penija (penny_lane)

penija: sēdēja kafejnīcā penija..

šovakar, 6:19 pm, atsauksmēm

sēdēja kafejnīcā penija leina un deloveja kundze un strādāja. tad pēkšņi pa durvīm ienāca guntars račs.
Šampūns (punkts)

Šampūns: bija tāds gadījums, ka..

šodien, 5:53 pm, atsauksmēm

bija tāds gadījums, ka tētis mums uzdāvināja biļetes uz grinču, es atnāku uzvalkā un tētis tāds, o tev elkonī caurums, iedeva man citu tieši tādu pašu žaketi bez cauruma pēc izrādes.
tethys_ (tethys_)

tethys_: :(

šodien, 5:19 pm, atsauksmēm

Tā ir, ka vajag vien iedomāties, ka šie būs forši Ziemassvētki, lai garastāvoklis tiktu pilnīgi sabojāts.
missalise (missalise)

missalise: Mani uzaicināja ciemos uz..

šodien, 3:46 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Mani uzaicināja ciemos uz Jaunpili, bet es tā īsti nesaprotu, kā tur ar sabiedrisko vispār nokļūt. Laikam pa tiešo tur neviens autobuss neiet, ne? :(
ʾāliph (alefs)

ʾāliph: Lēnīgs autobuss ved mūs uz..

šodien, 3:25 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Lēnīgs autobuss ved mūs uz lidostas galu un viņējo malu, slalomā starp mūžīgi mirgojošām maldugunīm, kustīgām koferu un saiņu kaudzēm, lidmašīnām zem astes, apkārt, gar asti, zem astes, stāt un atkal braukt, un atkal pagaidīt. Aste, aste, vēl viena aste, viņu ir daudz, un viņas visas ir kā neizvingrināti muskuļi saspringuši pieskāriena gaidās.

Lidostas tālākajā galā — tur jau tā ir, ar nevērīgiem propelleriem un attāla prožektora ēnas mestu lielu X uz sāniem, kas noteikti nenozīmē pilnīgi neko, kā vien nejaušību. Labvakar good evening, — teic stjuarte, — good evening labvakar!

Un visiem, kas atsit galvu pret durvju aplodu, viņa mundri saka — uzmanīgi! Un vēl viņa vienam pasažierim saka: Mazs, bet žiperīgs — ar to ir domāta lidmašīna pati — būsim galā drīzāk nekā plānots.

... tālāk ... )
rūsganais sprakšķis (mufs)

rūsganais sprakšķis: lai kā mums ar māti neietu..

šodien, 3:08 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

lai kā mums ar māti neietu savstarpējās attiecībās, man nav nekādu problēmu izdomāt,ko viņai dāvināt uz ziemīšiem
kārtējo gadu esmu palēnām savākusi čupu,kā tādam izlaistam bērnam (kas viņa, obvijslī, arī ir)

par vīru,kā katru gadu, vispār neesmu iespringusi, dabūs biļetes visādas un miers

bet
ko
lai
dara
ar
vīramāti
un
vīratēvu
ibio

ernuerna: es mīlu savu vectēvu...

šodien, 3:01 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

es mīlu savu vectēvu. Viņam ir 88 gadi, un viņš visu mūžu ir bijis kaislīgs opermīlis. Un pēdējos apmēram 10 gadus viņš man regulāri zvana (visbiežāk darbdienās un darba laikā) un prasa vai man nav Mezzo kanāls. Es viņam katru reizi atbildu, ka man vispār nav televizora. Un viņš katru reizi nosaka "Nu traki!" un sāk stāstīt, cik lielisku tāda un tāda komponista tādas un tādas operas iestudējumu šobrīd rāda Mezzo. Lai es mēģinot kaut kur atrast iespēju noskatīties. Un es katru reizi nosmaidu to noklausoties.
Kamēr vēl ir un zvana...
missalise (missalise)

missalise: Tikko direktors izsauca pie..

šodien, 2:48 pm, atsauksmēm

Tikko direktors izsauca pie sevis. Es jau nošausminājos, ka esmu kaut ko salaidusi dēlī ar datiem, ieeju kabientā. Tur vairāki daļu vadītāji, perosonāla daļas pārstāve un jautā, kādi ir mani darba pienākumi. Nu, neko, noskaitīju, ko es daru. Kāpēc tas tā, nevar saprast. Nu, jā, no jaunā gada jau viss mainīsies.
in a river of teas (teja)

in a river of teas: pēc sāpīgiem un pailgiem..

šodien, 2:26 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

pēc sāpīgiem un pailgiem meklējumiem zinoju, ka esmu atradusi seriālu, kas neaizvaino intelektu - Mindhunter.

-: Dzīvot kultūrā, ko ir..

šodien, 2:09 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Dzīvot kultūrā, ko ir radījuši cilvēki, bet apvainoties par jautājumu "kad tev būs bērni?".
Fjokla (fjokla)

Fjokla: Dūdiń, nelamā. Nez kā to..

šodien, 2:06 pm, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Dūdiń, nelamā. Nez kā to varěja padomāt, ka trīsošai dūdińai asinis prātā. Apetīte laba, skats labs. Iesědos nepateizā borzienā uz juglu, cerams kādteiz tikšu no šejienes ārā. sanitārs nopizğīja divus eiro no kafijas automāta, kas tos nopizğīja man. Visus mīlu, gulěšu 30 h
Līkcepure (likcepure)

Līkcepure: Baseins un suņi

šodien, 1:31 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Ļoti patika Norda jaunā filma. Sevišķi tāpēc, ka nogali biju pavadījusi, peldoties baseinā un tusējot ar vilku suni.
ena (ena)

ena: Es esmu vecas asinis

šodien, 1:31 pm, atsauksmēm

Es esmu vecas asinis

meljkje: Things that Julius tells me..

šodien, 1:19 pm, atsauksmēm

Things that Julius tells me in July

Oh look it's the Queen hanging around corner of the street
I wonder what's it like to be a colourful pigeon
Five in the morning is an interesting time of the day because no matter if you've just woke up or hadn't gone to sleep yet the things that happen are fucked up
Look at those clouds
Those are very regular clouds
Oh look
Oh no you've already been here
But now you can appreciate the view because the sun is up
Your cigarette has gone out a while ago
It's pretty exhausting towards the end


//Se 2017.07.22, 5:21 AM

meljkje: Okei, bet es varu vismaz būt..

šodien, 1:17 pm, atsauksmēm

Okei, bet es varu vismaz būt super foršs slepenais rūķis.
Ūūlę (chimera)

Ūūlę: es pieņemu, ka iemesls tam,..

šodien, 1:07 pm, 12 atsauksmes / atsauksmēm

es pieņemu, ka iemesls tam, kāpēc neviens un nekad nav prasījis vai man ir/būs bērni, ir kkas manā purnā. nu tā, ka cilvēks uzreiz saprot, ka ar mani kkas globāli nav kārtībā.

a nē, vienreiz prasīja. pirms gadiem astoņiem īrējām dzīvokli pie vienas baltkrievu kundzītes. dzīvoklis bija pirkts kā mājiens dēlam, ka beidzot viņam tā kā vajadzētu precēties, bet dēls mājienu ignorēja, tad nu pagaidām dzīvokli izīrēja. kundzīte bija šausmīgi aizgādnieciska (jau varu iedomāties, kā ciba par viņu ņirgātos), bet ne kaitinoša. šokējošākais moments bija tad, kad viņa atstiepa mums uz ziemassvētkiem no selgas cepumiem un zefīriem pagatavotu sniegavīru. ēst viņu, protams, mēs neēdām. es viņu fočēju no visādiem rakursiem līdz pavasarim, kad viņš beidzot sāka pūt. kad gājām prom, es vēl centos samaksāt īri, no kuras viņa visādi kratījās vaļā (mēs gājām prom mēneša sākumā), bet es tomēr uzstāju.

nu, lūk, pēc vēl kāda laika, kad biju palikusi kurla un staigāju pie loriem, viņa izrādījās medmāsa vienam no tiem. pēc tam, kad manas ausis tika apstrādātas, viņa diskrēti apjautājās, kā mums tagad iet un vai mums vēl neesot bērnu. absolūti nejutos aizvainota.
. (kaplacis)

.: the struggle is real

šodien, 12:45 pm, 25 atsauksmes / atsauksmēm

vakar ierakstīju fb carsharing sludinājumu, pieteicās divas dāmas un kaķītis. kaķītis, tas ir tā, ka no rīta astoņos klusajā centrā pie manas mašīnas bija kaste, uz tās atradās avīzes, konservs un 7 euro benzīna nauda. kastē iekšā bija 5 mēnešus vecais roberts (tā mēs viņu nosaucām). roberts tika izcelts no kastes pirmajās piecās minūtēs un visu ceļu šarmēja mani un līdzbraucējas, vienu reizi nemanāmi nokārtojās uz ziemas jakas, bet visā visumā bija lielisks ceļa biedrs. pa trim stundām bijām paguvuši robertu jau iemīļot un pie durbes sākām skumt par to, ka roberts droši vien tiks kādam kā ziemassvētku dāvana. UN TAD!
 un tad izrādījās, ka roberts no rīgas uz liepāju nebrauc uz jaunām mājām, bet gan joprojām MEKLĒ jaunas mājas. te nu, lūk, sākas stragls - pipa pēdējā laikā dabū daudz dzīvoties viena un es labprāt viņai ziemassvētkos sagādātu draugu, jo jūtos vainīgs, ka atstāju viņu novārtā. bet bail, ka pipa var mani pārprast un nekādu robertu viņa negrib pieņemt. un kā tur ir - divi kaķi ēd/dzer no vienām un tām pašām bļodiņām, nokārtojas vienā kastītē? 

karoče, ciba, "YAY, robīī" or "NAY, mr robert"?
Liene (kbrgs_)

Liene: main takeaway no LV brauciena..

šodien, 12:14 pm, 9 atsauksmes / atsauksmēm

main takeaway no LV brauciena šoreiz - vēl vairāk kā parasti man betonē par to, ka nav bērnu (taksisti, zobārsti, krustmātes draudzenes, visi, izņemot ginekoloģi), un mana nevēlēšanās/neprašana gatavot ir WW3.
kants (kants)

kants: beidzot

šodien, 12:13 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

arī zvaigžņu karos ir kāda pašironija.
dzīvsudrablapsa (iive)

dzīvsudrablapsa: Nez, ko tik daudz Punctum..

šodien, 11:27 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Nez, ko tik daudz Punctum rakstu tabos atvērts? Ko tad es tik gudru visulaik lasu?
Ā, nē, Pinterests. Ziemassvētku figņas.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: jauns precedents jaunākajās ziņās

šodien, 11:24 am, 1 atsauksme / atsauksmēm

Mēs, tauta, to beidzot panācām! Latviešu bezpajumtnieks Lielbritānijā uzvar tiesā: deportēt par dzīvošanu uz ielas nevarēs. Paldies visiem, kuri piedalījās, radot šo jauno precedentu. 

Tagad atliek vien iespiest bukletus par to, kā skvotot un skipot, un tad masveidā sūtīt latviešus dzīvot Lielbritānijas "ielās". A čo, vairums dzīvos labāk, nekā savā zemītē. Plus, nebūs jāstrādā. Un varēs nodoties latviešiem iedzimtajam alkoholismam.
putnupr (putnupr)

putnupr: darbā ieslēdzu radio, kuru..

šorīt, 9:25 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

darbā ieslēdzu radio, kuru nekad neklausos, proti, pieci.lv
noziedoju 5 eur par "Ēnu kaleidoskops" veco dziesmu "Sobora ēnā", jo sen nav dzirdēta.
sirdnA (sirdna)

sirdnA: Manā galvā (laikam jau..

šodien, 11:00 am, 10 atsauksmes / atsauksmēm

Manā galvā (laikam jau jūsējā arī) dzīvo kādas sešdesmit apakšpersonības. Ir apzinīgais departaments. Tas atbild par mošanos laikā no rītiem, ielien jebkurā sapnī un paziņo, ka prieki beigušies un jālien laukā no gultas. Vēl ir pāris enciklopēdistu, kuri izraks laukā jebkuru atmiņu, bet ne uzreiz. Ja es kaut ko nevaru atminēties, es saku - veči, ir tāda lieta, vajag. Pameklējiet. Jūs mani zināt, es parādā nepalikšu. Un pēc dienas vai divām, hops, ir, atrada arhīvos, nopūta putekļus un izcēla gaismā. Paldies, es viņiem saku, baigie malači jūs esat, un šie tādi laimīgi un lepni iet atpakaļ uz saviem ofisiem, tetri spēlēt līdz nākamai reizei.

Tad ir juridiskais departaments, viņiem liekas, ka viņi dara labu un noderīgu darbu. Tur ir kādi trīs likumu tārpi, kuri atbild par to, lai es nekad neaizmirstu netaisnības, kuras man nodarītas pirms 40 gadiem. Katram sava pieeja un argumenti, viens ir eksperts iekš romiešu, otrs iekš anglosakšu tiesībām un trešais ir eksperts по понятиям. Visus trīs vienlaicīgi pieveikt un pierādīt, ka šodien ir cits gadu tūkstotis, man pagaidām nav izdevies.

Tad ir Omnicentrs, kantoris, kurš gādā par izklaidi. Operatori vāc informāciju - kādi trīs uztver valodu, vēl pāris ķer vizuālos tēlus un trīsdesmit interni paniskā steigā dragā pa klaviatūrām. Tas viss nonāk Omnimetrā, lieljaudas superdatorā, kurš iespaidus un tēlus izmētā pa plauktiem un mēra spriegumu starpības starp dažādiem objektiem, atlasa labākos un tur pa rokai buferī. Tad, gadījumos, kad juridiskais departaments atkal pārcenšas, man pa rokai ir svaigs joks, ko pastāstīt pašam sev. Ja spriegumu starpība ir pareizā, es pasmīkņāju un varbūt vēl kāds blakus, un tad Omnicentrā ir lieli svētki, visi klapē cits citam pa plecu, dala prēmijas, svin un sēž ar plikiem dibeniem uz kopējamā aparāta. Bet tikai uz pussekundi, jo šis darbs nedrīkst apstāties.

Vēl ir ekspertu komisija, kura ik pēc desmit sekundēm klasificē telpā esošās sievietes un tad notur debates un vēlēšanas par to, kuru šoreiz definēt par pašu labāko. Juridiskais departaments pieprasa šo pasākumu slēgt pie velna vecāsmātes, jo par tādām izdarībām pienākas ne ar ko neaprakstāmi sodi.

Vispār, liela jezga.
puasōns (anonymous)

puasōns: No sapņiem

šorīt, 10:08 am, atsauksmēm

Upe bija pārvērtusies balti kvēlošā degošā straumē, līdzīgā lavai, tomēr šķidrākai. Bija kaut kā zināms (jo sapņos bieži kaut kas jau ir iepriekš zināms), ka pamazām vien ta pārņems un savā ceļā sadedzinās visu, kas tās krastos. Varēja redzēt pa straumi peldošas un degošas lietas un cilvēkus. No kādas sievietes pāri bija palikusi tikai kliedzienā ieplesta mute, tajā iepeldēja degoša zivs, bet tad arī no tā visa nekas nebija palcis pāri. Kāds, iespējams, bumbulītis no seriāla "Caur ērkšķiem..." nolēma negaidīt un lēca pati - no stāva krasta palēcās, pievilka sev klāt kājas, apķēra potītes un sēdus piezemējās straumē. Tā tomēr bija tāda kā lava, jo viņa negrima, arī neaizdegās vēl labu brīdi, tikai peldēja pa virsu.
Citviet tikmēr notika kaut kādas vilcienu kaujas. Pa sliedēm pārvietojās tāds, no kura pāri bija palikusi tikai puse, tā puse, kas brauc vai nu pa labo, vai kreiso sliedi. Kā viņš uz tās vienas sliedes noturējās, nav ne jausmas. Šīs transporta līdzeklis milzu ātrumā triecās citos vilcienos un kā ar nazi nogrieza pusi arī tiem, bet atlikusī ar lielu dārdoņu un žļerkstoņu tad apgāzās un noripoja no uzbēruma.
Vēl bija centieni dārgu zīmolu veikalā atrast ceļu uz otro stāvu, bet vienmēr nonācām šauros bēniņos un strupceļā. Tur notika kaut kāda auklēšanās ar atsevišķi atdalītu galvu. Nav jau viegli pārvietoties bēniņu šaurībā rāpus un vienlaikus nest galvu. Al bija sācis saraksti ar apģērbu pielaikošanas kabīnes apkopēju. Izrādās, kabīnē bija tāda kabatiņa, kurā atstāta uzkopēju reģistrācijas lapa. Tad nu viņš bija ik nedēļu sācis tur kaut ko pierakstīt, līdz saņēmis atbildi.
usne (usne)

usne: Esmu tik lepna par sevi, ka..

šorīt, 10:07 am, atsauksmēm

Esmu tik lepna par sevi, ka pati pieslēdzu veļasmašīnu, turklāt nestandarta situācijā. Tagad visa māja ir aizkrauta ar mēnesi nemazgātām un beidzot izmazgātām drēbēm.
Vēl vakar izgreznojām egli, kura ir kuplāka un skaistāka kāda jelkad man pašai bērnībā bijusi.
F viņu tik ļoti apbrīnoja.
Pēc ilgās slimošanas B aizgāja uz skolu. Saņemties bija grūti, bet tad viņa apraudājās, ka grib būt gudra, un tad jau mēs visi samīļojušies bijām ceļā
Rīt šī gada pēdējā skolas diena ar Ziemassvētku pasākumu vakarā.
神 (zin)

: interesanti Bright

šorīt, 9:40 am, atsauksmēm

interesanti
Bright
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: bērni esot zinājuši, ka..

šorīt, 9:34 am, 23 atsauksmes / atsauksmēm

bērni esot zinājuši, ka jānes kostīmi.
mans bērns pat nezina, ka šī diena, kas ir sākusies, ir tā pati diena, kurā notiks pasākums.
Iksirugumta (po)

Iksirugumta: what

šorīt, 9:27 am, atsauksmēm

Lasot internetu komentārus, pēdējā laikā pieķeru sevi neomulīgās aizdomās, ka tos komponējis māgslīgais entelekts.

P. S.
Pieļauju, ka roboti būs pārsteidzoši labi dzejnieki. Varbūt – līdz apnicībai.
* (inese_tk)

*: decembris

šorīt, 9:10 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

es nesaprotu kāpēc valsts iestādē ir jābāž savā lapā info, ka iespējams aizpildīt un iesniegt konkrētu iesnieguma veidlapu elektroniski, ja piedāvātais pdf fails nav editējams un neviens konvertors nespēj viņu pārkonvertēt editējamā doc failā. kas tā ir par aizpildīšanu elektroniski, ja man ir tas sūds jāprintē ārā, jāpilda ar roku un jāmeklē kur viņu atkal ieskenēt, jo man nav pietiekami jēdzīgs apgaismojums, lai viņu vnk nofotogrāfētu ciešamā kvalitātē?
austra (au)

austra: vakardien notika jau astotais..

šorīt, 9:13 am, atsauksmēm

vakardien notika jau astotais mans tradicionālais zsv gaidīšanas pasākums ar bumbuļu kāršanu eglē, izēšanos un un kādu 12 draugu satikšanos (un bērni!). un tās ir šausmas, cik maz var paspēt parunāties, un ka gandrīz nevar parunāties par būtisko. varbūt uz nākamo gadu jāapņemas biežāk tikties, braukt ciemos, piezvanīt.
vai mēs vēl vispār tā mākam?
Božena Chodunska (bozena)

Božena Chodunska: Nevaru atturēties piebilst,..

šorīt, 7:51 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Nevaru atturēties piebilst, ka rīta un vakara tumsa tagad ir īpaši neganta. Nevaru sagaidīt, kad rāpsimies atkal uz priecīgo pusi.

wasted: https://youtu.be/vtLuHZgediI..

šorīt, 7:36 am, atsauksmēm

vilksskabais (vilksskabais)

vilksskabais: Metodistos nograndis..

šonakt, 2:45 am, atsauksmēm

Metodistos nograndis spradziens Pakistānā.
Pārcilaju ,Metodistu kopainu savā galvā: tādi evaņģelisti,kas vairāk līdzinās socalajam dienasta,kas lasa sprediķi ar bībeles pantiem piebāztu.
vilksskabais (vilksskabais)

vilksskabais: Atlaišana no ķedes..

šonakt, 2:38 am, atsauksmēm

Atlaišana no ķedes izvērtās par ekšenu.Nu saki viens cilvēks,ka no ķedes nevar laist vaļā ,ja nestāv blakus ar stibu;D Kāds mirklis pēc atlaišanas izvērtās par trobeli divos naktī kopējā sētā;D Labi,ka bija ausis na makuške,un noreaģēju.Tā butu vecā 11 gadus spraunā kaķene pārvērsta par trofeju.Kreņķis radiniekam,vienīgā sieviešu sugas pārstāve,ar ko var palamāties,parunāt.Citas nav.MAn vēl tikai šādu ekšenu mazajā piļu dīķi vajag..Knapi atdaliju nost ,no tā kaķa savu veco 14 gadus nodzīvojušo medību jaukteni.Pierunāju pie ķedes pašai nākt.Uh,,paskatijos pulkstenī,,jee 2 naktī..kā man patik sis laiks rudeņos un ziemās.Vasarā es jau tik tad labākajā miegā guļu;D
Tagad,tāda dīkdienība,bik..dienas īsas,darbu daudz nav..
krēpjlācis (nistagms)

krēpjlācis: porno pamanīja tevi pirmo

šonakt, 1:32 am, atsauksmēm

porno pamanīja tevi pirmo
vilksskabais (vilksskabais)

vilksskabais: Pamodies vienos..

šonakt, 1:29 am, atsauksmēm

Pamodies vienos naktī,izlaidis suni pastaigā,nopipejis vienu smēķi,izdomaju ka labs iemesls atlaist ķedes suni pastaigaties,jo visi guļ,nav jasatraucas.Sen nav staigajusi pa perimetru iezimejusi savas gaitas,lai izskrien loku.Kamēr otrs aizvicja uz meža pusi,kaut kam pakaļ,rietdams.Uh,meža ielokā dzivojot ir forši.