iokaste (iokaste)

iokaste (pajautaa): sieviete ar rūķa balsi

vakar, 4:23 pm, 1 atsauksme

vai variet ieteikt kādu sievieti ar "rūķa balsi" un labu dikciju? vēlams aktrise.

tāda bija vera singajevska, tāda nedaudz ir evija vēbere. vajag ierunāt dažus dzejoļus, kuru autorei bija pasaku intonācija. par atlīdzību.
lavendera (lavendera)

lavendera: replay pēdējo dienu..

aizvakar, 8:37 pm, 6 atsauksmes

replay pēdējo dienu superīgais Seņkova "Šekspīrs". Ņemšu un noskatīšos otro reizi.
efgaa (f_g)

efgaa: Apsēstība jeb mēģinājums Nr.2

11. aprīlis, 8:27 am, 10 atsauksmes

Jau trešo dienu domāju par Dubulti-Kolka. Nevaru sagaidīt pieteikšānas "atvēršanu".
Jo ir jāiet. Vienalga cik. Vienkārši jāiet.
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (pajautaa): Vai kursa docētājs ir tas..

10. aprīlis, 6:58 pm, 2 atsauksmes

Vai kursa docētājs ir tas pats, kas kursa izstrādātājs? Ja nē, kur varu noskaidrot kursa docētāja vārdu? Konkrēti interesē LU JF Juristu ētikas kursa docētāja ID. Pie kursa apraksta minēts "kursa izstrādātājs", tāpēc esmu spiests vaicāt šeit (rītdien diemžēl metodiķes nestrādā, un man vajag zināt ASAP).
missalise (missalise)

missalise: Šodien nedaudz parakstīju..

9. aprīlis, 12:54 pm, 5 atsauksmes

Šodien nedaudz parakstīju uz priekšu to savu lugu. Ok, ļoti maz, vien 799 vārdi. Bet nu tas tāpat ir labāk nekā nulle, vai ne? Varbūt kādu citu dienu būs lielāka iedvesma. Bet jāliek iekšā sev pašai šīs atskaites. Visgrūtāk jau ir samotivēt sevi pašu.
missalise (missalise)

missalise: Brīvdienās mums bija..

9. aprīlis, 7:31 am, 1 atsauksme

Brīvdienās mums bija koncerts ar kori "Ziemeļblāzmā". Tur gan ir veikts ļoti kvalitatīvs remotns. Atceros, ka mēs tur kādreiz bijām uz kaut kādu opereti, bet tas bija jau ļoti sen - pirms kādiem desmit gadiem, kad tā bija nupat izremontēta. Un šobrīd vēl nekas neizskatās nobružājies. Bet varbūt tas arī tāpēc, ka tur noslodze nav tik liela. Jo aizkļūt uz turieni bez personīgā autotransporta ir samērā izaicinošs pasākums. Piemēram, no manas dzīvesvietas tur nokļūšana ir paredzēta ar trim, labākajā variantā - divām pārsēšanām.
zazis (zazis)

zazis (n_komentari): jā neskatieties uz datiem,..

8. aprīlis, 7:45 am, 2 atsauksmes

jā neskatieties uz datiem, klausieties ko jums saka kāds bez jebkāda pamatojuma, jo ir pasludinājis sevi par speciālistu.
lavendera (lavendera)

lavendera: Mākslīgais intelekts..

4. aprīlis, 8:39 pm, atsauksmēm

Mākslīgais intelekts uzskata, ka miljonāram noteikti ir gadi 60 un sirma bārda, bet miljonārei - ne vairāk par 25 un noteikti slaidas kājas un tievs viduklis :)
Skabičevskis (begemots)

Skabičevskis (pajautaa): Varbūt kādam ir kkur..

3. aprīlis, 10:20 pm, 1 atsauksme

Varbūt kādam ir kkur aizķērusies nevajadzīga grāmata no kuras vēlas atbrīvoties: Lukiāns, "Dievu,mirušo un hetēru sarunas"? padomjlaika tulkojums?
lavendera (lavendera)

lavendera: "Magnētisks, silikona deguna..

3. aprīlis, 7:17 pm, atsauksmēm

"Magnētisks, silikona deguna klips pret krākšanu, lai apturētu krākšanu un palīdzētu elpot miegā – ģeķiem un profesionaliem."

Joprojām nezinu, vai tam ir efekts, jo tas mēdz izkrist no deguna pa nakti.
(arī šo atradu Pļuškina krājumos, nelietotu)
mapats (mapats)

mapats (n_komentari): Kad sāku iet uz paziņu..

3. aprīlis, 1:24 pm, 10 atsauksmes

Kad sāku iet uz paziņu kāzām, mani gados vecie radinieki vienmēr teica: "Tu esi nākamais". Kad kāds no viņiem nomira, es pēc bērēm viņiem teicu: "Tu esi nākamais".
missalise (missalise)

missalise: Bet vēl es nesen redzēju..

2. aprīlis, 9:46 am, 1 atsauksme

Bet vēl es nesen redzēju spocīgu sapni (bet man jau vienmēr tie sapņi spocīgi).

It kā es piedalītos tādā kā koru kopmēģinājumā, taču koru vietā ir politiskās partijas. Nu tad mēs visi sanākam tādā palielā telpā un sēžamies nevis pa balsīm, bet pa partijām. Priekšā iziet diriģēt kaut kāds deputāts ar gariem, tumšiem, cirtainiem matiem, kurš it kā esot no ZZS??? Un viņš saka - tūlīt sāksim dziedāt. Es tā kautrīgi pajautāju - no kuras vietas, uz ko viņš tā nicīgi uz mani paskatās, novelk bikses un parāda pliku dibenu, sakot - no vienas vietas. ???
Pēc tam es sapnī sašutusi ceļos kājās un saku kaismīgu runu par to, ka tāda necieņas izrādīšana ir galīgi nepieņemama. Visi apkārtējie arī sašūmējas un tā partija visa aiziet no zāles. Ar to sapnis beidzas.
missalise (missalise)

missalise: Brīvdienās biju laukos...

2. aprīlis, 7:38 am, 2 atsauksmes

Brīvdienās biju laukos. Mācīju mammai apieties ar planšeti - it īpaši ar Whatsapp. Citādi viņai nomināli ir savs konts, bet viņa to reti izmanto. Tā viņa aizsūtīja apsveikumus savām draudzenēm un drusku vairāk sarakstījās ar savu māsīcu. Jutās ļoti apmierināta, acis viņai sprikstēja - kā jau parasti tas notiek ar cilvēkiem, kas apgūst kaut kādas jaunas prasmes un viņiem tās sāk izdoties. :)

Vēl es palasīju priekšā mammai un brālim to savas lugas sākumu. Man ar to ir ieilgusi radošā krīze, kuru gribētos pārvarēt, jo tādi - nepabeigtie darbi - sajūtu ziņā ir kā neizpildīts solījums vai neatdots parāds. Īpašu sajūsmu viņi par šo ideju sākumā neizrādīja, toties vēlāk izteica atzinīgus vārdus un laikam pat tie nebija teikti tā - pieklājības pēc. Mēģināšu vienkārši paturpināt rakstīt. Pieķerties vismaz pāris reizes nedēļā un sākt kādu brīdi rakstīt kaut drusciņ. Varbūt tā ir lielāka iespēja, ka tā mūza atkal atlidos. Jo pāris reizes rakstīšanas laikā mūza patiešām atlidoja - un tad es jau sāku aprakstīt nevis savas fantāzijas, bet jau tādu reālu ciematu, kuru es savā galvā redzu - ziema, neliels ciemats, kurā vienā pusē ir gan mājas ar piemājas zemi un kurās retos gadījumos dažs vēl tur pat kādu lopiņu, kā arī nelielas trīsstāvu daudzdzīvokļu mājas. Ciemata centrs ar dažiem veikaliem un autobusu pieturu. Tur savas dzīves dzīvo tie manis radītie varoņi. Jeb varbūt - es nemaz tos neesmu radījusi, bet iedvesmas brīdī man izdodas pavērt to plīvuru, kas šķir mūsu realitāti no viņējās un aprakstīt notikumus, kas notiek viņu dzīvēs?
Nepabeigtā dienasgrāmata (dienasgramata)

Nepabeigtā dienasgrāmata (pajautaa): es neatceros - jau jautāju..

1. aprīlis, 10:40 pm, 13 atsauksmes

es neatceros - jau jautāju vai nē: kuru krogu mēs kādreiz saucām par Nolādēto bedri?
efgaa (f_g)

efgaa: Labots mēneša siltuma rekords Latvijā

31. marts, 10:43 pm, atsauksmēm

Rīga, 31.marts, LETA. Svētdien augstākā gaisa temperatūra valstī bija +22,8 grādi Zvejniekciemā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
Tas ir jauns 31.marta un mēneša siltuma rekords visas valsts mērogā.
Marta maksimālās gaisa temperatūras rekords pārspēts visās novērojumu stacijās, izņemot Kolku un Mērsragu, kur dienvidaustrumu vējš nesa vēsu gaisu no Rīgas līča.
Jaunais marta siltuma rekords galvaspilsētā ir +21,7 grādi.
+22 grādu atzīme pārsniegta ne tikai Zvejniekciemā, bet arī Gulbenē, Jēkabpilī, Madonā, Rēzeknē un Skrīveros.
Mēneša siltuma rekords vietām pārspēts par pieciem grādiem. Rēzeknē iepriekšējais marta siltuma rekords bija +17,2 grādi 2007.gadā, jaunais rekords ir +22,1 grāds. Madonā mēneša siltuma rekords labots no +17,5 uz +22,5 grādiem.
+22 grādi Pirmajās Lieldienās sasniegti arī Zosēnos, Vidzemes augstienē.
Iepriekšējā augstākā gaisa temperatūra, kas valsts teritorijā reģistrēta pavasara pirmajā mēnesī, bija +20,8 grādi 1968.gada 30.martā Mērsragā. Savukārt 31.marta nacionālais siltuma rekords iepriekš bija +19,1 grāds, kas reģistrēts 2010.gadā Rucavā.
Sagaidāms, ka Otrajās Lieldienās valsts lielākajā daļā tiks pārspēts 1.aprīļa siltuma rekords.
lavendera (lavendera)

lavendera: Beidzot patiešām..

31. marts, 8:22 pm, 7 atsauksmes

Beidzot patiešām ieraudzīju dzīvē to, ko rāda reklāmās (parasti melīgās): uzsmidzini tīrīšanas līdzekli, vienreiz novelc pāri ar lupatu, un tīrs. Mums ir reāla sadzīves ķīmijas krātuve, un nekādi tur Fairy un tamlīdzīgi netika galā ar taukiem un kvēpien apaugušo plīts nosūcēju.
Binatec tika vienā mierā. Tagad spīd un laistās.