Nezāles neiznīkst (jan09)

Nezāles neiznīkst: dp

vakar, 6:03 pm, 3 atsauksmes

dienas pārsteigumi:

250,000. A quarter of a million!
That is the number of White British girls who were groomed, sexually abused and raped by predominantly Pakistani rape gangs.
That’s 250,000 girls who are owed an apology and deserve justice!
Source: Rupert Lowe’s Independent Rape Gang Inquiry

bauma:
/pakiji it kā esot 3% no UK iedzīvotājiem, bet uz sevi paņemot 33% no piedzimušajiem nepilnvērtīgajiem. šokējoši interesanti, ja tā ir...

cita bauma:
/80% medus Latvijā ir viltots

.: Pasaki, ka neko nesaproti no..

vakar, 8:00 pm, atsauksmēm

Pasaki, ka neko nesaproti no IKT, nepasakot, ka neko nesaproti no IKT.

Kā vienu no Latvijā pastāvošajām problēmām IKT jautājumos premjers izcēla arī to, ka valsts sistēmās netiek izmantots atvērtais kods, lai tas būtu pieejams ikvienam IKT speciālistam. Rezultātā, ja kods ir slēgts, sistēmas savā starpā ir daudz grūtāk savietot, tāpēc sanāk būvēt daudzas individuālas sistēmas.
- https://www.delfi.lv/161/criminal/120122984/kulberga-uz-laiku-iesaldetajos-valsts-ikt-iepirkumos-figurejot-ari-izmeklesana-iesaistitie-uznemumi
Pats par sevi (wowow)

Pats par sevi: mitro lolojumdzīvnieku..

vakar, 3:11 pm, atsauksmēm

mitro lolojumdzīvnieku barības ražotne
Ivo (disfigurator)

Ivo: REACT

vakar, 11:22 am, 18 atsauksmes

Eiropas savienība: vajag mums bikiņ deamerikanizēties, būt pašiem par sevi, nevis ar galvām jeņķu dirsās!
Eiropas savienība: reku Latvijas skolām datori, bet ar nosacījumu, ka tos jāadministrē Intune, kas ir Microslop īres pakalpojums.

Es tāds: nē, sorry. Nebūs.
Prasītās Intune atskaites vietā aizsūtu ko citu. Tajā atspoguļojas, ka dators ar tādu un tādu sērijas Nr. tiek izmantots un paldies par datoriem! Intune neesmu pat dzīvē redzējis, kur nu vēl norādījis kredītkartes datus, lai varētu sākt administrēt WinPC tajā platformā.

Principā gaidu birokrātijas pātagu.
Bet man totāli pohuj - bring it on un pretim dabūsiet lekciju! A to bļa iedomājas - skolas datoriķiem esošās algas ietvaros uzlec 360 Google Chromebook datoru administrēšana. Paiet gadiņi divi, tad uzkrauj vēl 180 Microslop kompju administrēšanu, kas ir daudz jobanāks un dārgāks sūds. Kurš to administrēs, vai algu attiecīgi pacels līdz Administratora algas līmenim? Nē, nepacels? Nu, tad nebūs - man tehniķa alga un sakiet paldies, ka tās ietvaros jau Googli administrēju!
Izglītība ir prioritāte? Algu līmeņi gan to neatspoguļo un tādējādi - tukša un nepārliecinoša diršana! Ar tukšu diršanu speciālistus nepievilināt!


Plānoju šos piegādātos WinPC ekspluatēt divos variantos:
1) skolai draudzīgi pielāgots Windows 11 offline režīmā un MS nedabū a) ne centa un b) nekādas reklāmas/huiņu injicēt skolas datoros + c) uztaisīšu loginu ar Google kontiem - Microslop dabū no mums precīzi neko, pat ne cilvēkdatus;
2) pārvērst tos par ChromeOS Flex datoriem, kas centrāli administrēsies no Google mākoņa puses. Arī jāmaksā, arī 'murica, bet nesalīdzināmi lētāk - gan dzelžu, gan OS (par velti), gan administrēšanas izmaksu lējumā un, atšķirībā no MS, vismaz eksistē solījums un princips datu apstrādi un glabāšanu veikt EEZ. Naudu, tātad, saņem labāku pakalpojumu nodrošinošais konkurents, nevis defaultais īblis.

Nahuj 2-3x pārmaksāt par Microslop Winblows un tam paredzētajiem dzelžiem, ja mācību programmu absolūti lielākajā gadījumu skaitā var izpildīt ar Chrome, jo lielākā daļa tāpat notiek WEB aplikācijās? Pieradums? Pieradums nav arguments. Tas ir argumentācijas trūkums!

putnupr (putnupr)

putnupr: Neesmu teātra kritiķe un..

vakar, 12:33 am, 3 atsauksmes

Neesmu teātra kritiķe un lietpratēja, bet Seņkova "Skroderdienas Silmačos" man trāpīja, vairākas reizes pat apraudājos - no aizkustinājuma un skaistuma.
Nezāles neiznīkst (jan09)

Nezāles neiznīkst: iaiv

aizvakar, 9:30 pm, atsauksmēm

ir alus, ir varianti

tuvojas datumi, kuros tautieši pasaulē ēdīs, dzers, dziedās, dejos, un nakti(s) negulēs...

ieguldījāmies arī mēs:
- maize, desa, cauraudzis, giross, pastēte, galerts, jūras asaris no vietējās mājražotājas,
- alus stikla tarā no mūsu ciema Morrisons - pārsvarā ar nosaukumu "Ale", 0.5l, uz atlaidi pa £1 gabalā, 6u veidu, pēc šīvakara degustācijas līderos izvirzījās Newcastle Brown Ale (4.7%) un Marston's Pedigree Amber Ale (4.5%), rīt jāpiepērk vēl,
- ķimeņu siers tiks iepirkts no svaigā pieveduma rīt vai parīt.

/man gan vēl stāv alus no Aldi Oktoberfest dienām, Weissbier un Hellbier, otrais pirkums (pirmais ātri izžuva), un paša brūvētais Ziemmassvētku alus, laiks pagaršot...
Ivo (disfigurator)

Ivo: Dīvaini

aizvakar, 10:39 pm, atsauksmēm

Latvijā var vēsi nopirkt Audio-Technica AT-LP120X sērijas plašu atskaņotājus.
Tiem nāk līdzi AT-VM95 galviņa ar zaļo eliptiskā profila AT-VMN95E adatu. Diezgan jēdzīgs starta/pagaršošanas komplekts! Skaista cenas un kvalitātes attiecība, iesācējam ļoti draudzīgi. Šo pašu šasiju/platformu izmanto arī citas firmas zīmes, bet visa pamatā - leģendārais Technics 120. sērijas atskaņotājs.

AT-VM95 galviņai ir pieejama virkne maināmo adatu, to skaitā no augstākā profilu plaukta - viņu Line Contact 95ML, bet Latvijā to otru reizi dabūt neizdevās - neesot piegādātājam - izstiepies vai saraujies. Vienā brīdī vienkārši pienāk ziņa, ka veikals atcēlis darījumu un iemaksa - atgriezta. Čekoju, kas par lietu - nav ziņu no ražotāja, ka to vairs neražo - verificēju to arī pie UK supporta. Bāleliņu apkalpojošajam VIENAM piegādātājam vienkārši nav un netaisās neviens te klienta dēļ kaut ko pasūtīt citos ceļos - ja vienam dīlerim nav, tad nav. Ļoti bēdīgi - būtu šiem jāņem piemērs no narkotiku tirgus, kur čupiem dīleri, mežonīga konkurence un skarbi plaša izvēle. Bet, ok. Legālais tirgus dara, kā grib - sūta klientu ieskrieties.

Ok, skatos tad, ko varētu darīt - moš bik piemaksāt par vēl bik glaunāku apgreidu?
Pētu netlandi un atrodu citā LV veicītī VM540 galviņu - smuka un Line Contact profila adata šiem tur arī, protams, ka ir: ...540ML. Noformēju Inbank vēlreiz un gaidu lietiņu. Paiet nedēļa, klusums. Paiet nedēļa plus - klusums. Nav pat ierasto apstiprinājumu, ka pasūtījums saņemts, apstiprināts, bla bla bla. Dīvaini. Nav pat Inbank galā redzams, ka pirmā iemaksa izgājusi cauri - vienkārši dīvaini karājas gaisā.

Pēc vēl pāris dienām sāku bakstīt veikalu un prasīt - kā iet ar pasūtījuma izpildi?
Izrādās, ka Real Audio Juris aizgājis atvaļinājumā un bla, bla bla, info nav atstājis. Nopietni? Kaut kā stipri nenopietni.
Lala un blabla - prasu kustināt lietu un sniegt info. Man atzvana un izrādās, ka šo manis noskatīto apgreidu vairs neražo. To aizstāj cits produkts, kas vēl mazliet dārgāks. Ehhhh.
Klients, tātad, nedēļu gaida uz noliedzošas informācijas saņemšanu, domājot, ka notiek piegāde. Eleganti! Jurim es biju rakstījis vēl pakonsultēt par to un šo - atbildes vispār nav. Lielisks serviss, no sirds iesaku!

Atzvanošais Jura kolēģis prasa - vai es ņemšot to apgreidu, kas tur santīmus dārgāks?
Ok, šķirba maza un paņemšu tad to aizvietotāju - tam tur vēl bik labāks šis un tas. Bet būšot jāgaida vēl. Ok, gaidīt vēl nav problēmu - kāda nu vairs šķirba. Vizuāli gan man tas jaunais sūds nepatīk - kam ienāca prātā kaut ko tur krāsot zeltītu un apvienot to ar sarkanu? "Zelts" + sarkans? Kas tā par slāvu vienradžu pļutku? Bet ok, ja jau skan vēl labāk, tad piecietīšu un gan jau acs pieradīs. Kaut ar marķieri nokrāsošu melnu, vienalga. Sāku tad gaidīt AT-VM740xML - metāla korpuss, smagāks, mazāk rezonanšu, smalkāks skaņas noņēmējs un tā pati precīzā Line Contact adata, kas faktiski atceļ iekšējās celiņa daļas kropļojumus. Gaidu.

Paiet nedēļa virs tās nedēļas. Nedēļa vēl virs tās nedēļas. Ziņu nav. Zvanu bodei - būšot pirmdien vai otrdien. Tikai pēc mana zvana iekustinās Inbank galā papīru stumdīšana un tiek reģistrēts pirmais maksājums, lai gan drīz man jāveic jau otro iemaksu. Dīvaini bez gala.

Eiropa vai Muhosranska?
Otrdiena ir šodien un tā ir beigusies. Maiņas prikola gaidīšanas laikā jau mans plaukts papildināts par 2 albumiem, bet tos nav, ar ko klausīties! Nez kāpēc parādas sajūta, ka tieku smagi čakarēts. Sūrst jau ānis un nedomāju, ka te cilvēks var justies kā citādi.

Cik ilgu laiku vēl pieciest šo drātēšanu?
Šķiet, ka rīt mans pacietības mērs būs pilns un uzradīšos fiziski viņu adresē - paskatīties acīs. Ja skatiens nepatiks, moš būs luste atcelt visu darījumu - lai man atgriež iemaksas, lai smērē papīrus ar iesaistīto kredītiestādi. Tikpat labi šo izsmeļamo resursu varu pasūtīt no, teiksim, Vācijas un bāleliņi lai ieskrienās labi ātri. Vācietis gan jau uz sitiena paņems manus 260EUR, pateiks paldies un piegādās mantiņu 5 dienu laikā. Kā vienmēr.


Dīvains ir arī fakts, ka izpaužas atkal mans talants iecierēt nule kā no ražošanas izņemto. Nav pirmā reize. Gan jau nav pēdējā.
Dīvaini, ka ejoša vidējās klases manta, bet man jābauda kaut kādas šādas anālijas ar nolietojamo resursu maiņu, kuriem vajadzētu būt tikpat pieejamiem kā pašam atskaņotājam - nav tā, ka vari līdzi doto adatu lietot mūžīgi. Adatas dilst un ik pēc noteikta lietošanas stundu skaita ir jāmaina, lai nesāktu purgāties skaņa un novazātās adatas dēļ - potenciāli plates.
Tikpat ērti būtu jābūt pieejamiem arī līdzi dotās galviņas adatu apgreidiem. Bet nē, tā nav. Ieskrienies! Notiek banānu republikas leiputras vārīšana no nez kādām šeidī sastāvdaļām. Ož aizdomīgi.

Diezgan briesmīga iepirkšanās pieredze, e-sarežģījumi un pilns ar jautājumiem, bet nulle atbilžu.
Vairāk par mēnesi jau riņķī. Pizģec ērta tā e-komercija, prieks vienkārši! Un katastrofāla parodija - uz visām bodēm viens piegādātājs. Hohma.


Cik ilgu laiku vēl dot?


EDIT: nākamajā dienā iečekoju sarkanās 95. sērijas Line Contact adatas ražotāja lapu. Produkta statuss: Out Of Stock...

* (inese_tk)

*: jūnijs

aizvakar, 10:33 pm, 2 atsauksmes

šodienas hailaits ir tāds, ka jums diezgan drīz būs iespēja dzīvajā atkal dzirdēt Hope Dies Last. welcome, hehe.
covid_19 (covid_19)

covid_19: pizģecs pateica somi

aizvakar, 8:43 pm, atsauksmēm

kur mēs visus viņus glabāsim?


no sirds pret sauli un iet dirst
covid_19 (covid_19)

covid_19: ievelkam gaisu

aizvakar, 7:39 pm, 3 atsauksmes

holandieši trennējas izvērst gūstekņu nometnes

zinot krievijas armijas sadzīvi, jā


zinot vācu armijas pieredzi, kad 41 padevās gūstā virs 2 miljoniem


kājām pirksti stingst - tev taču šamie jāmazgā, jābaro jāģērbj un jāgulda ...... un tas, ko nesaprot civilie, šamie ir arī jāsargā, kas atņem resursus no frontes

a tu atnāci uz blickrīgu fakju



p.s. bļā 2k viņiem ietilpība ... prikiņ, kas tev sāktos frontes aizmugurē, ja tev iebirtu 2 miljoni - es apdirstos, goda vārds un moš paprasītos uz fronti
ctulhu (ctulhu)

ctulhu: Zazis , citāts:

aizvakar, 6:55 pm, 62 atsauksmes

// un man patīk braukt agresīvi un reizēm bulijot autovadītājus.//

Nu tātad šādi izskatās tā saucamais velorasts. Šādu indivīdu dēļ būtu jāpieņem stingri ierobežojumi. Velosipēdisti drīkst atrasties tikai uz viņiem paredzētiem veloceliņiem. Ne uz ietvēm un ne uz brauktuvēm. Nav celiņa? Raksti iesniegumu lai izbūvē un kamēr nav, sit savu riteni padusē un čāpo ar kājām. Līdz vietai kur celiņš sākas. Par agresīvām darbībām un bīstamu situāciju radīšanu braucot arf velosipēdu - lieta par huligānismu/ ļaunprātīgu huligānismu, tiesa.
covid_19 (covid_19)

covid_19: mapatiem sagatavoties

aizvakar, 5:52 pm, 1 atsauksme

hederām arī - drīkst sākt raudāt par zīdainīšiem

tad lūk, klīst runas te asv burkāna un irānas dvieļgalvas sakarā

karoče žīdus nax no libānas vai vismaz tā kā ne vairāk (nu žīdi tur kādas 9 augstienes ieņēmuši pierobežā, pamēģini šamos izsvēpē)

pašu libānu un tur esošo hezbolu tā kā sīrijai - kas nezin fraņči libānu atdalīja no sīrijas 1920 gadā, bet šamie to nekad nav aizmirsuši ( tur kristiešu, alavītu sunnītu jautājums)

hezbolla ir šijas, kas dzīvo libānā un ārdījās sīrijā karojot pret alkaidu un ne tikai, tur kārtībiņu ieviešot ar prastām metodēm
sīrijā šobrīd ir alkaida ar sunnu un visādām galvas griešanām pie vadības un šamie hezbollas kārtībiņu nav aizmirsuši

karoč viņiem protams ļotaku pēc žīdu izdarībām neir, bet ja šamie tur ieies asinis plūdīs pa nažiem un mačetēm ....


tagad drīkst, jā, sākt raudāt, ka gan tā žīdi mūsu zīdainīšus nezvēriem pameta
K (rkktzd)

K: Gemini AI: "...tie kalpo kā..

aizvakar, 5:47 pm, atsauksmēm

Gemini AI: "...tie kalpo kā fundamentāls pamats visu pārējo zinātnisko apgalvojumu pārbaudei un verifikācijai (piemēram: "Kārlis 2026. gada 16. jūnijā pulksten 17.24 redz baltu gaismu")."
Kajitokiari (punkts)

Kajitokiari: Nu, neplēs to kvēpu! Smags..

aizvakar, 5:35 pm, atsauksmēm

Nu, neplēs to kvēpu! Smags rifs: to kvēpu!
Ivo (disfigurator)

Ivo: faktīvisms

aizvakar, 4:52 pm, 23 atsauksmes

Bik piegriezās - ejot pāri ielai, kur reiz bija pāreja, no attāluma braucošais busiņš pārsniedz ātrumu, brauc virsū, taurē un bomārs no īrētā auto kliedz: "Te nav gājēju pāreja!", lieki apdraudot CS drošību.
Pilsētai noteikti ir prātīgi radīt konfliktu starp gājēju un braucēju - uz līdzenas vietas. Liedzot arī leģitīmu iespēju tikt pāri ielai konkrētajā krustojumā. Tāpēc aizsūtīju uz Rīgas domi vēstulīti, lai man principā paskaidro šajā ierakstā minēto.

Plus - lai paskaidro, vai ir kāda vīzija Rīgai, kā tikt galā ar Bolt un Ride uzņēmējdarbības rezultātā rīdziniekiem sagādātajām neērtībām, kad elektriskie mopēdi un skrejriteņi tiek pamesti visur un visādi, aizšķērsojot ietves un nereti - stāvvietas.

Pirmais ir Rīgas domes cūcība.
Otrais - Latvijas iedzīvotāju pašportrets ar Rīgas domes nespējnieku cūcības elementiem. Boltiņu un Raidiņu bildes esmu krājis ~pusgadu - piemēru netrūkst. Nudien netrūkst. Vienīgais, kas trūkst - pilsoniska rīcība, uzpūstiem egučiem parkojot šos mēslus.


Atbildes kopā ar savu iesniegumu principā esmu gatavs pārsūtīt augstākai iestādei vai trim, jo šis nav pieņemami nevienā pašā vietā. Noteikti nav labas pārvaldības princips. Noteikti neveicina iesaistīto pušu spēju sadzīvot un dalīt infrastruktūru.

Un aklos - tos RD sūta apzinātā nāvē - citādi grūti man interpretēt.

honeybee (honeybee)

honeybee: Bet toties izlasīju burvīgu..

aizvakar, 11:27 am, 4 atsauksmes

Bet toties izlasīju burvīgu drukas kļūdu

"mazsturbē"

Kontekstā "mazsturbē un raud"
Ivo (disfigurator)

Ivo: Eden In Reverse

aizvakar, 10:50 am, atsauksmēm

Šīrīta dvēseles mielasts - izcilie grieķi ar izcilu, sasodīti lielisku hihidēliskā roka/progresīvā 'black' metal mūziku:
https://agoniarecords.bandcamp.com/album/eden-in-reverse

black_data (black_data)

black_data: Šī doma izrietēja no..

aizvakar, 6:58 am, 1 atsauksme

Šī doma izrietēja no vairāku domu virknējuma, kurus es nemēģināšu aprakstīt, bet es iedomājos, ka tam vajadzētu būt īpašam prāta stāvoklim, lai uzstādītu kādam mentālu diagnozi. Un es te nedomāju komentārus soctīklos, bet medecīnas profesionāļus. Tā gandrīz vai ir delūzija pati par sevi. Šis varētu būt līdzīgi kā pārliecība, ka tu vari pacientam ar zāģi atgriezt vaļā krūškurvi, lai veiktu dzīvību glābjošu sirds operāciju, tomēr līķus mēs esam graizījuši un procesu dokumentējuši jau vairākus gadu simtus, kamēr mentālās veselības zinātne ir relatīvi jauna. Kā es te nesen minēju, to pašu serotonīnu mēs esam atklājuši krietni nesenāk kā dažādas zāles, tai skaitā tādas, kas bijušas domātas garīgo kaišu ārstēšanai. Šis ir tāds interesants mirklis, kad mēs dvēseles mokas vairs nemeklējam dziedēt pie priestera, tai pat laikā apzināmies, ka mēs te darām diezgan lielu minēšanu. Un ja mēs to apzināmies, tad tai ir jābūt īpašai sajūtai kādam pateikt - tev, cilvēk, vajadzētu darīt šādi, lai mazinātu garīgās eksistences mokas.

Katram gadījumam minēšu, ka tas ir labi, ka mums tagad ir psihiatri, psihologi un psihoterapeiti, un viņi tiešām spēj daudziems civēkiem arī palīdzēt. Mums biežāk pietrūkst cilvēku, kas spēj pieņemt lēmumus, kā to, kas katru dzīves epizodi izlauž caur eksistenciālām šaubām. Un tomēr cilvēkam, kas spēj reflektēt par dzīves sarežģīto dabu, vajadzētu būt jocīgai sajūtai, kad kādam ir jādod dzīves pamatus ietekmējošs padoms. Tādā piezemētākā versijā nesaistītai ar garīgo veselību, ir diezgan iespaidīga atšķirība, vai tu cilvēkam iesaki atrast jaunu darbu, vai doties kaut kur karot, lai tur atrastu savu dzīves jēgu. Man ir sajūta, ka psihiatru diagnozes vairāk līdzinās otrajam scenārijam.
basta (basta)

basta: Pēc tam, kad Tomam zobārsts..

15. jūnijs, 10:55 pm, atsauksmēm

Pēc tam, kad Tomam zobārsts bija iešpricējis anestēziju, pajautāju, kā viņš jūtas. Atbildēja, ka jūtas labi un patīkot.
Kad mēs augām, tad gan tā nebija.
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš (ulvs)

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš: mixed martial arts

15. jūnijs, 8:23 pm, 1 atsauksme

Nezinu, kā justies pēc UFC cīņas par vieglā svara jostu noskatīšanās. Tik koncentrētu un bojājošu brutalitāti es nebiju pieredzējis. Tieši pašā augstākajā līmenī nekas tāds nenotiek, jo parasti abi eksperti ir nosacīti balansā. Bet šeit, šeit bija balanss, taču reizē bija vienas puses neliela pārrēķināšanās, trajektorija par pāris grāda iedaļām nedaudz uz nepareizo pusi. Un, iespējams, abi cīkstoņi vairs nekad mūžā necīnīsies - uzvarētājs - jo viņš ir faking leģenda, kuram jau sen bija jādodas permanentā atvaļinājumā (jo dara to pārāk ilgi, taču joprojām ir pašā augstākajā līmenī; bet līdz šim nekad nesasniedzis top pozīciju). Zaudētājs - jo viņa seja tika tā iznīcināta, ka, jā, to rekonstruēs plastiski, bet viņš vairs nespēs caur degunu uzņemt pietiekoši daudz skābekļa, jo "caurules" būs krietni šaurākas rētaudu dēļ. 

Iļja Tuporija (Gruzīņu spānis) vs Džastins Geidžijs (ASV) - jāklikšķina uz vienu no 4 "free server" pogām.
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš (ulvs)

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš: Dirt flow earthly Earthly..

15. jūnijs, 7:25 pm, atsauksmēm

Dirt flow earthly
Earthly dirt flow
Flow earthly dirt
Ivo (disfigurator)

Ivo: 3,5mm TS mono uz unbalanced XLR

15. jūnijs, 6:57 pm, atsauksmēm

Sēžu un priecājos, cik ļoti overendžinērdoju savus paštaisītos kabelīšus.
Perfekts lodējums, pielietojot pareizos kušņus. Perfekta kontaktu izolācija ar termogumijām. Perfekta izturība, atstājot pielodētajiem vadiem kustības rezervi un slodzi liekot nest termogumijai ar līmi, kas pielīp pie vada un tā satvērēja, visam kļūstot par diezgan monolītu "plauktu". Un tad šo plauktu piespiež konektora skrūvējamais korpuss - visa mehāniskā slodze pāriet uz korpusu, nevis pielodētajiem signāla vadiņiem.
Bonusā - kustīgās daļas stiprināšana ar papildus termogumiju, kas izbāž galvu ārpus konektora elastīgās daļas - dubulta aizsardzība pret locījumiem, piemērotāka diametra panākšana no konektora perspektīvas un arī estētiskāk! Fukk jē!

Skolai būs kārtīgs 3,5mm TRS (Tip-Ring-Sleeve jeb standarta austiņu štekeris) pāreja uz XLR
Tāda izrādījās nepieciešama, lai dators dotu mono signālu uz aktīvo skandu. Mono, jo no skandas pienāk viens XLR un nav prāta darbs kompja skaņas kartē īsināt labo un kreiso kanālu. Tā vietā izmantoju tikai austiņu štekera T un S daļas, R paliekot nepievienotam un izolētam. Tā rezultātā līdz XLR aiziet tikai kreisais kanāls, bet tieši tā arī vajag!
Kompja skaņas iestatījumos uzlieku, lai dod ārā mono un beigās - caur paštaisīto kabelīti iet pareizi cepts audio signāls, kas ir pilnībā ekranēts pret traucējumiem. Skanda nedūks. Un skanēs viss audio visā krāšņumā, nevis no bildes izkritīs labējā kanālā notiekošais, kā to parasti mēdz saķepļepot bez izpratnes/aiz slinkuma/whatever.

Daaamn, that girl is tight!
Ja kas lūzīs, tad paša štekera vai ligzdas konstrukcija, nevis mans darbs.


P.S.
Visādām šādām audio vadiņu DIY vajadzībām iesaku A&T Trade Music, aka BestMusic: https://attrademusic.com/lv/
Ja vēl tur varētu Amphenol RCA štekerus nopirkt, nebūtu jāminās līdz Argus :F

zintish (zin)

zintish: un atkal klusi klusiņām ir..

15. jūnijs, 6:21 pm, 16 atsauksmes

un atkal klusi klusiņām ir cēlušās pārtikas cenas
pavisam vēl nezen standarta 450 gr (pat ne 500ml) dzeramais bio lakto (bez garšiņas) ar atlaidi maksāja 99 centus. tagad jau 1.39 eur
un fasētās ķekavas c''alu filtejas jau ir pāri 10 eur/kg!
pavisam vēl nesen ap 10 eur/kg bija liellopa cena...
Chloroform Sauna (martcore)

Chloroform Sauna: ko es šodien redzēju

15. jūnijs, 4:55 pm, 2 atsauksmes

šodien autobusa pieturā redzēju jaunu meiteni
kas bija tērpusies tādā diezgan atvērtā dekoltē blūzē vai krekliņā, es tur nesaprotu atšķirības
viņa ēda šokolādes saldējumu uz kociņa

un pēkšņi viss šis šokolādes un saldējuma masīvs no kociņa nokritā lejā, punktā
tur, kā lai to labāk pasaka, kur zviedru pussargs jasins aijari nesen precīzi trāpīja starp vārtu stabiem
rezultāts 1:0, lai arī šajā gadījumā jau tenisa ciparos 15:0, gandrīz geim set matč

vispār nekādas seksuālas objektivizācijas, kam gan negadās
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš (ulvs)

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš: disciplīnas mūzika VS plūsmas un mirkļa dzirksts mūzika

15. jūnijs, 3:00 pm, atsauksmēm

Pēdējā laikā baudu vēsturisko/klasisko saksafonu. Mēs, parastie ļaudis, saksofona balsi savā iztēlē uzreiz asocējam ar džeza saksofonu - ļoti piesātinātu balsi ar daudz augštoņiem. Bet klasiskais saksofons - tā ir Disciplīna. Kā jau jebkuram klasiskajam instrumentam, kas tiek spēlēts klasiskā manierē, arī klasiskā saksofona galvenais punkts ir forma un funkcija nevis ceļojums un pieredze. Drillējot formu, mūziķis pazaudē visu saistību ar spirituāli-improvizatīvo garu. 

Savā ziņā redzu to kā dvēselisku kastrāciju ar mērķi pietuvoties ideālam. Pietuvoties Dievam. 

Man ļoti patīk spoguļoties šādā disciplinētajā mūzikā, jo mana muzikālā pieredze, kas šobrīd raksturojama kā "vienmēr un visur spējīgs pilnībā abstrahēties, lai no 0 radītu mūzikas plūsmu" pieredze un mana mūzika ir absolūtais pretstats disciplinētai mūzikai. 

Mana mūzika ir dzīvības dzirksts mūzika. Tumšā klājuma izgaismošana, kur gaismā izplaukst ilumināciju alkstošas tekstūras. Es pat neņemos iedomāties, ka ar kaut ko tik viscerāli pulsējošu un no manām iekšām nākošu es varētu spoguļoties Dieva priekšā. Nē, mana mūzika ir Zemes eksplorācijas mūzika. Tās garīgums ir saausts ar šo planētas stāvokli un visu planētas iedzīvotāju garīgumu, spiritualitāti, visas viņu skaļi izkliegtās un vienatnē klusībā čukstos izteiktās dvēseles vēlmes un vajadzības. 


P.S.

No Klauda Delangla sagremojamāka man šķiet šī viņa Debisī Rapsodija saksofonam interpretācija. 




♪♬: Claude Delangle
ctulhu (ctulhu)

ctulhu: Tā jau es domāju

15. jūnijs, 7:01 am, atsauksmēm

Izrādās ka nedrīkst:

https://jauns.lv/raksts/zinas/713554-daudziem-ir-gadijies-sanemt-sadu-zvanu-bet-ne-visi-zina-savas-tiesibas

Datu valsts inspekcija (DVI) norāda, ka automātiska telefona numuru ģenerēšana pati par sevi nepadara komerciālus zvanus likumīgus.

Fiziskām personām bez piekrišanas zvanīt nedrīkst
basta (basta)

basta: - Rasa vakar tirdziņā..

14. jūnijs, 10:55 pm, atsauksmēm

- Rasa vakar tirdziņā nopirka savas mīļākās grupas disku. Viņa prasīja, vai mašīnā ir disku atskaņotājs, bet šodien - kā to ieslēgt un kā pareizi ielikt disku.
Ja tā padomā, es biju tikai mazliet vecāks, kad dabūju savu pirmo disku.

- Israeli newspaper Maariv reports that during a cabinet meeting, Israeli National Security Minister Itamar Ben-Gvir called for the arrest of Lebanese women and children.
“We must think outside the box. Occupying land and killing large numbers is important, but arresting their women and children and taking them to prison is what hurts them the most.”
aborigens (aborigens)

aborigens: The longest word in the..

14. jūnijs, 10:29 pm, 2 atsauksmes

The longest word in the dictionary that is not a scientific neologism: floccinaucinihilipilification. The act of saying something is without value.
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš (ulvs)

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš: par mana albuma ieraksta veikšanas garīgajām un fiziskajām niansēm

14. jūnijs, 7:28 pm, 10 atsauksmes

Jāatzīst, es kā mūziķis lielāko daļu savas, khm, karejeras esmu half-ass'ojis izpratnes ziņā par savas un/vai kopskaņas ģenēzi. Tikai tad, kad par populārās mūzikas instrumentu, pastiprinājuma un efektu izpratni man sāka maksāt... nē, nē, tas neizklausās labi, jo pienākumu veicu ar mīlestību. Tāpēc kad tas kļuva par manu darba pienākumu, tikai tad es tā patiešām iedziļinājos detaļās. 

Šo prasmju apgūšana paralēli liktenīgi sakrita ar manu 2. dimensijas atvēršanos mūzikas jomā - paralēli basģitāras mākslai, es beidzot izvērsu arī savu ģitāras spēli - tas viss kopā šovasar īstenosies ar sava 1. albuma ieraktstu, kur es atgriezīšos pie 15 gadus neizmantotas tehnikas/tehnoloģijas un iešu analogo ceļu, ierakstoties Tascam 424 MKIII 4 celiņu kasešu konsolē. Albuma tematika arī ir mazāk saistīta ar dziesmu albumiem, kalsiskām, masu sagremotspējīgām dziesmām, bet gan Tīro Mūziku, apziņas plūsmu, autuora pusmūža kontemplācijām.

Patērētāji parasti lietoja Type 1 (ferric tape), kas bija lētāka plašam patēriņam paredzēta kasete ar augstāku basa frekveču potenciālu, bet augstāku trokšņu līmeni. Taču Tascam konsolei ir paredzētas speciālas Type 2 kasetes (Co/Cr tape) ar augstākas izšķirtspējas lenti - paugstināts augsto frekvenču amplitūdas/"izšķirtspējas" potenciāls (šeit sāku jau samierināties ar tematikas vārdu krājuma trūkumu manās smadzenēs) un plašāku dinamisko diapazonu kopumā, kā arī ievērojami mazāku fona troksni.

Analogo ierakstu es tik ļoti mīlu tieši tāpēc, ka tas liek aukstajam māksliniekam būt pilnībā gatavam, klātesošam un savā elementā visu ieraksta laiku, tāpēc, ja tam pieiet no rituālistiska skatu punkta, tad pati ieraksta organizēšana par sevi ir kā tāds ceļojums augšup pa kalna nogāzi pretī klosterim, kas ieskauts grēdas mākoņos. 

Ar vārdu "gatavs" savas mūzikas kontekstā tas šoreiz runā vairāk par spirituālu un informatīvu briedumu nevis līdz perfekcijai atspēlētu tehniku, gatavām dziesmām, kas "vienkārši jāieraksta" (pēdiņās, jo es šobrīd trivializēju - tāds ieraksts ir tikpat svēts kā mans, vienkārši ar citu pieeju un citu mērķi - mans mērķis ir izteikti subjektīvs - savas iekšējās pasaules audiāla eksternalizācija, lai to, kas ir iekšā, manefestētu fiziskajā realitātē; tā sacīt, as above, so below)..

Mazliet kauns atzīt, ka, ja man ikdienā nemaksātu par to, ka darbā brīvbrīžos varu eksplorēt savu muzikalitāti, paņemot rokās jebkuru no 2.stāvā 200 displejos izliktajām ģitārām, basiem, utt. Noteiktās dienās 90% no dienas ir brīvbrīdis, jo nekas nenotiek, taču tas ir reti; parasti ir 50/50.

Darbā, pieslēdzoties pie dažādu darbības principu pastiprinātājiem caur jebkuru no 50 efektu pedāļu kombinācijām, dažādos slēgumos, utt. - vienalga, vai klientu vajadzības, vai savas intereses dēļ. Uzsūcu visu know-how un informāciju kā tāds izkaltis sūklītis un paralēli turu sevi mērēnā izspēles prasmju līmenī, taču gargi ilgtermiņā jau atrodos un turu sevi (apzināti praktizējot šo atslēgšanos no fiziskās pasaules, lai laistu caur sevi ēteru un viemēr taptu improvizatīva mūzika. Tas ir izteikts plūsmas un sirdsmiera stāvoklis, kur es pāris sekunžu laikā varu izslēgt to realitāti, kas man ir apkārt, un, laižot caur sevi jebko, likt tapt mūzikai. Kā plūsmai

Tais brīžos, kad no manis kūsā tik intensīva un stilistiski plaša mūzikas strāva, dažreiz sajūtos kā tāds pārgatavojies nekatrīns, kā reibinoši saldā sula pilnbriedā burtiski pārplēš augļa ietvaru savās alkās izlauzties un oksisdēties, sadegt mūžīgajā aklās un stulbās čūskas, sava pimpja sūkātājas un paš-iznīcinātājas ciklā.

Vadoties no sava dzimšanas datuma 01.07.87 un ķermeņa garuma 187cm, ar AI izkalkulēju, ka, pirmkārt, tā ir spēcīga kosmiska sakritība starp manu dzimšanas dienas datumu un manu garumu. Rezumējot, šeit būs pārtulkota info no AI: " Dzimšanas datums (01.07.1987.) caur tiešo saskaitīšanu veido skaitli 33, kas numeroloģijā tiek uzskatīts par "Meistara Skolotāja" vibrāciju un kalpo kā augstākā oktāva pamata skaitlim 6, kurš simbolizē atbildību, māksliniecisko izpausmi un līdzsvaru. Šī sistēma veido tiešu ezotērisku tiltu starp fizisko pasauli (ko reprezentē skaitlis 6 un oglekļa bāzes matricas kods 666) un garīgo transformāciju, kur skaitlis 33 simbolizē apziņas pacelšanos un alkīmiju — gluži kā enerģijas ceļu augšup pa cilvēka mugurkaula 33 skriemeļiem —, apvienojot materiālo realitāti ar spēcīgu radošo un universālo potenciālu."

Vadoties no dziļākas numeroloģiskas analīzes, secināju, ka jūlijs man būs kontemplācijas, paš-ārstēšanās un dzīves ceļa apzināšanas laiks. Un ap 7. augustu mana jūlija enerģija pāraugs pretējā - viscerālā fizikalitātē, kur intelektuālā ekstāze tiek trasnmutēta no apziņas/zemapziņas sfēras, uz kasešu lenti un tālākā nākotnē mūsu visu skaļruņiem.


Atgriežoties pie praktisā - milzu lepnums par sekojošo: 

Pirms 5 mēnešiem nopirku lietotu PCB printēto lēto Ķīnā stancēto 5W lampu kombi Bugera V5. Pa šo laiku esmu to pārbūvējis par augstākās klases jeb boutique el.ģit.kombi. Protams, tā PCB printēto sirdi mainīt nevaru (vintāž pastūžiem ir lineārā lodējuma plates, kur viss smuki izklāts un, ja nodeg kondiķis, ļoti viegli pašam nomainīt). 

Nomainīju tā skaļruni uz Itālijā ražotu JensenC8 (8” - ģitāras frekvencēm pietiek), kā arī rūpnīcas lineārās, garlaicīgās priekšpastūža un jaudas pastūža lampas nomainīju uz attiecīgi Electro-Harmonic 12AT7 preampam un VALVO EL84 powerampam. Valvo ražotas 60tajos gados Hamburgā.

VALVO EL84 poweramp tūbu interneta nostūros tās mēnešiem ilgi līdz atradu vienu kolekcionāru no Polijas, kurš man pārdeva vienu. Man tā paveicās, ka tās bija tieši Hamburgā ražotās jo man neinteresēja Kopenhāgenas un kur tur vēl ražotās, jo tieši Hamburgas VALVO lampas bija leģendāras ar savu gaisīgo un zvanu skaņām līdzīgo augšējo frekvenču spektru un tādu ķermeni, kas no 1 skaļruņa rada iespaidu par trīs dimensijām.

Tās medīju reverbā un audiofīlu komūnās, jo, saprotams, ka ražošanas un to burvīgā skaņas rakstura dēļ (to augšas skan kā zvani caur maniem jaunajiem Westone Concord I (ražota 1983.g. Japānā) skaņu noņēmējiem (nomainīju esošos keramiskos singlecoil noņēmējus uz ar roku darinātiem Alnico 5 magnētu stratocaster tipa singlecoiliem). Tagad mans pastiprinātājs dzied skaisti un dzirdi. Kad to nopirku, tas skanēja pēc vilnainas, apslāpētas virsmas. 

Kā skanēs mans albums? Vēl nevaru precīzi pateikt, bet fokuss vairāk uz "seemless transitions" un mūziku kā ceļojumu/plūsmu. Instrumenti, ko grasos izmantot: 2 veida el,ģit (lampu kombis->mic->tascam), bass (ārējais preamp->tascam), Korg Volca  Tas būs pretstats komerciālam albumam, jo mana albuma galvenā būtība ir mana teju fiziskā, viscerālā nepieciešamība gŗust uz āru visu, kas mīt manī iekšā, lai panāktu  "as above, so below" balansu.

Viss, pietiks rakstīts. Tā jau esmu pateicis par daudz, nevajadzīgi izšķiedējot savu dzīvības sulu. Jātaupās un jāturpina gatavoties augusta sākumam.
Ivo (disfigurator)

Ivo: Nav lielāka stulbeņa par cilvēku (labots)

14. jūnijs, 7:12 pm, 4 atsauksmes

Katra jaunā tehnoloģija parāda, ka cilvēks ir dīvains un ārkārtīgi stulbs radījums.

Parādās DAW jeb Digital Audio Workflow/Workstation
Un mūziku sāk miksēt mērāmi sliktāk - zaudē dinamiku, visu pieejamo diapaonu kompresē skaļima virzienā un parādās inovācija: failu zipošanas trokšņi, kas īpaši labi traucē augšējām frekvencēm... Tā tas turas dekādēm, kamēr stulbeņi izballējas, izgul dzērumu, izārstē pohas un ar skaidru prātu sāk domāt, ka, hei - kaut kas ir par tālu, mūzika ir palikusi kā plastmasa bez tekstūras un kā tad tas tā gadījās?

Parādās digitālā fotogrāfija
Un notiek precīzi tas pats - visu čakarē, jo ir iespējams visu čakarēt. Vajag vai nē - šādi jautājumi izkrīt no apziņas, nepiedalās argumentu ķēdē. Lops kopē citu lopu līdz pienāk maģiskā apskaidrības stunda un cilvēki saprot, ka tone-mapping, sterilitāte un plastmasas ādas izskats tomēr nekam neder, ka vajag atpakaļ vecās vērtības. Nevis "vecās" vērtības, bet jēdzīgās un dabiskās. Vienīgās un pareizās. Pārbaudītās. Noslīpētās. Vizuālā valoda ir sena un tur nekādas digitālās "inovācijas" nav nepieciešamas, traucē tikai.

Parādās pilnfunkcionāls audio spēlēs
Un notiek precīzi tas pats - samuhļīts. Ar spēlēm vispār interesanti - cilvēki uzvedas tā, it kā skaņa vispār nebūtu svarīga. Diskursā ir HD/4k, HDR, Ray Tracing, hiperreālisms un cita ekskluzīvi vizuālā šņaga. Cilvēki pērk nez cik hercu un nez cik pikseļu monitorus, dzenas pēc jaunākā vizuālā kā stafetē, bet audio? Kas notiek ar to?
Notiek šis: Mass Effect Legendary Edition - portējot uz HD, smagi tiek sačākarēta daudzkanālu skaņa. Tomb Raider: Legend. Portējot uz HD, smagi sačakarēta skaņa. Tomb Raider: Underworld - visu spēles laiku bez apstājas dūc basi, nenormāli nogurdina ausis un kaimiņi arī nav priecīgi. Kāpēc tas darīts, vai to vajadzēja? Kam to vajadzēja? Nokāp alā un basī visu ārā. Piepeldi pie kuģa - basī visu ārā. Staigā pa kapenēm, kāp pa klintīm saulainā laikā, čivina putniņi un... Basī visu visur ārā. Ne tur tā vajag, ne tur tā piestāv. Izdarīts vienkārši tāpēc, ka kādam idiotam šķita, ka super un moderni, ka tā jāatzīmē konsoļu paaudžu maiņa. Tikmēr paaudzi vecākas spēles skan ideāli, jo tur bija limits, kas satur kopā disciplīnu.

Parādās MI lietojamā līmenī
Un precīzi tā pati cilvēka uzvedība. Atkal piedzēries un novēmies jaunietis (cilvēka daba) trako, ārdās un lepro, svin dzīvi ķipa, lien visur, kur vajag un nevajag, uzmācīgs tipiņš. Izgulēs vidusskolnieks savus studenta gadus, tad atradīs sev vietu zem saules. Jāgaida vēl šī pieaugšana, šobrīd tikai tīņa maksimālisms.


Diagnoze:
Sukas bļa normiji, smadzeņu audzējs un divpadsmitpirkstu dūre ānusā. Divas.
Cilvēks - stulbs idiots, kam sāk ļodzīties ceļi jebkā jauna priekšā. Atņem limitus un cilvēks pēkšņi un strauji saiet nelimitētā sviestā, deorbitējas. Un, kad tas beidzot pamana, ka strauji tuvojas melnajam caurumam, tikai tad sāk meklēt gaismu - "veco" un labo Sauli, kuras gravitācijas laukā atgriezties un orbitēt saprātīgi, rāmi, ilgtspējigi.

Un tā visu laiku, tipiski un cikliski. Human Condition, nekontrolēts crapitālisms.

extranjero (extranjero)

extranjero: Šveice referendumā noraida iedzīvotāju skaita ierobežojumu

14. jūnijs, 1:58 pm, 6 atsauksmes

Laikā, kad zemās dzimstības dēļ iedzīvotāju skaits samazinās pat Indijā, ideja par iedzīvotāju skaitu ierobežošanu ir neprāts.

Nav svarīgi, vai šis prognozētais iedzīvotāju skaita pieaugums nāk no dzimstības vai imigrantiem. Acīmredzami, imigrācijas ierobežošana bija šīs iniciatīvas mērķis. Šveica ir multikulturāla sabiedrība, ka viņiem ir vismazāk iemesla sūdzēties par kultūras dažādību, kādu šie imigranti varētu atnest. Turklāt Šveicē ir laba imigrantu integrācijas likumiskā bāze, kas tiek īstenota arī praksē. Nav sagaidāms, ka imigrantu dēļ varētu ciest Šveices sabiedrības pamati. Citas valstis varētu kopēt šo Šveices praksi, un tas samazinās problēmas ar imigrantiem.

Prieks, ka Šveice noraida šo degrowth ideju, kas ir populāra ekstrēmistu politikas abos galos. Šī ir kārtējā progresa uzvara!
covid_19 (covid_19)

covid_19: eu mapat

14. jūnijs, 3:07 pm, atsauksmēm

tu pats ne sūdu nesaproti, kas notiek belfāstā

angli okupēj īriju un ieveda tur skotus, kas darbojās industrijā ka darbaspēks rūpnīcās, kamēr īri audzēja kartupeļus

tad radās mazas un lielas nepatikšanas starp ievestiem skotiem un vietējiem īriem, pa vidu bija angļu armija un viss notika ļoti slikti


angļi negrib atdot savas okupētās zemes - ziemwļīriju un tur ievestos skotus, kas ir protestanti un īri, kas tradicionāli katoļi arī negrb tās atdot angļiem un vēl ir skotu jautājums

karočīt lobījam sēmenes
covid_19 (covid_19)

covid_19: ieslēdzam skaņas aparātus un tāščamies

14. jūnijs, 1:49 pm, atsauksmēm

covid_19 (covid_19)

covid_19: wiii cilvēki zin

14. jūnijs, 1:42 pm, atsauksmēm

atnāks neizmērojami liels žīds un vēlēsies tikai vienu - mapatu

un mēs viņam to ļausim
covid_19 (covid_19)

covid_19: nu man patīk pavazāties

14. jūnijs, 10:44 am, atsauksmēm

aizvazājos līdz stabu ielai - izslavētais mārtiņš sirmais un viņa diploms no japāņu vēstniecības par autentisku japoon fuud


laža

feileris

sūds!

fu fu fu ... neēdiet to, pat negaršojiet, pheee fu bļe sūc


virtuvē indusi strādā, bet garšu nogalina marinētais ingvers (no klasiskās burciņas jebal), ko ber kur pagadās

pat krievu rollos ramen zupa gardāka - tur virtuvē autentiski krievi ne indusi

es pat nezinu, ko sirmais varētu darīt lai glābtu savu reputāciju - nodedzināt to utūzi pie sākuma?
covid_19 (covid_19)

covid_19: nu es taču teicu, ka dulla uz visu galvu

14. jūnijs, 10:22 am, atsauksmēm

aicina ciemos, programma vazāties un tad viņa kaut kur notinās

uz jūrmalu ... pati no aizkraukles - aizkrauklē pie daugavas var pasēdēt

aicina rūdolfu, bet pikta ka kovidnieks neierodas

kur baseins bārs ļežaki un gultas ... mhehh viņa kādā pasaulē dzīvo, neatbildiet, savā, kur cieņa pret savu viesi, neprasiet
tam cilvēkam nav pat sapratnes, dulla kā vista bez galvas

viss ok, gribēt var da jebko atbilstoši savam prāta stāvoklim, bet tad tikpat daudz arī sagaidi

man šķiet uzšāvējus egijam vienkāršāk savākt būtu uz pirtiņu, kaut vai zaķīšu, ja jautājumi kā, prasiet, pašu rokām īzī


p.s. nu labi, egijs gribēja iečolēt goldiju un samērīt pupus, kurai spicāki

mhehh ņemtne miskastē _ žurkas ieviesušās, gulēt traucē, viss secinājums
Kajitokiari (punkts)

Kajitokiari: Vakar noķēru līdaciņu tā..

14. jūnijs, 8:13 am, atsauksmēm

Vakar noķēru līdaciņu tā uz pieciem kiļiem, 84 cm gara, U viņu laivā ar rokām ievēla.
varbūt nāra, varbūt taure (sirena)

varbūt nāra, varbūt taure: Biju uz rīgas mazākā..

14. jūnijs, 1:34 am, atsauksmēm

Biju uz rīgas mazākā kabarē noslēguma koncertu (?) un jāatzīst ka tas ir labākais ko es vispār dzīvē esmu redzējusi