kants (kants)

kants (pajautaa): kolhozs vs. sovhozs

šodien, 11:11 am, 7 atsauksmes / atsauksmēm

kāda īsti starpība starp sovhozu un kolhozu?
Atheiste (atheist)

Atheiste (pajautaa): EDS attaisnoto izdevumu atgūšana

šorīt, 9:48 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Sākšu ar to, ka VID jau zvanīju un tur tante atbildēja no sērijas "tur kaut kur ir kaut kāda poga lejā, man tagad tas ekrāns nav priekšā, dariet tā un šitā", un, protams, man tur nekāda poga un nekā tamlīdzīga. Epastu arī jau nosūtīju, uz kuru man neviens nereģē, jo Latvija. Vai nu nemāku meklēt vai arī gūgle klusē par tik specifiskiem gadījumiem.

Situācija - par vecmammu par 2015. un 2016. gadu biju sniegusi viņas attaisnotos izdevumus, bet tur kaut kā daudz savācās un rezultātā manā šī gada deklarācijā rāda, ka ir joprojām kaut kāda pārceltā summa gan par 2015., gan 2016.gadu. 2017.gadā Latvijā nestrādāju, tāpēc to summu man neviens nemaksās, gribētu to pārpalikumu pārcelt uz māti (kas esot iespējams), bet nesaprotu, kā to izdarīt - kā dabūt to pārcelto summu nost no manis un piekabināt mammai?

Paldies milzīgs jau iepriekš!
MaKo (mako)

MaKo: Ai Mori

šorīt, 10:09 am, atsauksmēm

Šodien atklāju sev Ai Mori - krievu dziedātāju, kura par sevi saka "Бард, стихописец, завывун, глас народа. Пою и ехидно улыбаюсь."
Dziesmiņa par Krievijas vēlēšanām.

https://www.youtube.com/channel/UCLiacXxsN8B1zwI3DOISAPA
https://vk.com/aimori
Zum (zum)

Zum: Sestdien tatad bija psaakums..

šorīt, 8:39 am, atsauksmēm

Sestdien tatad bija psaakums par tiiru Slesvigholstainu. Aizgaju, sadalijaamies pa traktoru kabiineem, sanjeemaam marsutus, es netiisam tiku savaa iemiiljotajaa pastaigu marsutaa. Darbiibas sekojosas. Aizved uz saakumpuktu, mees cetri pieaugusie un viens puika izkaapjam, traktors leenam brauc, mums rokaas veci kraasu spainji, aplasam meeslus ap celmalaam. Ciema tuvumaa bija vairaak, taalaak mazaak. Pa mazaakajiem celiniem komanda sadalaas pa divi un triis un iziet katra savu celinu, vienai brauc liidzi traktors, beigaas saseezamies kuzavaa, savaacam paarejos un braucam atkal taalaak.Meeslu nebija seviskji daudz, kaa parsti. Zelta jaunatne iztuksojusi snabi, alu vai ko tur, un aizmirsusi pudeles, kaut kaadas pleeves un konfeksu papiiriisi. Drusku dzelzi atradaam, viens bija vispaar izviits metalmaakslas darbs, kura pielietojumu nesaprataam. Dazi alumiinija profili, viens vecs plakanekraana televizors, dazi pukju podi ( vietaa kur skaidri un gaisi uzrakstiits, daarza atkritumis mest aizliegts). Bet vissatraucosaakais bija beigaas. Atbraucaam, laikam bijaam palikusi peedeejie, jo paareejie triss traktori bija klaat. Devaamies uz kopgaldu ugunsdzeesiibas depo, bet tur-liela rosiiba. Vieteejie domiigaam sejaam, laukums pie ugunsdzeesiibas depo ar sarkanaam lentaam. Sarkani mikrobusisni, sazin no kurienes. Domaaju, ka kaarteejaas maaciibas, bet kad ieradaas policija un aatrie, kluva skaidrs, ka cita komanda atradusi kaut ko diivanu, ka nevar saprast, vai ir miina, vai nav. Noskatiijos sovu, ka brasi jaunekli mauc muguraa kombinizonus, kas tiek smuki piepuusti aizsardziibai pret eksploziju. Taalaak neskatiijos, jo aizgaaju maajaas, ja nu gadiijumaa tiesaam eksplodee. Bet nekas tur nebija. Laikam tikai izruseejusi caula. Ja gadiisies kaadu paziistamu satikt, buus smalkaak jaapaprasa.
missalise (missalise)

missalise: Es jūtos šausmīgi neveikli..

šorīt, 8:44 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Es jūtos šausmīgi neveikli un neērti gadījumos, ja man apģērbu veikalā bez mana uzaicinājuma sāk dancot apkārt vairākas pārdevējas, stiepjot tik aizvien jaunas kleitas klāt un sakot, cik labi tās man izskatās. Lai gan beigās vienu kleitu (tādu - tīri ok - nopirku), konkrētajā veikalā vairs savu kāju nesperšu. Man patīk tādi veikali, kur pārdevēji ir laipni un nav vīlušies arī tad, ja es neko nenopērku. Jo - ja man veikals ir iepaticies, ir visai liela varbūtība, ka es varētu kļūt par pastāvīgo pircēju.

nelabrit: auksti martā

šonakt, 1:26 am, atsauksmēm

manī ir iestājies pagrimums kaut ko darīt. kad nav naudas, tad šķiet, ka katra lieta, ko tu atļaujies darīt ir kaut kā jānopelna. gribi ieslēgt sildītāju un nesalt? gribi parastās cigaretes? gribi aliņu vakarā? gribi to nocenoto puķi rimčikā, to šokolādi, to bulciņu? gribi to visu? tad labāk atbildi - vai esi pelnījusi?

un kā? kā lai es tagad to pati izvērtēju? vai tad citreiz nepietiek ar pliku gribēšanu? vai tad nebija tā, ka tad kad tu biji mazs pieaugušie varēja dabūt visu, ko grib? un kas es tagad esmu? vai es vēl tad skaitos mazulis, kuram vienkārši ir arī savs dzīvoklis un rēķini? tas kaut kā neliekas godīgi, bet tikai bērniem visas spēles ir negodīgas, ja viņi tajās zaudē. un dzīve? dzīve ir mazo stikla pērlīšu spēle ar kurām rotaļājas neviens cits kā bērns.
Zum (zum)

Zum: Šodien radīs Ku'damm 56..

vakar, 7:38 pm, atsauksmēm

Šodien radīs Ku'damm 56 turpinājumu Ku'damm 59.
efgaa (f_g)

efgaa: par kaķīšiem

vakar, 4:53 pm, atsauksmēm

Ar katru kaķi nosvēros. Vienkāršu matemātisku darbību rezultātā konstatēju, ka katra sver aptuveni 2 kg.
Pa sešām nedēļām ir paaugušās. Tomēr joprojām šķiet, ka maziņas viņas vēl ir. :D
lavendera (lavendera)

lavendera: Ainiņa Centrāltirgū. 20..

vakar, 3:19 pm, atsauksmēm

Ainiņa Centrāltirgū.
20 cilvēku rinda pēc ... reņģēm.
Piektais rindā stāvētājs satraucas: "A nam hvaķit? Vi otpuskaiķe ņe boļše čem polkilogram v odņi ruki!"

Latviskā publika uzreiz apķiķinājās par padomju laikiem, kad katram deva trīssimt gramu desas :)
Salakas man garšo labāk, protams, bet tās arī ir piecreiz dārgākas.
pelnufeja (pelnufeja)

pelnufeja (pajautaa): Varbūt kādam pie rokas ir..

vakar, 12:50 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Varbūt kādam pie rokas ir Ingas Ābeles grāmata "Atgāzenes stacijas zirgi"? Man vajadzētu zināt, kāds ir precīzs pieraksts un pieturzīmes rindiņai, kas pēc manas atmiņas skan apmēram šādi: "sākumā vajag iet ar mērķi, tad atmest mērķi". Tas bija tādā pagarā ciklā, kur pieminēti arī eņģeļi un mango. :)
Zum (zum)

Zum: Stuvernbor kraapjas ar..

vakar, 8:58 am, atsauksmēm

Stuvernbor kraapjas ar benziinu un nesaprot vaacu valodu. Iesmereja man tievo cigaresu vietaa resnaas. Pie tam biroja telefonaa atbild kaud kaads elekrosrota veikalins, nav par daudz uznjemusies to, ko nevar pavilkt?
Placebo Rush (kakjux)

Placebo Rush: te ir mazliet priecīgas..

aizvakar, 2:59 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

te ir mazliet priecīgas murmulēšanas. domāju, ka nevienam nav noslēpums, cik grūti man iet ar cilvēkiem. tāpēc katru reizi, kad ir viegli un vienkārši, to novērtēju. un šodienu pagaidām vadu izlaidusies uz sōfas, apmierināti murmulējot savā nodabā un jūtot tādu kā patīkamu sajūtu par vakardienas vakaru.

ak jā. parunāsim vēl par laikapstākļiem. vakar biju izgājusi pusdienlaika pastaigā uz jauno Lidl, atpakaļceļā novilku jaku un bija karsti arī tā. šodien atkal birdina baltos mēslus. bail domāt, kas būs rīt. nesen ar Džemmu barčikā kāreiz runājām, ka cilvēki, kuri nedzīvo uz šīs salas, nesaprot, kā var veselu sarunu izvērst par laikapstākļiem vien. bet te tas viss ir tik absurds brīžiem...

un tagad kā lai saņemties pastrādāt ta?
jutoņa: murmurlis
ausos: teļiks + galvā Moby
Zum (zum)

Zum: Es gribu dzert kafiju un..

aizvakar, 2:03 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Es gribu dzert kafiju un gribu dušā. Diez var iet dušā, dzerot kafiju?
Zum (zum)

Zum: Mierīgi adu, nevienam nekā..

aizvakar, 7:10 am, atsauksmēm

Mierīgi adu, nevienam nekā ļauna nedaru, kā paskatos cibā, tā jārec.
François Pignon (pinjons)

François Pignon (n_komentari): Ja gribēji parādīt, ka esi..

aizvakar, 7:20 am, atsauksmēm

Ja gribēji parādīt, ka esi sīkmanīgs knauzeris un visādi citādi nepatīkams cilvēks, tad tev tas veiksmīgi izdevās.
Emilija (emi)

Emilija (pajautaa): Kāds ir visātrākais veids,..

16. marts, 3:29 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Kāds ir visātrākais veids, kādā pārtulkot grāmatu, kas rakstīta fonētiskā somāļu valodā? Protams, ne vārds vārdā, bet vismaz dažus paragrāfus šur un tur, lai būtu kāda sajēga par to, kas tur rakstīts.
lavendera (lavendera)

lavendera: Ir izdota jauna erotiskā..

16. marts, 4:38 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Ir izdota jauna erotiskā grāmata, tikai šoreiz atšķirībā no "jauna centīga studente" "bagātu vecāku meitiņa" satiekas ar "miljonāru" "izcilu dakteri" "varenu biznesmeni" jūs uzzināsiet, kā mīlējas bomži, alkoholiķi un psihiski traumētas sievietes. Esot norakstīta no dzīves.
Iemetu aci, man šķiet, ka varētu būt, kā reiz teica kāds mans pasniedzējs, EUpatnēji...
Gertruda Druss, Svētās grēcinieces dienasgrāmata.
Darbojoties arī Dievs.
Izdevējs sola, ka grāmata izspiedīs no sievietēm asaras un no vīriešiem spermu.
Zum (zum)

Zum: Palasiija, pietiks.

16. marts, 3:29 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Palasiija, pietiks.
missalise (missalise)

missalise: Tik forši ar kolēģiem..

16. marts, 3:11 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Tik forši ar kolēģiem pasēdējām. Bija sanākuši gandrīz un tikai vecie cīņubiedri, ar kuriem kopā strādāju jau gadus divpadsmit. Ak, jē. Protams, alkoholu lietoju. Man vēl šodien jādodas ar vienu meiteni kopā - viņa kleitu veikalu parādīs. Ak, jē.
None of the Above (artis)

None of the Above: Labāk vērsties pret patiesības izgaismotāju (Neo), nevis galveno cēloni (root cause)

16. marts, 1:04 pm, 12 atsauksmes / atsauksmēm

"Everyone in Latvia has known for many years that Parex used to and ABLV still does launder Russian Mafia money. But somehow the ECB doesn’t know, even though the ECB is the regulator for ABLV. How can two million Latvians know something however the regulator doesn’t?

Also, the ECB must know that Rimsevics is corrupt and working in the interests of Parex and ABLV. For example, after Rimsevics organized the fraudulent Parex bailout, he was caught by whistleblower ‘Neo’ paying a large secret bonus for himself using the small bit of Latvian taxpayer money that hadn’t already been stolen. And then, prosecution commenced against ‘Neo’ instead of against Rimsevics, at the request of ABLV."
Placebo Rush (kakjux)

Placebo Rush: uzliku countdown uz aptuveno..

16. marts, 10:30 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

uzliku countdown uz aptuveno datumu ar nosaukumu "Lifetime Event". paskatījos uz to dienu skaitu, kas tur. and it hit me. it's actually not that far away considering.
jutoņa: satraukts
ausos: galvā skan Molko, ārā motorzāģē
soul_embraced (soul_embraced)

soul_embraced (pajautaa): Forest clearer

16. marts, 11:01 am, 7 atsauksmes / atsauksmēm

No kurienes aug kājas šim skaidrojumam par "Latvija" izcelsmi?
https://blog.oxforddictionaries.com/2016/05/17/country-name-origins/
Zum (zum)

Zum: Un sodien tacu ir liela..

16. marts, 7:39 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Un sodien tacu ir liela diena, klientu nomainjas diena, kad visas firmas atnjem klientus konkurentiem.
Zum (zum)

Zum: Kas veeju seej, tas veetru..

16. marts, 7:33 am, atsauksmēm

Kas veeju seej, tas veetru plauj. Veca latviesu paruna. Mums te kaarteejais pavasara orkaans plosaas.
Placebo Rush (kakjux)

Placebo Rush: sen nav bijis Anmas jōgas..

15. marts, 10:58 pm, atsauksmēm

sen nav bijis Anmas jōgas apskats, ja. to arī labosim. jo nu, tur sanāca, ka es biju prom, tad Anma bija prom, tad sniegs mani iesprūdināja, tad Anma apslima. bet šovakar beidzot!

biju vienīgais pacients *daudznozīmīgi paskatās apkārt*.
pirmie downwards dog bija biš stīvi un sāpīgi. visādas stabilitātes pozas bija pilnīgs fail. bet nu. uh. savācos. visu ko tomēr izdarīju. visādi tā un šitā.
brīdī dialogs:
Anma: piedod, ka es tik daudz nedaru, man sāp visi muskuļi (red. piez. - no slimošanas)
kaķ (trīcot tur kāju gaisā): man rīt.

nu un. tā arī bija. ar trīcēšanu, ar mind distraction techniques, ar milzu piepūli. bet izdarīju aštangu. otrā pusē čaturangu downwards dog normāli nolikās papēži pie zemes. lai gan tiltiņā viss bija traki. svecīte nestabila, bet noturēju. kopumā Anma teica, ka labi esot sanācis, ņemot vērā pārtraukumu. uz galvas nestāvēju, jo tajā brīdī biju tā nodzinusi sevi, ka nevarēju pat normāli pateikt, ka man tam vairs nav spēka.

un tagad jāgaida līdz nākamajai nedēļai.
kā jau katru nedēļu, apņemos, ka šoreiz pa vidam pajogošu mājās. redzēs.

un pēcjōgas alus garšo tik daudz labāk. vienā brīdī tur turēju pōzu un pie sevis domāju par to, cik ļ man šī visa bija pietrūcis, cik labi ir atkal jōgot.
jutoņa: atslābums
ausos: teļikā huiņa
zivs (zivs)

zivs (pajautaa): blēj blēj beibleidi

15. marts, 9:32 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Labākā izvēle beibleidiem Rīgā, ar zinošu pārdevēju ir kur?
Zum (zum)

Zum: Vai, es sen neesmu..

15. marts, 5:50 pm, 11 atsauksmes / atsauksmēm

Vai, es sen neesmu staatiijusi, ka seksis man nav bijis kops viira naaves. Bet cik reizu tu esi nodraciijis, mans mazais draudzinj no pagaajusaa gada 7 juulija?
None of the Above (artis)

None of the Above: Viens cilvēks cietumā

15. marts, 1:19 pm, 25 atsauksmes / atsauksmēm

"As a result of the fraudulent Parex bailout, billions of dollars have been stolen from Russian, Ukrainian, Latvian, and Moldovan people every year since then and still continuing now in 2018. Only one person is in prison, and he was one of the protestors. The crooks who are stealing the money are all free."
None of the Above (artis)

None of the Above: Porziņģis. Squat, bench, deadlift bro.

15. marts, 11:42 am, 5 atsauksmes / atsauksmēm

"Nemaz nesatraucos, jo ticu, ka es laukumā atgriezīšos labāks un spēcīgāks. Ja tam vajadzēja notikt, labāk, lai tas notiek tagad, jo es varēšu atlikušos mēnešus šosezon un visu starpsezonu strādāt pie sava ķermeņa," Porziņģis teica žurnālistiem 13. martā, kad pirmo reizi pēc traumas gūšanas apmeklēja "Knicks" spēli. "Izmantošu iespēju, lai kļūtu lielāks un spēcīgāks. Es nezinu, cik mēneši man būs nepieciešami, bet es tos mēģināšu izmantot pēc iespējas efektīvāk. Gribu atgriezties laukumā kā labāks spēlētājs."

Patiešām labs nodoms, jo:

"Many NBA players are introduced to strength training once they're in the league. By then, it’s almost too late.

However, the fact that these naturally strong NBA players don’t take up on serious strength training is the reason we see so many ACL and MCL tears in the NBA. Their bodies can’t handle the wear and tear. The impact and stress an 82 game season has on the lower body can’t be described in words. Many NBA players aren’t physically prepared for the beating their body is set to take in a season and overtime their muscles get beat to death, that’s when you see injuries.

Had these players been in the weight room, or even with their bodyweight performed some serious strength training, they would be able to not only survive the 82 game season, but dominate it. It’s pretty scary when an NBA player tells me they never started lifting weights till they got to the league. I know they’ll suffer one injury and it’ll have a domino effect."

http://www.balldontstop.com/basketball-players-need-to-build-strength-first/
missalise (missalise)

missalise: Mēģinu saprast, kā otra..

15. marts, 11:41 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Mēģinu saprast, kā otra iestāde uzkrāj savus statistikas datus, lai varētu savus tiem pielikt klāt. Bezmaz iedzert prasās. Goda vārds. Un drausmīgi trūkst kāda cilvēka, ar kuru aprunāties par visu šo.
пивчик, семушки и на стадик (miligrami)

пивчик, семушки и на стадик: pavasaris arī tumsā ir pavasaris

15. marts, 8:51 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Ap trijiem vēl nebiju iemigusi, domājot, cik tas ir absurdi, ka varbūt tagad kaut kur pasaulē ir kāds cilvēks, varbūt es viņa eksistenci pat nenojaušu, bez kura es pēc dažiem gadiem vairs nevarētu īsti iztēloties savu ikdienu. Cik vienkārši viņi ierotē un cik vienkārši - izrotē. Negribēju ļauties tai trakojošajai tumsai, kas mēdz pārņemt vēl joprojām itin viegli, tāpēc cēlos un uztaisīju miksteipu. Šķiet, ka labākais so far. Varbūt to pat dzirdēs cilvēki, kurus es vēl nenojaušu. Tur īsti nav liriku - tikai pašās beigās, bet tās skaņas - es gribu, lai tā skan viss tas, kas vēl ir tikai priekšā.

Mixcloud: te ir tas miksteips.
Spotify: un te ir pleiliste gandrīz septiņu stundu garumā, ja nu gadījumā vēl prasās ko līdzīgu:
Zum (zum)

Zum: Aurotra ir izsavusi. Musu..

14. marts, 9:32 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Aurotra ir izsavusi. Musu ciemats uz revoluucijas vilnja.
Ir mums ciemaa valdiijusi viena komunaalaa apvieniiba. Pilsonji par ciemu, vai tamliidziigi. Kaa nu veicaas, taa veicaas, nodomi bija lieli, bet sanaaca, kaa vienmeer. Tur veel par burzmu viena sieva no viira izbeega pie esosaa ciema priekseeza, tas tagad savas pilnvaras atdevis kaadai daamai, lai sii nejmas. Nu, luuk.
Maijaa atkal veeleesanas. Ciemaa valda rosiiba. Nodibinaajusies jauna veeleesanu apvieniiba, Aktiivie ciemnieki saucas. Kaut kad nesen nodibinaajaass. Tagad sodien manaa pasta kastiite atradu ziimiiti. Kas notiek ciemaa? Atlaavusies vecie nekrietnieki izpaardot zemesgabalus, kaut arii no esosajiem 22 jau izpaardotajiem, nopircis tikai vienu iedzimtais. Kaa taa? Ko tad taa cels? Ko tas mums dos? Vai ir izreekjinaata kanalizaacijas, skolas un bernudaarzu ietilpiiba? (Tipiski Vaacijai, kanalizaacija pirmajaa vietaa.) Vai tas pietiks visiem jaunajiem iedziivotaajiem? Vai nepieciesamas jaunas investiicija? Vai ir celja buuves projekts un sttavlaukumi tik daudzaam jaunaam masiinaam un kaa celsies muusu nodukli un komunaalas izmaksas? Taadi, luuk, jautaajumi.
Varu iedomaaties piecelamies, taadu siiku, blondu herru, vaardaa vinju nesauksim, ar mazaam viltiigaam aceleem un klusi piebilstam, ka vinjam ir viens preikslikums, luuk, vinjam taa maaja piederees, kur taa nekrietnaa aarzemniece ieperinaajusies un nevaacas arra ne pa kam.. Vinjiem buus privaats beernudaarzs, sieva jau maacoties par beernudaarza vadiitaaju. Pats, protam uznemsies saimnieka lomu. Re, kaa vins par ciemu ruupeejas. Veetraini aplausi, kriit priekskars.
Taada mums te ciemaa peripeetijas. Viss taapat jau kaa Latvijaa, tikai mazaakos meerogos. Visu kopeejam labumam, neaizmirstot sevi.

nelabrit: sapnis

14. marts, 2:32 am, atsauksmēm

es kaut kad nesen redzēju sapnī tipisku padomju celtņu mikorajonu. man šķiet, ka tas bija kaut kur rīgā vai liepājā. vesels bloks no tā bija ierobežots ar žogu un tā teritorijā nedrīkstēja smēķēt. man bija jāatrod skola, kura bija ierīkota vienā no deviņstāvenēm. gar paģīša durvīm bija daudzi mazi skolēni pelēkās formās, bet vecākajiem skolēniem formu nebija. tiesa, tas viņiem vienalga aizliedza visiem neizskatīties vienādi. arī man mugurā bija semi-svinīgas drēbes, bet kaut kādu iemeslu dēļ es izvēlējos ieiet pa sānu durvīm. tās veda uz sporta zāli ar vecu koka grīdu. tajā pa diognāli bija izvietoti vienvietīgi galdi (tieši tādi paši ar asiem stūriem, kādi man bija pirmajā klasē) un gandrīz pie katra atradās kāds skolēns, pārsvarā zēns. skolotājai rokās bija gara koka nūja un visi izskatījās uz mani ļoti dusmīgi. it kā no manas ienākšanas viņiem visiem sekotu kāds sods. zāles otrā galā bija vēl vienas durvis un klusi nomurminot - es atvainojos, aizbrāzos tālāk. es zināju, ka tā ir mana pirmā diena tur, bet nav gluži pirmais septembris. man arī nebija nekāda stundu saraksta vai telpu plāna. un vispār man līdzi nebija ne somas, nekā. otrās durvis mani izveda uz vecām koka trepēm, kas gāja pa spirāli (var teikt tādas pašas, tikai krietni vecākas, kā bija mana vakarskolā, lai nokāptu pagrabā uz ekonomikas kabinetu). šīs trepes uz augšu gāja bezgalīgi un bija pilnas ar skolēniem, tāpēc es nolēmu kāpt uz leju. tā es nonācu atkal ārpusē un izlēmu vairs neiet tur atpakaļ. vienīgi vārti uz pasauli bija ciet, jo stundas vēl nebija beigušās. es paslēpos krūmos zem augstajiem sporta zāles logiem, lai uzsmēķētu. kad aizdedzināju cigareti, dzirdēju, kā no sāpēm kliedz mani klasesbiedri, kuriem nepievienojos stundā.
None of the Above (artis)

None of the Above: Mūsu pašu Borisam..

14. marts, 1:03 pm, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Mūsu pašu Borisam [Karpichkov] varētu būt izrādījusies taisnība, ka runa ir par sarakstu (hit-list), nevis vienu atsevišķu gadījumu [no shit, Sherlock]:

"On 13 March 2018, friends of Glushkov revealed that he had been found dead the night before in his home in London′s New Malden. His death was treated by police as unexplained. His body was found with strangulation marks on the neck. His death came a week after the poisoning of Sergei and Yulia Skripal in Salisbury, which along with his reputation as a critic of the Putin government, was said to be the reason for putting the Counter Terrorism Command in charge of the investigation. Glushkov reportedly feared being on Putin's hit list and expected to be a likely target"

"He noted that a large number of Russian exiles, including Berezovsky and Alexander Litvinenko, had died under mysterious circumstances. “Boris was strangled. Either he did it himself or with the help of someone. [But] I don’t believe it was suicide,” Glushkov said. “Too many deaths [of Russian emigres] have been happening.”

Glushkov continued to investigate the circumstances surrounding Berezovsky’s death for some months. He conceded that in the period before his friend’s death they had quarrelled. In 2013 Glushkov emailed a friend: “I have a lot of new facts that are of great interest.” "
Zum (zum)

Zum: 74 kg- pirmajæs brokastiis..

14. marts, 1:09 pm, atsauksmēm

74 kg- pirmajæs brokastiis eedu berliinerus ar pluumju zapti. Otrajaas trimpeleeju kakao ar abolu piiraagiem. Jaunaas bikses 42 izmeers sluuk nost.
lavendera (lavendera)

lavendera: divriteņa pirkšana internetā

14. marts, 12:25 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Skatos uz lētajiem otro roku piedāvājumiem Mančestrā, man derētu ieviest kādu tūrismam lietojamu braucamo ar alumīnija rāmi un amortizējošo dakšu. Bet vispār vai tas ir saprātīgi, pirkt riteni, ar kuru neesi izbraucis un nevari to izdarīt? Ne jau tāpēc, ka būtu slēpti defekti, bet tāpēc, ka var nebūt komfortablas sajūtas.
Tiesa, ja man būtu iespēja vajadzības gadījumā aizņemties tādu riteni uz 4-10 dienām, es nemaz uz pirkšanu neiespringtu. Viena vajadzība būs 4 dienas jūlijā.
lavendera (lavendera)

lavendera (pajautaa): par parādu piedzinējiem

14. marts, 10:34 am, 24 atsauksmes / atsauksmēm

Situācija: viens cilvēks, teiksim A, lieto mašīnu, kas ir uz otra cilvēka B vārda. Nemaksā par stāvvietām un tik krauj soda kvītis kaudzē. Cilvēks B par to uzzina tikai tad, kad viņam atsūta vēstules parādu piedzinēji. Uz prasību iedot naudu sodu nomaksai cilvēks A atbild: "Un kas tev no tā? Kāpēc tev tas būtu jāmaksā? Viņi var sūtīt tās vēstules, cik grib, vai tevi tiesā sūdz, vai mantu apraksta? Naudu nedošu."

Kāda nākotne juridiski gaida cilvēku B, kurš arī nevēlas maksāt par cilvēka A nodarījumiem no savas kabatas?
MaKo (mako)

MaKo: Pī diena

14. marts, 9:50 am, 14 atsauksmes / atsauksmēm

Apsveicu starptautiskajā skaitļa Pī dienā. neaizmirstiet 1.59 pieskandināt par godu šim notikumam.