santogrāfs (santech)

santogrāfs (pa_leeto): maxla pa lēto

šovakar, 8:09 pm, atsauksmēm

Zem kata 8 bildes, kuras ir izdrukātas un uzlīmētas uz putukartona. Izmēri pirmajai ir apmēram A2, pārējām apmēram A3. Kaut kas ir ķepināts klāt, lai nostiprinātu pie sienas, bet nekas nopietns. Kādi stūrīši minimal iemīcīti transportējot, bet nekas traks.

Bildes ir no autostopu ekskursijas pa Skrundas militāro pilsētiņu pāris gadus atpakaļ.

Respektīvi - gribu tikt vaļā pret atlīdzību. Naudā vai graudā. Novērtē un nokritizē un, ja patīk, taisam barteri.

Rīgas centrs vai Brasa šonedēļ. Vēlāk tikai centrs.

... tālāk ... )
ausos: My Dying Bride
apjukums (apjukums)

apjukums: Nopirku vingrošanas bumbu,..

šovakar, 7:02 pm, atsauksmēm

Nopirku vingrošanas bumbu, uzreiz mugursāpes pārgāja.
cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: es jūtos tā, it kā..

šovakar, 6:47 pm, atsauksmēm

es jūtos tā, it kā pēdējās nedēļas laikā būtu pagājis kāds mēnesis
Božena Chodunska (bozena)

Božena Chodunska: Šodiena ir tāda smeldzīgi..

šodien, 5:37 pm, atsauksmēm

Šodiena ir tāda smeldzīgi skaista un šodienīga, kad gribas palikt šajā brīdī un nedomāt par rītdienu. Rītdienas var būt bīstamas un var mūs sāpināt. Bet mežā bija apsarmojusi sūna, pilnīgi balti izcirtumi un līdz sirds dziļumiem sasalušas gailenes un baravikas, kas sasalušas ar visiem tārpiem, nu labi, sēņodiņu kāpuriem. Velciet uz mežu pieklājīgas un smukas drēbes, citādi tādās pašās sēņu drēbēs varat attapties Siguldā ēdot bulciņas un pīrādziņus vistūristainākajā kalniņā, apcerīgi raugoties uz gandrīz pilnīgi plikiem kokuem.
Pagalmā toties ar lapām spēlējas neiedomājami mazs brūns kucēntiņš. Visi pagalma bērni un lielie suņi sanāk viņu apbrīnot. Mazais dažkārt ielec drošībā saimnieces mazuļa ratiņos.
Otrpus mājai sētniece ar vīru iemēģina jauno lapu pūtēju. Lapu pūtējs ir mantiņa, kas spēj izdot iespaidīgu troksni un vienlaikus paveikt apšaubāma apjoma darbu.
пивчик, семушки и на стадик (miligrami)

пивчик, семушки и на стадик: par fokusu

šodien, 5:52 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Domāju, vai moš nevajadzētu ieviest kaut kādu scrapbook - ja ne īstenībā, tad vismaz savā galvā - un līmēt tur iekšā visādas lietas, ko vēlētos, lai varētu apšaubīt, ka tiešām to vēlos, vai tas ir kārtējais nonsenss, ko vienkārši esmu izdomājusi, jo tā ķipa vajag. Lai vai kā, es šodien tur ielīmētu šo attēlu (čau, I.!), un pierakstītu klāt, ka šis ir mans jaunais role model. Vēl es tur ielīmētu kādu blokčeinu, uzskicētu tumšo dziļo tīklu, un pierakstītu klāt, ka idejiski mani tas viss fascinē, bet - kā jau parasti - tik ļoti negribās tajā pa īstam ienirt un pazaudēt interesi pēc pirmajām grūtībām. Es skatījos doķeni par Bobiju Fišeru, un tajā sacīja, ka visiem talantīgiem cilvēkiem ir viena kopīga lieta - viņi ir ieguldījuši pārcilvēcisku darba apjomu tajā, lai māsterotu kādu skillu. Un to īsti nevar izdarīt ar tiepšanos un piespiešanos, to var darīt tikai aiz mīlestibas. Un, ja kāds ir gifted, viņš nav gifted ar kaut kādu pārcilvēcisku talantu. Viņš ir gifted tieši ar to, ka spēj kaut ko - kaut kādu procesu vai ideju, vienalga - mīlēt tik ļoti un aizrauties, ka nekas cits jau neatliek kā pēc tiem desmit tūkstošiem stundu vienkārši get good at it.

dagnija zigmonte (martcore)

dagnija zigmonte: vovo, man arī liekas, ka..

šodien, 5:41 pm, atsauksmēm

vovo, man arī liekas, ka psihopātijas pirmais punkts ir par savu izredzētību
penija (penny_lane)

penija: vispār ir vēderā tāda..

šodien, 5:37 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

vispār ir vēderā tāda jocīga sajūta. es ceru, ka no pāris bļodiņas gabaliņiem nemirst.
usne (usne)

usne: Diena kad nokrita griesti.

šodien, 5:31 pm, 8 atsauksmes / atsauksmēm

Diena kad nokrita griesti.
* (inese_tk)

*: drūmu detektors

šodien, 5:27 pm, atsauksmēm

drūmu detektors
tēmas: wārdhi
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: gastronomisks izmisums

šodien, 5:13 pm, 11 atsauksmes / atsauksmēm

ciba, glāb! man vajag tiešām muļķudrošu, vēlams ne visu dienu prasošu recepti kūkai bez cepšanas un piena (sviestu var). vēlams tādu, kuru var dot jau daudzveidīgi ēdošām sīcītēm. var ar želatību, bet tad pa punktiem jāraksta ko kā ar to darīt, jo želejas nekad neesmu taisījusi, teorētiski der arī pa slāņiem sasaldējamās

pagaidām domāju moš pamatnē smilšu mīklas vietā samočīt cepumus+sviestu un pa virsu, nezinu, banānu ar kakao? nekādu baigi sarežģīto sastāvdaļu mājā nav, der lietas, kas ir pieejamas standarta mazajos veikalos, jo vajag otrdienai, ja nu kāds atnāk ciemos
santogrāfs (santech)

santogrāfs: Tā temperatūrainā sajūta..

šodien, 5:10 pm, atsauksmēm

Tā temperatūrainā sajūta tā arī nav pārgājusi. Nu tā, kad fōnā visu laiku ir tāds kā kaullauzis. Tas pats, ar kuru sievietes saka, ka pofuj uz visām temperatūrām un iet uz darbu (un gan jau citus apvīruso), bet par kuru vīrieši (kaullauzi) sāk čīkstēt jau pirmajā dienā. Varones, jā.
Ok, tagad arī bezspēks piemetās pamazām un reibuļi. Pēdējie nez vai no neēšanas vai viskija (medus uzlējuma).
nav jau tā, ka neskas nav ēsts. Krietna sauja risotto. Bet tagad jālikvidē pāris sauajs griķu ar sardeļiem. Vispār ledskaps jāgatavo atkausēšanai.
ausos: My Dying Bride - The Whore, The Cook And The Mother
penija (penny_lane)

penija: d., mīļumiņš: penij,..

šodien, 5:00 pm, atsauksmēm

d., mīļumiņš: penij, lūdzu, izvelc saspraužamo adatu no auss, pietiek, jau, ka tu pusdienās noriji gabaliņu bļodiņas.
пивчик, семушки и на стадик (miligrami)

пивчик, семушки и на стадик: who loves the players, who loves the game

šodien, 4:43 pm, atsauksmēm

Man patīk tikai tās spēles, kas ir abstraktas un ko kompis vēl nav atrisinājis. Nu, tā kā šahs, go, pudele.
神 (zin)

: Massive Attack - Protection

šodien, 4:22 pm, atsauksmēm

tēmas: mjuuzik
pelnufeja (pelnufeja)

pelnufeja: iekšējais konflikts

šodien, 3:46 pm, 6 atsauksmes / atsauksmēm

Lūk, man vienmēr ir šķitis, ka teksts pēc tā uzrakstīšanas (drīzāk jau publicēšanas) sāk dzīvot pats savu, no autora kaut kādā veidā šķirtu dzīvi. Tas kļūst par atsevišķu mikrovisumu, kas vai nu spēj izdzīvot vai arī nē. Un nav ko uzplīties autoram, lai viņš kaut ko paskaidro, izskaidro, pasaka priekšā utt.

Es gan nesaku, ka man absolūti nevajadzīgas šķiet, piemēram, intervijas. Cilvēkiem mēdz būt sakāmas visādas ļoti sakarīgas lietas gan par saviem darbiem, gan citām tēmām. Tāpat arī ir interesanti, ka autori, kuru darbus esmu lasījusi, izsakās par sociāli nozīmīgām tēmām - vienalga, vai viņi to darītu savā fb profilā, publiskā diskusijā vai privātā sarunā.

Tā kā mana pirmajā rindkopā izteiktā pārliecība līdz šim bija tiešām spēcīga, vienmēr esmu bijusi pietiekami droša, ka klausīties autoru teiktajā nav bīstami, jo nekas, ko viņi varētu pateikt par saviem darbiem vai vienalga ko citu, nevarētu īpaši ietekmēt to, ko es domāju par viņu darbiem.

Tā es domāju līdz apmēram aizvakardienas vakaram, kad ieraudzīju, ka Arvis Kolmanis, par kura grāmatu "Žūpa Amors jeb Mirušais Dievs" es kādreiz biju absolūtā sajūsmā, internetos aizstāv viedokli, ka sieviete izvarošanā var būt līdzvainīga.

Kā man tālāk dzīvot, m?
dagnija zigmonte (martcore)

dagnija zigmonte: kā cilvēkam, kas klausās..

šodien, 2:12 pm, atsauksmēm

kā cilvēkam, kas klausās ikdienā youtube kanālu grime daily, man ir tikai viens jautājums ar savu vienveidību nedaudz nogurdinošajiem ārtistiem
kāpēc jūs nepārtraukti izmantojat autotjūnu?
nav sūkājošāka andergraunda par tiem, kas izmanto autotjūnu
zvirbuleens (zvirbuleens)

zvirbuleens: Pārdaugavā miglājs, otrā..

šodien, 1:42 pm, atsauksmēm

Pārdaugavā miglājs, otrā pusē saule.
#meteo
Ok, pie viena arī #metoo
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: mēģinu blietēt ceļu uz..

šodien, 1:36 pm, atsauksmēm

mēģinu blietēt ceļu uz ziemu ar vilnas biksēm, bodijiem un necaurlaidīgiem over-all(iem). riteņa kravas kastē varētu ieklāt (ziemeļ)briežādu.
basta (basta)

basta: mazāk nekā 2h līdz volvo..

šodien, 11:18 am, atsauksmēm

mazāk nekā 2h līdz volvo ocean race sākumam. domāju, ka šogad (t.i. nākamgad) donfeng uzvarēs, pats laikam par brunel īkšķus turēšu.
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Elle un Paralīze

šodien, 12:52 pm, atsauksmēm

Elle un Paralīze
jutoņa: witchy
in a river of teas (teja)

in a river of teas: Viņa klusums ir milzīgs kā mēness viņš liek vāzēs gan puķes gan sēnes

šodien, 11:56 am, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Sapnī redzēju Kasparu Dimiteru, tāpēc nolēmu paskatīties viņa mājas lapu. VIņš sācis rakstīt kaut ko, ko sauc fixmix un taisa mazus youtube klipiņus katrai savai dziesmai. BEzmaz vai dziesma dienā. Man šis cilvēks patīk, un es apbrīnoju viņa nerimtīgo radošo darbību. Lai arī kopš reizes, kad viņš man patika pirmoreiz, jau 7reiz mainījies stils, ko patērēju, un uzskati, kam piekrītu.
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: bijušie kursabiedri ārzemju..

šodien, 11:51 am, 2 atsauksmes / atsauksmēm

bijušie kursabiedri ārzemju praksēs vai teepat uz vietas dara brīnumu lietas, bet es šodien varētu gausties par savu dzīvi sadirsto un velto. negulēta nakts, atkal Uzvedības Problēmas, situācija ar pieskatītājiem, kaprīza veļasmašīna (viena no mums kaut ko čakarējas. neesmu droša, ka vaina nav manī) un pilnam komplektam galvassāpes

tādēļ es rīkošos konstruktīvi - izkāršu veļu, vēlreiz izvēdināšu māju un lasīšu drabiņas. jo tik daudz iekšā lai izsūktu māju, izmazgātu to grīdu kas nav zem paklājiem, iztīrītu wc vai sakārtotu guļamistabu man nav.
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Do Not Disturb

šodien, 11:54 am, atsauksmēm

šobrīd nodarbojos ar zaudējumu atlīdzināšanu
jutoņa: busy
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Nekā personīga

šodien, 11:45 am, atsauksmēm

daudzi no jums jau ir apauguši ar sūnu un novērojumus balsta informācijā, kas 1947. gadā izlasīta lokālo ziņu lapelē "Receptes bezādaiņiem". jā, jā, es par tevi, virtuves filozof!
jutoņa: amused
Kosmoss (khosmos)

Kosmoss: Ezotērika un satiksmes negadījumi Rīgā ļaunā laikmeta priekšvakarā

šorīt, 10:56 am, 11 atsauksmes / atsauksmēm

Acīmredzot, Antireality koncertu apmeklēja vismaz viena veca ragana un melns kaķis pagājušās sezonas rudens zābakos, jo, pēdējā minūtē skrienot uz pēdējo mikriņu, aizķēros aiz apzāģētas trubas ceļam pašā vidū, nolikos garšļaukus, saplēsu bikses, nobrāzu rokas, apdauzīju nagu un saplēsu telefona gumijas apvalku. Ai, tāpat nebija vērts - nikni skati, nomaukti nagi, cirvis kabatā un varbūt arī henna
tēmas: the fall
Strēlniece (str)

Strēlniece: Suns par aukstumu gan..

šorīt, 10:17 am, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Suns par aukstumu gan nesūdzējās , bet man būtu ko teikt
putnupr (putnupr)

putnupr: Kamēr nedēļu staigāju pa..

šorīt, 7:30 am, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Kamēr nedēļu staigāju pa Itālijas zemi, uz mirušo valstību aizgāja mans kaķis, kam biju vienīgais draugs. Nepaspēju atvadīties, pietrūka vienas dienas. Atbraucu un nav.
Jopcikradzīte (huinja)

Jopcikradzīte: Kad celibāts ieilgst

šorīt, 4:52 am, atsauksmēm

Jopcikradzīte (huinja)

Jopcikradzīte: C'est la vie

šorīt, 4:51 am, atsauksmēm

vistu_zaglis (vistu_zaglis)

vistu_zaglis: Happy anniversary, motherfucker

vakar, 10:44 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

Āāāāāā, cilvēki, es gan jau, protams, uzzinu_priekšpēdējais, bet k/f The Hitman's Bodyguard ir brīnišķīgi brīnišķīga skatāmviela, es pat neatceros, kad pēdējo reizi kaut ko tik ārkārtīgi jestru un izklaidējošu būtu ekrānā raudzījis un viens pats savā nodabā skaļi ķiķinājis. Nē, man te pat nav ko teikt vai komentēt, jo ja es sākšu – es pusi filmas te citātos nocitēšu, ņemiet skatīties pie laiska brīvdienas vakara, thank me later.

Lūk šiem cilvēkiem bija jauno Kingsman jādod rakstīt, nevis!
jutoņa: Ļ uzlabots
ausos: -
sniegabrist (sniegabrist)

sniegabrist: biju leišos, satiku kraukli:..

vakar, 10:22 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

biju leišos, satiku kraukli: smuki pārlaidās pār baznīcu kalniņā praulainu balsi.

viss, kas vēl knapi zaros, rīt pēc salnas kāa nāks lejā. Pēdējā iespēja. Braukšu viena un ķērkšu līdzi, galvu izvēdināt.
qgmr101 (qgmr101)

qgmr101: Laimas Asorti konfekšu pietura

vakar, 8:46 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēmLieliski!
Zum (zum)

Zum (t_dzeja): neapdzīvotais nams putekļu..

vakar, 6:52 pm, atsauksmēm

neapdzīvotais nams
putekļu savādās dejas
un mirušās vieglais skūpsts
uz manas domīgās sejas

neapdzīvotais nams
veco avīžu čauksti
un katli pie virtuves sijas
melni un galīgi auksti

neapdzīvotais nams
vēsās un bēdīgās telpas
un cerības tvaiki uz loga
no manas vārīgās elpas

neapdzīvotais nams
neaizkritušie plaksti
joprojām vēl dzīvais dārzs
aiz loga -
un spēcīgie laksti

neapdzīvotais nams
putekļu savadās dejas
un mirušās vieglais skūpsts
uz manas domīgās sejas

/Klāvs Elsbergs/