Nezāles neiznīkst: dp
vakar, 6:03 pm, 3 atsauksmes
250,000. A quarter of a million!
That is the number of White British girls who were groomed, sexually abused and raped by predominantly Pakistani rape gangs.
That’s 250,000 girls who are owed an apology and deserve justice!
Source: Rupert Lowe’s Independent Rape Gang Inquiry
bauma:
/pakiji it kā esot 3% no UK iedzīvotājiem, bet uz sevi paņemot 33% no piedzimušajiem nepilnvērtīgajiem. šokējoši interesanti, ja tā ir...
cita bauma:
/80% medus Latvijā ir viltots
.: Pasaki, ka neko nesaproti no..
vakar, 8:00 pm, atsauksmēm
Kā vienu no Latvijā pastāvošajām problēmām IKT jautājumos premjers izcēla arī to, ka valsts sistēmās netiek izmantots atvērtais kods, lai tas būtu pieejams ikvienam IKT speciālistam. Rezultātā, ja kods ir slēgts, sistēmas savā starpā ir daudz grūtāk savietot, tāpēc sanāk būvēt daudzas individuālas sistēmas.- https://www.delfi.lv/161/criminal/12012
Pats par sevi: mitro lolojumdzīvnieku..
vakar, 3:11 pm, atsauksmēm
ctulhu: kaut ko
vakar, 11:51 am, 2 atsauksmes
https://longevity.technology/news/immor
Ivo: REACT
vakar, 11:22 am, 18 atsauksmes
Eiropas savienība: vajag mums bikiņ deamerikanizēties, būt pašiem par sevi, nevis ar galvām jeņķu dirsās!
Eiropas savienība: reku Latvijas skolām datori, bet ar nosacījumu, ka tos jāadministrē Intune, kas ir Microslop īres pakalpojums.
Es tāds: nē, sorry. Nebūs.
Prasītās Intune atskaites vietā aizsūtu ko citu. Tajā atspoguļojas, ka dators ar tādu un tādu sērijas Nr. tiek izmantots un paldies par datoriem! Intune neesmu pat dzīvē redzējis, kur nu vēl norādījis kredītkartes datus, lai varētu sākt administrēt WinPC tajā platformā.
Principā gaidu birokrātijas pātagu.
Bet man totāli pohuj - bring it on un pretim dabūsiet lekciju! A to bļa iedomājas - skolas datoriķiem esošās algas ietvaros uzlec 360 Google Chromebook datoru administrēšana. Paiet gadiņi divi, tad uzkrauj vēl 180 Microslop kompju administrēšanu, kas ir daudz jobanāks un dārgāks sūds. Kurš to administrēs, vai algu attiecīgi pacels līdz Administratora algas līmenim? Nē, nepacels? Nu, tad nebūs - man tehniķa alga un sakiet paldies, ka tās ietvaros jau Googli administrēju!
Izglītība ir prioritāte? Algu līmeņi gan to neatspoguļo un tādējādi - tukša un nepārliecinoša diršana! Ar tukšu diršanu speciālistus nepievilināt!
Plānoju šos piegādātos WinPC ekspluatēt divos variantos:
1) skolai draudzīgi pielāgots Windows 11 offline režīmā un MS nedabū a) ne centa un b) nekādas reklāmas/huiņu injicēt skolas datoros + c) uztaisīšu loginu ar Google kontiem - Microslop dabū no mums precīzi neko, pat ne cilvēkdatus;
2) pārvērst tos par ChromeOS Flex datoriem, kas centrāli administrēsies no Google mākoņa puses. Arī jāmaksā, arī 'murica, bet nesalīdzināmi lētāk - gan dzelžu, gan OS (par velti), gan administrēšanas izmaksu lējumā un, atšķirībā no MS, vismaz eksistē solījums un princips datu apstrādi un glabāšanu veikt EEZ. Naudu, tātad, saņem labāku pakalpojumu nodrošinošais konkurents, nevis defaultais īblis.
Nahuj 2-3x pārmaksāt par Microslop Winblows un tam paredzētajiem dzelžiem, ja mācību programmu absolūti lielākajā gadījumu skaitā var izpildīt ar Chrome, jo lielākā daļa tāpat notiek WEB aplikācijās? Pieradums? Pieradums nav arguments. Tas ir argumentācijas trūkums!
putnupr: Neesmu teātra kritiķe un..
vakar, 12:33 am, 3 atsauksmes
Nezāles neiznīkst: iaiv
aizvakar, 9:30 pm, atsauksmēm
tuvojas datumi, kuros tautieši pasaulē ēdīs, dzers, dziedās, dejos, un nakti(s) negulēs...
ieguldījāmies arī mēs:
- maize, desa, cauraudzis, giross, pastēte, galerts, jūras asaris no vietējās mājražotājas,
- alus stikla tarā no mūsu ciema Morrisons - pārsvarā ar nosaukumu "Ale", 0.5l, uz atlaidi pa £1 gabalā, 6u veidu, pēc šīvakara degustācijas līderos izvirzījās Newcastle Brown Ale (4.7%) un Marston's Pedigree Amber Ale (4.5%), rīt jāpiepērk vēl,
- ķimeņu siers tiks iepirkts no svaigā pieveduma rīt vai parīt.
/man gan vēl stāv alus no Aldi Oktoberfest dienām, Weissbier un Hellbier, otrais pirkums (pirmais ātri izžuva), un paša brūvētais Ziemmassvētku alus, laiks pagaršot...
Ivo: Dīvaini
aizvakar, 10:39 pm, atsauksmēm
Latvijā var vēsi nopirkt Audio-Technica AT-LP120X sērijas plašu atskaņotājus.
Tiem nāk līdzi AT-VM95 galviņa ar zaļo eliptiskā profila AT-VMN95E adatu. Diezgan jēdzīgs starta/pagaršošanas komplekts! Skaista cenas un kvalitātes attiecība, iesācējam ļoti draudzīgi. Šo pašu šasiju/platformu izmanto arī citas firmas zīmes, bet visa pamatā - leģendārais Technics 120. sērijas atskaņotājs.
AT-VM95 galviņai ir pieejama virkne maināmo adatu, to skaitā no augstākā profilu plaukta - viņu Line Contact 95ML, bet Latvijā to otru reizi dabūt neizdevās - neesot piegādātājam - izstiepies vai saraujies. Vienā brīdī vienkārši pienāk ziņa, ka veikals atcēlis darījumu un iemaksa - atgriezta. Čekoju, kas par lietu - nav ziņu no ražotāja, ka to vairs neražo - verificēju to arī pie UK supporta. Bāleliņu apkalpojošajam VIENAM piegādātājam vienkārši nav un netaisās neviens te klienta dēļ kaut ko pasūtīt citos ceļos - ja vienam dīlerim nav, tad nav. Ļoti bēdīgi - būtu šiem jāņem piemērs no narkotiku tirgus, kur čupiem dīleri, mežonīga konkurence un skarbi plaša izvēle. Bet, ok. Legālais tirgus dara, kā grib - sūta klientu ieskrieties.
Ok, skatos tad, ko varētu darīt - moš bik piemaksāt par vēl bik glaunāku apgreidu?
Pētu netlandi un atrodu citā LV veicītī VM540 galviņu - smuka un Line Contact profila adata šiem tur arī, protams, ka ir: ...540ML. Noformēju Inbank vēlreiz un gaidu lietiņu. Paiet nedēļa, klusums. Paiet nedēļa plus - klusums. Nav pat ierasto apstiprinājumu, ka pasūtījums saņemts, apstiprināts, bla bla bla. Dīvaini. Nav pat Inbank galā redzams, ka pirmā iemaksa izgājusi cauri - vienkārši dīvaini karājas gaisā.
Pēc vēl pāris dienām sāku bakstīt veikalu un prasīt - kā iet ar pasūtījuma izpildi?
Izrādās, ka Real Audio Juris aizgājis atvaļinājumā un bla, bla bla, info nav atstājis. Nopietni? Kaut kā stipri nenopietni.
Lala un blabla - prasu kustināt lietu un sniegt info. Man atzvana un izrādās, ka šo manis noskatīto apgreidu vairs neražo. To aizstāj cits produkts, kas vēl mazliet dārgāks. Ehhhh.
Klients, tātad, nedēļu gaida uz noliedzošas informācijas saņemšanu, domājot, ka notiek piegāde. Eleganti! Jurim es biju rakstījis vēl pakonsultēt par to un šo - atbildes vispār nav. Lielisks serviss, no sirds iesaku!
Atzvanošais Jura kolēģis prasa - vai es ņemšot to apgreidu, kas tur santīmus dārgāks?
Ok, šķirba maza un paņemšu tad to aizvietotāju - tam tur vēl bik labāks šis un tas. Bet būšot jāgaida vēl. Ok, gaidīt vēl nav problēmu - kāda nu vairs šķirba. Vizuāli gan man tas jaunais sūds nepatīk - kam ienāca prātā kaut ko tur krāsot zeltītu un apvienot to ar sarkanu? "Zelts" + sarkans? Kas tā par slāvu vienradžu pļutku? Bet ok, ja jau skan vēl labāk, tad piecietīšu un gan jau acs pieradīs. Kaut ar marķieri nokrāsošu melnu, vienalga. Sāku tad gaidīt AT-VM740xML - metāla korpuss, smagāks, mazāk rezonanšu, smalkāks skaņas noņēmējs un tā pati precīzā Line Contact adata, kas faktiski atceļ iekšējās celiņa daļas kropļojumus. Gaidu.
Paiet nedēļa virs tās nedēļas. Nedēļa vēl virs tās nedēļas. Ziņu nav. Zvanu bodei - būšot pirmdien vai otrdien. Tikai pēc mana zvana iekustinās Inbank galā papīru stumdīšana un tiek reģistrēts pirmais maksājums, lai gan drīz man jāveic jau otro iemaksu. Dīvaini bez gala.
Eiropa vai Muhosranska?
Otrdiena ir šodien un tā ir beigusies. Maiņas prikola gaidīšanas laikā jau mans plaukts papildināts par 2 albumiem, bet tos nav, ar ko klausīties! Nez kāpēc parādas sajūta, ka tieku smagi čakarēts. Sūrst jau ānis un nedomāju, ka te cilvēks var justies kā citādi.
Cik ilgu laiku vēl pieciest šo drātēšanu?
Šķiet, ka rīt mans pacietības mērs būs pilns un uzradīšos fiziski viņu adresē - paskatīties acīs. Ja skatiens nepatiks, moš būs luste atcelt visu darījumu - lai man atgriež iemaksas, lai smērē papīrus ar iesaistīto kredītiestādi. Tikpat labi šo izsmeļamo resursu varu pasūtīt no, teiksim, Vācijas un bāleliņi lai ieskrienās labi ātri. Vācietis gan jau uz sitiena paņems manus 260EUR, pateiks paldies un piegādās mantiņu 5 dienu laikā. Kā vienmēr.
Dīvains ir arī fakts, ka izpaužas atkal mans talants iecierēt nule kā no ražošanas izņemto. Nav pirmā reize. Gan jau nav pēdējā.
Dīvaini, ka ejoša vidējās klases manta, bet man jābauda kaut kādas šādas anālijas ar nolietojamo resursu maiņu, kuriem vajadzētu būt tikpat pieejamiem kā pašam atskaņotājam - nav tā, ka vari līdzi doto adatu lietot mūžīgi. Adatas dilst un ik pēc noteikta lietošanas stundu skaita ir jāmaina, lai nesāktu purgāties skaņa un novazātās adatas dēļ - potenciāli plates.
Tikpat ērti būtu jābūt pieejamiem arī līdzi dotās galviņas adatu apgreidiem. Bet nē, tā nav. Ieskrienies! Notiek banānu republikas leiputras vārīšana no nez kādām šeidī sastāvdaļām. Ož aizdomīgi.
Diezgan briesmīga iepirkšanās pieredze, e-sarežģījumi un pilns ar jautājumiem, bet nulle atbilžu.
Vairāk par mēnesi jau riņķī. Pizģec ērta tā e-komercija, prieks vienkārši! Un katastrofāla parodija - uz visām bodēm viens piegādātājs. Hohma.
Cik ilgu laiku vēl dot?
EDIT: nākamajā dienā iečekoju sarkanās 95. sērijas Line Contact adatas ražotāja lapu. Produkta statuss: Out Of Stock...
*: jūnijs
aizvakar, 10:33 pm, 2 atsauksmes
covid_19: pizģecs pateica somi
aizvakar, 8:43 pm, atsauksmēm
no sirds pret sauli un iet dirst
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: Domu laukums
aizvakar, 8:39 pm, atsauksmēm
covid_19: ievelkam gaisu
aizvakar, 7:39 pm, 3 atsauksmes
zinot krievijas armijas sadzīvi, jā
zinot vācu armijas pieredzi, kad 41 padevās gūstā virs 2 miljoniem
kājām pirksti stingst - tev taču šamie jāmazgā, jābaro jāģērbj un jāgulda ...... un tas, ko nesaprot civilie, šamie ir arī jāsargā, kas atņem resursus no frontes
a tu atnāci uz blickrīgu fakju
p.s. bļā 2k viņiem ietilpība ... prikiņ, kas tev sāktos frontes aizmugurē, ja tev iebirtu 2 miljoni - es apdirstos, goda vārds un moš paprasītos uz fronti
ctulhu: Zazis , citāts:
aizvakar, 6:55 pm, 62 atsauksmes
Nu tātad šādi izskatās tā saucamais velorasts. Šādu indivīdu dēļ būtu jāpieņem stingri ierobežojumi. Velosipēdisti drīkst atrasties tikai uz viņiem paredzētiem veloceliņiem. Ne uz ietvēm un ne uz brauktuvēm. Nav celiņa? Raksti iesniegumu lai izbūvē un kamēr nav, sit savu riteni padusē un čāpo ar kājām. Līdz vietai kur celiņš sākas. Par agresīvām darbībām un bīstamu situāciju radīšanu braucot arf velosipēdu - lieta par huligānismu/ ļaunprātīgu huligānismu, tiesa.
covid_19: mapatiem sagatavoties
aizvakar, 5:52 pm, 1 atsauksme
tad lūk, klīst runas te asv burkāna un irānas dvieļgalvas sakarā
karoče žīdus nax no libānas vai vismaz tā kā ne vairāk (nu žīdi tur kādas 9 augstienes ieņēmuši pierobežā, pamēģini šamos izsvēpē)
pašu libānu un tur esošo hezbolu tā kā sīrijai - kas nezin fraņči libānu atdalīja no sīrijas 1920 gadā, bet šamie to nekad nav aizmirsuši ( tur kristiešu, alavītu sunnītu jautājums)
hezbolla ir šijas, kas dzīvo libānā un ārdījās sīrijā karojot pret alkaidu un ne tikai, tur kārtībiņu ieviešot ar prastām metodēm
sīrijā šobrīd ir alkaida ar sunnu un visādām galvas griešanām pie vadības un šamie hezbollas kārtībiņu nav aizmirsuši
karoč viņiem protams ļotaku pēc žīdu izdarībām neir, bet ja šamie tur ieies asinis plūdīs pa nažiem un mačetēm ....
tagad drīkst, jā, sākt raudāt, ka gan tā žīdi mūsu zīdainīšus nezvēriem pameta
K: Gemini AI: "...tie kalpo kā..
aizvakar, 5:47 pm, atsauksmēm
Kajitokiari: Nu, neplēs to kvēpu! Smags..
aizvakar, 5:35 pm, atsauksmēm
Ivo: faktīvisms
aizvakar, 4:52 pm, 23 atsauksmes
Bik piegriezās - ejot pāri ielai, kur reiz bija pāreja, no attāluma braucošais busiņš pārsniedz ātrumu, brauc virsū, taurē un bomārs no īrētā auto kliedz: "Te nav gājēju pāreja!", lieki apdraudot CS drošību.
Pilsētai noteikti ir prātīgi radīt konfliktu starp gājēju un braucēju - uz līdzenas vietas. Liedzot arī leģitīmu iespēju tikt pāri ielai konkrētajā krustojumā. Tāpēc aizsūtīju uz Rīgas domi vēstulīti, lai man principā paskaidro šajā ierakstā minēto.
Plus - lai paskaidro, vai ir kāda vīzija Rīgai, kā tikt galā ar Bolt un Ride uzņēmējdarbības rezultātā rīdziniekiem sagādātajām neērtībām, kad elektriskie mopēdi un skrejriteņi tiek pamesti visur un visādi, aizšķērsojot ietves un nereti - stāvvietas.
Pirmais ir Rīgas domes cūcība.
Otrais - Latvijas iedzīvotāju pašportrets ar Rīgas domes nespējnieku cūcības elementiem. Boltiņu un Raidiņu bildes esmu krājis ~pusgadu - piemēru netrūkst. Nudien netrūkst. Vienīgais, kas trūkst - pilsoniska rīcība, uzpūstiem egučiem parkojot šos mēslus.
Atbildes kopā ar savu iesniegumu principā esmu gatavs pārsūtīt augstākai iestādei vai trim, jo šis nav pieņemami nevienā pašā vietā. Noteikti nav labas pārvaldības princips. Noteikti neveicina iesaistīto pušu spēju sadzīvot un dalīt infrastruktūru.
Un aklos - tos RD sūta apzinātā nāvē - citādi grūti man interpretēt.
honeybee: Bet toties izlasīju burvīgu..
aizvakar, 11:27 am, 4 atsauksmes
"mazsturbē"
Kontekstā "mazsturbē un raud"
Ivo: Eden In Reverse
aizvakar, 10:50 am, atsauksmēm
Šīrīta dvēseles mielasts - izcilie grieķi ar izcilu, sasodīti lielisku hihidēliskā roka/progresīvā 'black' metal mūziku:
https://agoniarecords.bandcamp.com/albu
black_data: Šī doma izrietēja no..
aizvakar, 6:58 am, 1 atsauksme
Katram gadījumam minēšu, ka tas ir labi, ka mums tagad ir psihiatri, psihologi un psihoterapeiti, un viņi tiešām spēj daudziems civēkiem arī palīdzēt. Mums biežāk pietrūkst cilvēku, kas spēj pieņemt lēmumus, kā to, kas katru dzīves epizodi izlauž caur eksistenciālām šaubām. Un tomēr cilvēkam, kas spēj reflektēt par dzīves sarežģīto dabu, vajadzētu būt jocīgai sajūtai, kad kādam ir jādod dzīves pamatus ietekmējošs padoms. Tādā piezemētākā versijā nesaistītai ar garīgo veselību, ir diezgan iespaidīga atšķirība, vai tu cilvēkam iesaki atrast jaunu darbu, vai doties kaut kur karot, lai tur atrastu savu dzīves jēgu. Man ir sajūta, ka psihiatru diagnozes vairāk līdzinās otrajam scenārijam.
basta: Pēc tam, kad Tomam zobārsts..
15. jūnijs, 10:55 pm, atsauksmēm
Kad mēs augām, tad gan tā nebija.
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš: mixed martial arts
15. jūnijs, 8:23 pm, 1 atsauksme
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš: Dirt flow earthly Earthly..
15. jūnijs, 7:25 pm, atsauksmēm
Earthly dirt flow
Flow earthly dirt
Ivo: 3,5mm TS mono uz unbalanced XLR
15. jūnijs, 6:57 pm, atsauksmēm
Sēžu un priecājos, cik ļoti overendžinērdoju savus paštaisītos kabelīšus.
Perfekts lodējums, pielietojot pareizos kušņus. Perfekta kontaktu izolācija ar termogumijām. Perfekta izturība, atstājot pielodētajiem vadiem kustības rezervi un slodzi liekot nest termogumijai ar līmi, kas pielīp pie vada un tā satvērēja, visam kļūstot par diezgan monolītu "plauktu". Un tad šo plauktu piespiež konektora skrūvējamais korpuss - visa mehāniskā slodze pāriet uz korpusu, nevis pielodētajiem signāla vadiņiem.
Bonusā - kustīgās daļas stiprināšana ar papildus termogumiju, kas izbāž galvu ārpus konektora elastīgās daļas - dubulta aizsardzība pret locījumiem, piemērotāka diametra panākšana no konektora perspektīvas un arī estētiskāk! Fukk jē!
Skolai būs kārtīgs 3,5mm TRS (Tip-Ring-Sleeve jeb standarta austiņu štekeris) pāreja uz XLR
Tāda izrādījās nepieciešama, lai dators dotu mono signālu uz aktīvo skandu. Mono, jo no skandas pienāk viens XLR un nav prāta darbs kompja skaņas kartē īsināt labo un kreiso kanālu. Tā vietā izmantoju tikai austiņu štekera T un S daļas, R paliekot nepievienotam un izolētam. Tā rezultātā līdz XLR aiziet tikai kreisais kanāls, bet tieši tā arī vajag!
Kompja skaņas iestatījumos uzlieku, lai dod ārā mono un beigās - caur paštaisīto kabelīti iet pareizi cepts audio signāls, kas ir pilnībā ekranēts pret traucējumiem. Skanda nedūks. Un skanēs viss audio visā krāšņumā, nevis no bildes izkritīs labējā kanālā notiekošais, kā to parasti mēdz saķepļepot bez izpratnes/aiz slinkuma/whatever.
Daaamn, that girl is tight!
Ja kas lūzīs, tad paša štekera vai ligzdas konstrukcija, nevis mans darbs.
P.S.
Visādām šādām audio vadiņu DIY vajadzībām iesaku A&T Trade Music, aka BestMusic: https://attrademusic.com/lv/
Ja vēl tur varētu Amphenol RCA štekerus nopirkt, nebūtu jāminās līdz Argus :F
zintish: un atkal klusi klusiņām ir..
15. jūnijs, 6:21 pm, 16 atsauksmes
pavisam vēl nezen standarta 450 gr (pat ne 500ml) dzeramais bio lakto (bez garšiņas) ar atlaidi maksāja 99 centus. tagad jau 1.39 eur
un fasētās ķekavas c''alu filtejas jau ir pāri 10 eur/kg!
pavisam vēl nesen ap 10 eur/kg bija liellopa cena...
Chloroform Sauna: ko es šodien redzēju
15. jūnijs, 4:55 pm, 2 atsauksmes
kas bija tērpusies tādā diezgan atvērtā dekoltē blūzē vai krekliņā, es tur nesaprotu atšķirības
viņa ēda šokolādes saldējumu uz kociņa
un pēkšņi viss šis šokolādes un saldējuma masīvs no kociņa nokritā lejā, punktā
tur, kā lai to labāk pasaka, kur zviedru pussargs jasins aijari nesen precīzi trāpīja starp vārtu stabiem
rezultāts 1:0, lai arī šajā gadījumā jau tenisa ciparos 15:0, gandrīz geim set matč
vispār nekādas seksuālas objektivizācijas, kam gan negadās
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš: disciplīnas mūzika VS plūsmas un mirkļa dzirksts mūzika
15. jūnijs, 3:00 pm, atsauksmēm
P.S.
No Klauda Delangla sagremojamāka man šķiet šī viņa Debisī Rapsodija saksofonam interpretācija.
ctulhu: Tā jau es domāju
15. jūnijs, 7:01 am, atsauksmēm
https://jauns.lv/raksts/zinas/713554-da
Datu valsts inspekcija (DVI) norāda, ka automātiska telefona numuru ģenerēšana pati par sevi nepadara komerciālus zvanus likumīgus.
Fiziskām personām bez piekrišanas zvanīt nedrīkst
basta: - Rasa vakar tirdziņā..
14. jūnijs, 10:55 pm, atsauksmēm
Ja tā padomā, es biju tikai mazliet vecāks, kad dabūju savu pirmo disku.
- Israeli newspaper Maariv reports that during a cabinet meeting, Israeli National Security Minister Itamar Ben-Gvir called for the arrest of Lebanese women and children.
“We must think outside the box. Occupying land and killing large numbers is important, but arresting their women and children and taking them to prison is what hurts them the most.”
aborigens: The longest word in the..
14. jūnijs, 10:29 pm, 2 atsauksmes
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš: par mana albuma ieraksta veikšanas garīgajām un fiziskajām niansēm
14. jūnijs, 7:28 pm, 10 atsauksmes
Analogo ierakstu es tik ļoti mīlu tieši tāpēc, ka tas liek aukstajam māksliniekam būt pilnībā gatavam, klātesošam un savā elementā visu ieraksta laiku, tāpēc, ja tam pieiet no rituālistiska skatu punkta, tad pati ieraksta organizēšana par sevi ir kā tāds ceļojums augšup pa kalna nogāzi pretī klosterim, kas ieskauts grēdas mākoņos.
Mazliet kauns atzīt, ka, ja man ikdienā nemaksātu par to, ka darbā brīvbrīžos varu eksplorēt savu muzikalitāti, paņemot rokās jebkuru no 2.stāvā 200 displejos izliktajām ģitārām, basiem, utt. Noteiktās dienās 90% no dienas ir brīvbrīdis, jo nekas nenotiek, taču tas ir reti; parasti ir 50/50.
Ivo: Nav lielāka stulbeņa par cilvēku (labots)
14. jūnijs, 7:12 pm, 4 atsauksmes
Katra jaunā tehnoloģija parāda, ka cilvēks ir dīvains un ārkārtīgi stulbs radījums.
Parādās DAW jeb Digital Audio Workflow/Workstation
Un mūziku sāk miksēt mērāmi sliktāk - zaudē dinamiku, visu pieejamo diapaonu kompresē skaļima virzienā un parādās inovācija: failu zipošanas trokšņi, kas īpaši labi traucē augšējām frekvencēm... Tā tas turas dekādēm, kamēr stulbeņi izballējas, izgul dzērumu, izārstē pohas un ar skaidru prātu sāk domāt, ka, hei - kaut kas ir par tālu, mūzika ir palikusi kā plastmasa bez tekstūras un kā tad tas tā gadījās?
Parādās digitālā fotogrāfija
Un notiek precīzi tas pats - visu čakarē, jo ir iespējams visu čakarēt. Vajag vai nē - šādi jautājumi izkrīt no apziņas, nepiedalās argumentu ķēdē. Lops kopē citu lopu līdz pienāk maģiskā apskaidrības stunda un cilvēki saprot, ka tone-mapping, sterilitāte un plastmasas ādas izskats tomēr nekam neder, ka vajag atpakaļ vecās vērtības. Nevis "vecās" vērtības, bet jēdzīgās un dabiskās. Vienīgās un pareizās. Pārbaudītās. Noslīpētās. Vizuālā valoda ir sena un tur nekādas digitālās "inovācijas" nav nepieciešamas, traucē tikai.
Parādās pilnfunkcionāls audio spēlēs
Un notiek precīzi tas pats - samuhļīts. Ar spēlēm vispār interesanti - cilvēki uzvedas tā, it kā skaņa vispār nebūtu svarīga. Diskursā ir HD/4k, HDR, Ray Tracing, hiperreālisms un cita ekskluzīvi vizuālā šņaga. Cilvēki pērk nez cik hercu un nez cik pikseļu monitorus, dzenas pēc jaunākā vizuālā kā stafetē, bet audio? Kas notiek ar to?
Notiek šis: Mass Effect Legendary Edition - portējot uz HD, smagi tiek sačākarēta daudzkanālu skaņa. Tomb Raider: Legend. Portējot uz HD, smagi sačakarēta skaņa. Tomb Raider: Underworld - visu spēles laiku bez apstājas dūc basi, nenormāli nogurdina ausis un kaimiņi arī nav priecīgi. Kāpēc tas darīts, vai to vajadzēja? Kam to vajadzēja? Nokāp alā un basī visu ārā. Piepeldi pie kuģa - basī visu ārā. Staigā pa kapenēm, kāp pa klintīm saulainā laikā, čivina putniņi un... Basī visu visur ārā. Ne tur tā vajag, ne tur tā piestāv. Izdarīts vienkārši tāpēc, ka kādam idiotam šķita, ka super un moderni, ka tā jāatzīmē konsoļu paaudžu maiņa. Tikmēr paaudzi vecākas spēles skan ideāli, jo tur bija limits, kas satur kopā disciplīnu.
Parādās MI lietojamā līmenī
Un precīzi tā pati cilvēka uzvedība. Atkal piedzēries un novēmies jaunietis (cilvēka daba) trako, ārdās un lepro, svin dzīvi ķipa, lien visur, kur vajag un nevajag, uzmācīgs tipiņš. Izgulēs vidusskolnieks savus studenta gadus, tad atradīs sev vietu zem saules. Jāgaida vēl šī pieaugšana, šobrīd tikai tīņa maksimālisms.
Diagnoze:
Sukas bļa normiji, smadzeņu audzējs un divpadsmitpirkstu dūre ānusā. Divas.
Cilvēks - stulbs idiots, kam sāk ļodzīties ceļi jebkā jauna priekšā. Atņem limitus un cilvēks pēkšņi un strauji saiet nelimitētā sviestā, deorbitējas. Un, kad tas beidzot pamana, ka strauji tuvojas melnajam caurumam, tikai tad sāk meklēt gaismu - "veco" un labo Sauli, kuras gravitācijas laukā atgriezties un orbitēt saprātīgi, rāmi, ilgtspējigi.
Un tā visu laiku, tipiski un cikliski. Human Condition, nekontrolēts crapitālisms.
extranjero: Šveice referendumā noraida iedzīvotāju skaita ierobežojumu
14. jūnijs, 1:58 pm, 6 atsauksmes
Nav svarīgi, vai šis prognozētais iedzīvotāju skaita pieaugums nāk no dzimstības vai imigrantiem. Acīmredzami, imigrācijas ierobežošana bija šīs iniciatīvas mērķis. Šveica ir multikulturāla sabiedrība, ka viņiem ir vismazāk iemesla sūdzēties par kultūras dažādību, kādu šie imigranti varētu atnest. Turklāt Šveicē ir laba imigrantu integrācijas likumiskā bāze, kas tiek īstenota arī praksē. Nav sagaidāms, ka imigrantu dēļ varētu ciest Šveices sabiedrības pamati. Citas valstis varētu kopēt šo Šveices praksi, un tas samazinās problēmas ar imigrantiem.
Prieks, ka Šveice noraida šo degrowth ideju, kas ir populāra ekstrēmistu politikas abos galos. Šī ir kārtējā progresa uzvara!
covid_19: eu mapat
14. jūnijs, 3:07 pm, atsauksmēm
angli okupēj īriju un ieveda tur skotus, kas darbojās industrijā ka darbaspēks rūpnīcās, kamēr īri audzēja kartupeļus
tad radās mazas un lielas nepatikšanas starp ievestiem skotiem un vietējiem īriem, pa vidu bija angļu armija un viss notika ļoti slikti
angļi negrib atdot savas okupētās zemes - ziemwļīriju un tur ievestos skotus, kas ir protestanti un īri, kas tradicionāli katoļi arī negrb tās atdot angļiem un vēl ir skotu jautājums
karočīt lobījam sēmenes
covid_19: ieslēdzam skaņas aparātus un tāščamies
14. jūnijs, 1:49 pm, atsauksmēm
covid_19: wiii cilvēki zin
14. jūnijs, 1:42 pm, atsauksmēm
un mēs viņam to ļausim
covid_19: nu man patīk pavazāties
14. jūnijs, 10:44 am, atsauksmēm
laža
feileris
sūds!
fu fu fu ... neēdiet to, pat negaršojiet, pheee fu bļe sūc
virtuvē indusi strādā, bet garšu nogalina marinētais ingvers (no klasiskās burciņas jebal), ko ber kur pagadās
pat krievu rollos ramen zupa gardāka - tur virtuvē autentiski krievi ne indusi
es pat nezinu, ko sirmais varētu darīt lai glābtu savu reputāciju - nodedzināt to utūzi pie sākuma?
covid_19: nu es taču teicu, ka dulla uz visu galvu
14. jūnijs, 10:22 am, atsauksmēm
uz jūrmalu ... pati no aizkraukles - aizkrauklē pie daugavas var pasēdēt
aicina rūdolfu, bet pikta ka kovidnieks neierodas
kur baseins bārs ļežaki un gultas ... mhehh viņa kādā pasaulē dzīvo, neatbildiet, savā, kur cieņa pret savu viesi, neprasiet
tam cilvēkam nav pat sapratnes, dulla kā vista bez galvas
viss ok, gribēt var da jebko atbilstoši savam prāta stāvoklim, bet tad tikpat daudz arī sagaidi
man šķiet uzšāvējus egijam vienkāršāk savākt būtu uz pirtiņu, kaut vai zaķīšu, ja jautājumi kā, prasiet, pašu rokām īzī
p.s. nu labi, egijs gribēja iečolēt goldiju un samērīt pupus, kurai spicāki
mhehh ņemtne miskastē _ žurkas ieviesušās, gulēt traucē, viss secinājums