

Saeima šodien par nākamo Valsts prezidentu ievēlēja premjera partijas "Jaunā vienotība" virzīto kandidātu, ilggadējo ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (JV).
missalise (missalise)

missalise: Bet man vakar un aizvakar,..

31. maijs, 7:51 am, atsauksmēm

Bet man vakar un aizvakar, pērkot dzērienus, uzprasīja dokumentus. Kas tāds pēdējo reizi ar mani bija noticis trīsdesmit sešu gadu vecumā Alā, kad sanāca svinēt dzimšanas dienu manai piecus gadus jaunākajai draudzenei. Protams, es neiedomājos, ka es izskatos tik jauna, bet nu pat ja tā ir pavecāka kundze, kas sliktāka apgaismojuma vai savu redzes īpatnību dēļ pēkšņi notur mani par stipri jaunāku, nekā esmu - ir taču patīkami.
Skabičevskis (begemots)

Skabičevskis (pajautaa): Nobanot varēja tikai, ja..

29. maijs, 12:13 pm, 2 atsauksmes

Nobanot varēja tikai, ja kāds atstāj komentāru tavā cibā, jeb bija kaut kāds vēl veids? Lapas kartē kaut kā nespēju ieraudzīt.

polija: īsumā par velo kameru līmēšanu

28. maijs, 11:28 pm, atsauksmēm

Kamera laiž gaisu, ielieku ūdenī, atrodu caurumu, aizlīmēju, nākamajā dienā uzpumpēju, pēcāk skatos, ka tomēr bik gaiss ir nolaists. Ielieku ūdenī - pārbaudu, ka tomēr gar ielāpu gaisu drusku laiž. :(
Labi - stāv tā kamera pakārta uz kkāda velo stūre raga kādu mēnesi, jo nav kad pieķerites.
Labi - šovakar pieķeros -noplēšu nost ielāpu, bet nespēju saprast, kur tad bija caurums. LAbi - uzpumpēju - joprojām nesaprotu. Ielieku ūdenī - hmm - nekur nelaiž gaisu. NEkur. PA vienu burbulīti.

Es pat nezinu, ko man tgd par šo visu domāt.

Un vēl saparu, ka meitas velo bija ietūcīta eiekšā tāda kamera, tāda kamera - kas teju 2x resnākām riepām domāta. Nu neko - ieliku iekšā citu jaunu, salīme'ju to veco un tgd meklēju kur vispār var tik tievas 24 collu kameras dabūt. Tgd gaidu, kad sagatavos pasūtījumu..
Riepas arī vajadzētu, bet tādas LV vispār nav nopērkamas :(
Ms. Johnson (lidaka)

Ms. Johnson (pajautaa): Papardes Zieds

28. maijs, 1:31 pm, 1 atsauksme

Ļoti specializēts jautājums, bet vai kādam, kas kādreiz darbojās Papardes Ziedā, gadījumā nav saglabājušās koka loceklīšu bildes? Varbūt kāds, kas bijis Papardes Zieda vienaudžu izglītības programmā, pamanījās vienu nofočēt? Asking for a friend.
Skabičevskis (begemots)

Skabičevskis (pajautaa): AI transcription LV

24. maijs, 2:38 pm, 3 atsauksmes

Vai kāds ir lietojis online mašīntranskripcijas servisus video/audio latviešu valodā, un var ko ieteikt?

Es skatos, ir, piemēram, tāds simonsays.com , bet nav ne jausmas, cik labi transkribē LV.
lavendera (lavendera)

lavendera: Tik skaistu spēli nebiju..

23. maijs, 11:12 pm, atsauksmēm

Tik skaistu spēli nebiju redzējusi gadu desmitiem.
Vienīgais, datorā skatoties, ik pa laikam video iesalst.
zivs (zivs)

zivs (n_komentari): mēnešreizes? vēla tev tā..

22. maijs, 6:58 pm, atsauksmēm

mēnešreizes? vēla tev tā pubertitāte
lavendera (lavendera)

lavendera: Lasu zviedru krimiķi:..

22. maijs, 4:19 pm, 2 atsauksmes

Lasu zviedru krimiķi:
"Viņš paķēra skārdeni ar enerģijas dzērienu un nospieda odus, kas spindzēja tai apkārt. Viens jau bija piesūcies ar dzērienu, un uz ādas sēdekļa izveidojās sarkans plankums."

Es kaut ko esmu šai dzīvē palaidusi garām? Odus var pievilināt ar enerģijas dzērieniem?
lavendera (lavendera)

lavendera: Savukārt no "Mans laulību..

22. maijs, 2:26 pm, atsauksmēm

Savukārt no "Mans laulību projekts" man vislabāk patika tās trīs dziedošās moiras.
(replay skatāma)
lavendera (lavendera)

lavendera (pajautaa): telts vai guļamtīkls?..

22. maijs, 2:25 pm, 43 atsauksmes

telts vai guļamtīkls? kādas ir priekšrocības? personiskā pieredze ar nakšņošanu tīklā?

Ceļotājā visam 40% atlaide, bet tas, ko gribēju, nav manā izmērā...
Nē, nenopirku tīklu.
watt (watt)

watt: Gadījās noskatīties ..

22. maijs, 10:59 am, 18 atsauksmes

Gadījās noskatīties raidījumu ar Elīnu (otra daļa).

Par limiting beliefs, BDSM scēnu, pieredzēm, seksuālajām un negatīvajām, Tinderi un polyamory.

Es nesajutos pārliecināts, ka viņai tur tik rožaina poly kā mālē, vairāk liekas ka vīrs kukolds un sēd kaktā, chastity device ieslēgts un var tikai bučot Elīnai kājas kamēr viņu Tindera ērzeļi drāž.

Un "negatīvās pieredzes" par kurām izvairīgi mājieni, izrādās faktiski izvarošana. (Par kuru noteikti vajagot "report user" nospiest, bet uz policiju ar iesniegumu kaut kā entuziasms nav.)

Bet diezgan traki, strādā vot cilvēks ar savām ierobežojošajām pārliecībām, pārvar tās, iepazīstas Tinderī ar intriģējošām personībām, un še tev - izvaro. Varbūt ne maz tik "limiting" tā pārliecība nebija pirms tam?

***

Izvarošanas tēmā ir tāds arī rasisms pamanāms. Izvarotāji ir pārsvarā vīriešu dzimuma, bet nedrīkstētu teikt ka vīrieši ir izvarotāji. Jo statistika rāda, ka vīriešus izvaro biežāk, statistiski absolūtos skaitļos, nekā sievietes. Tas ir, ja saskaita prison rape, izvarošanas cietumos.

Es aicinu izdalīt atsevišķu sugu: izvarotājs. Līdzīgi kā iepriekšējā piezīmē par mēslošanu - vai cilvēks ir cūka, vai var izpētīt: "vai cilvēks ir izvarotājs?".

Un es gribu uzsvērt ka jāsaka ir tā: tie izvarotāji, tie nav vīrieši, tā ir atsevišķa zvēru suga.
watt (watt)

watt: Biju Rīgā kārtot lietas...

22. maijs, 7:14 am, 5 atsauksmes

Biju Rīgā kārtot lietas. Atbraucu uz Berlīni, ļoti sajutu ka Rīgā visi tādā izdzīvošanas režīmā, kamēr Berlīnē - vienkārši dzīvo.

Rīgā cilvēki nervozi, gandrīz vai grūstās. Visi tie remonti - viss ap centrālo staciju slēgts, 1. tramvajs regulāri no sliedēm nolec, 11. tramvajs nestaigā, infrastruktūra pavisam šķidra. Troksnis uz ielas, pļerkstoši izpūtēji, dīzeļa putekļi, troksnis naktī.

***

Infrastruktūra, tas ir tas kas attīstības valsti atšķir no pirmās pasaules valsts. (Un ja pirmās pasaules valsts savai infrastruktūrai ļauj sabrukt, ilgi viņi nebūs pirmā pasaule.) Nevis cilvēki paši, bet infastruktūra, kas cilvēku paceļ augstāk (vai tās trūkums, kas gremdē). Cilvēki, viņi visur ir vienādi, tikai viņus formē tas, kas apkārt.

Infrastruktūra, tas ir no latīņu infrā (under, below, beneath) un latīņu structūra (from struere to build) - pamatu pamats, uz kura visu būvēt.

Iedomājies suni - pēc dabas, suns ir priecīgs, laimīgs dzīvnieciņš, kam patīk spēlēties, skraidīt apkārt, dalīties ar prieku. Savukārt ķēdes suns, kurš rej, ņirdz zobus uz visiem, kauc pēc asinīm un grasās kost, tas ir garīgi izkropļots dzīvnieks. Vides pārveidots, pārprogrammēts.
missalise (missalise)

missalise: Ieteiksiet, lūdzu, kādu..

22. maijs, 8:01 am, 2 atsauksmes

Ieteiksiet, lūdzu, kādu labu branča vietu Rīgas centrā?