Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: Ja man būtu jāiedod kādam..

šonakt, 12:58 am, 4 atsauksmes

Ja man būtu jāiedod kādam produktam balva par labuma un cenas attiecību, tad es to piešķirtu šim Latvijas produktam. Tam nav zaļās karotītes emblēmas, nedz arī CE un ISO sertifikātu. To nereklamē soctīklos, nereklamē vispār. Bet tā sastāvā ir kumelītes un kliņģerītes ziedi, ugunspuķes, kaķumētras, vērmeles, asinszāles, kosas un pelašķa laksti, piparmētras lapas, ķimenes augļi un arī auzas. Engures TOP veikalā tas necilā kartona iepakojumā novietots blakus lepnām un izturīgām ārzemju tēju bundžām. Apleju un ļauju tam ievilkties, un tad pa taisno pie sietiņa strauji ievelku sevī tā karsto aromātu. Bagātīgā smaržu buķete gandrīz vai apdullina, jo ir akurāt kā karstai, slapji izsutinātai pirtsslotai, ko uz brīdi pieliek pie svelošajiem akmeņiem, lai pēc tam, tā, maigi piespiesta, sniegtu īslaicīgu atvieglojumu uz lāviņas guļošā mugurai un krustiem. Pat bagātināta ar karoti medus šī tēja aizvien ir rūgta un dziedinoša ar vēdera un dvēseles kaitēm sirgstošajiem. 1.70 EUR, neto masa 30g. Ražots Zs 'Dunduri', Korģene, Salacgrīvas pagasts. Meklē kaut ar uguni Rietumeiropas aptiekās - viss velti, tabletes vien.
basta (basta)

basta: Ūdeni iedzēri?

30. novembris, 10:55 pm, atsauksmēm

Ūdeni iedzēri?
black_data (black_data)

black_data: Es pēdējā laikā esmu..

30. novembris, 10:03 pm, atsauksmēm

Es pēdējā laikā esmu diezgan daudz paturējis savu viedokli pie sevis, atkārtojot kā mantru mana šrinka frāzi - pieaudzis cilvēks ir tas, kurš zina, ko grib, un kā to panākt. ("Diezgan daudz", protams, vēl nenozīmē "visu".) Kāda jāga kaut ko teikt, ja tu nepadarīsi lietas labākas, vai pat drīzāk - viss ko tu panāksi, ir kādu sāpināsi. Pačīkstēt draugiem par to, kas tev sāp? Totāli, jā! Un paldies viņiem par iecietību un pacietību.

Un tagad dīvainā kārtā es piminēšu Rick and Morty. Jo jaunākajā epizodē ļoti daudzi ir saskatījuši to, kā terapija Rikam ir ļāvusi kļūt par labāku cilvēku, un viņš gandrīz ir noturējis šo stāju līdz galam. Nerunājot par to, ka man epizodes filānā fāze nelikās kā pāri stāvēšanas lieliskākā ilustrācija, man arī Rika "noraušanās" nelikās nekas nosodāms. Un tad man likās interesanti paskatīties ar šādām acīm uz sevi? Varbūt arī man terapija ir ļāvusi kļūt par labāku cilvēku šādā skatījumā? With all respect to my shrink, tā globāli visi šrinki jau maļ vienu un to pašu. Tik ļoti, ka tas pat kļūst par multeņu seriāla tropu. Un tomēr, kad šrinkam izdodas sasniegt tevi personīgi ar tiem visiem vispārīgajiem "kas ir ļaunākais, kas varētu notikt", tad varbūt ir sasniegts tas punkts, kas citiem no malas izskatās kā "redz kā viņš ir audzis".

Es nezinu. Varbūt mēģinot lavierēt starp spoileriem un sensa meikošanu, es neesmu sasniedzis nevienu no tiem. Bet šis likās kaut kāds īpatnējs breaking the fourth wall moments.
Alchemy of Pain (rozaa_orhideja)

Alchemy of Pain: "This is about restoring our..

30. novembris, 10:13 pm, atsauksmēm

"This is about restoring our sense of worth by knowing that
simply existing as a human being, first, is enough. Then from that being your foundation, we live life rooted from that place within ourselves with everything that we do."
zazis (zazis)

zazis: Ja kāds nebija informēts, kas veido mūsu identitāti.

30. novembris, 8:15 pm, 10 atsauksmes

"Pieņemto lēmumu Aleksejs Vasiļjevs argumentē ar cilvēku ziņojumiem par izstādi, tādējādi Daugavpils domei neesot nekas cits atlicis, kā rīkoties. Vasiļjevs atsaucas uz Saeimas preambulu, kā arī saņemto vēstuli, ko parakstījuši četru kristīgo konfesiju pārstāvji: "Latvijas identitāti veido starp šo visu kristīgās vērtības, tas ir Satversmes preambula. Nu par ko mēs runājam? Mēs nedrīkstam pat vienu vārdu izteikt par savu viedokli, iedzīvotāju grupas viedokli?""

Joprojām gaidu, kad viņi beidzot tiks skaidrībā, kas tad īsti ir tās kristīgās vērtības, kas veido mūsu identitāti. Man šķiet, ka mīlestība, piedošana un sapratne, būtu tās vērtības, bet, nujā, man daudz kas šķiet. Preambula, savukārt, reāli uzvelk.
honeybee (honeybee)

honeybee: For the beauty Give me..

30. novembris, 7:54 pm, atsauksmēm

For the beauty
Give me something please
For it's the beauty
That's killing me

I can't trust it anymore
Or rely on its truth
It pulls me right to it
Then makes a show of its abuse
 
♪♬: Tindersticks - For the Beauty
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: But this notion of something..

30. novembris, 7:45 pm, 1 atsauksme

But this notion of something smooth and slow, like the ascent of a slope, is a great part of the illusion. It is an illogicality as well as an illusion; for slowness has really nothing to do with the question. An event is not any more intrinsically intelligible or unintelligible because of the pace at which it moves. For a man who does not believe in a miracle, a slow miracle would be just as incredible as a swift one. The Greek witch may have turned sailors to swine with a stroke of the wand. But to see a naval gentleman of our acquaintance looking a little more like a pig every day, till he ended with four trotters and a curly tail, would not be any more soothing. It might be rather more creepy and uncanny. The medieval wizard may have flown through the air from the top of a tower; but to see an old gentleman walking through the air, in a leisurely and lounging manner, would still seem to call for some explanation. Yet there runs through all the rationalistic treatment of history this curious and confused idea that difficulty is avoided, or even mystery eliminated, by dwelling on mere delay or on something dilatory in the processes of things. There is a false atmosphere of facility and ease given by the mere suggestion of going slow.
Čestertons
ʾāliph (alefs)

ʾāliph: Šodien svarīga tikšanās,..

30. novembris, 7:29 pm, atsauksmēm

Šodien svarīga tikšanās, nevajadzētu nokavēt. Vajadzētu doties tā, ar rezervīti, lai bez lieka stresa. Tādēļ pieceļos jau pusotru stundu pirms izvēlētā izbraukšanas laika, lai būtu drošs, ka būs gana daudz laika izkasīties no mājas. Gandrīz gatavs dienai jūtos esmu jau pēc minūtēm 40, tāpēc nospriežu, ka pārējo laiku būtu lietderīgi pavadīt, lasot rīta ziņas un kārtojot zeķes. Aizlasos un aizskatos, tāpēc laikā, kurā plānots iziet no dzīvokļa, attopos, ka vēl tak zobi jāmazgā, žakete jāizvēlas, kurpes jānospodrina. Nonācis līdz mašīnai, attopos, ka ir taču ziema, mašīna apsnigusi, un atsniegošanas procedūru savos laika patēriņa aprēķinos neesmu iekļāvis. Pa rīta sastrēgumiem stumdos stresā un galamērķi sasniedzu tik tikko laikā.

Kas ar mani?
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: Lol at thinking you can..

30. novembris, 7:28 pm, atsauksmēm

Lol at thinking you can place a 50 tons stone block with surgical precision by just applying a sufficient amount of niggers. Lmao, even.

Man šis uzvedināja uz domu, kuru senāk pat nebiju uztaustījis. Viņiem taču nevis vienkārši jāieliek ti megabloki ideāli, dažkārt līdz milimetru precizitātei, bet jāizdara ar vienu piegājienu. Viena švunka un viss. Krānu taču nebija un ja no tā hipotētiskā baļķu un sviru mehānisma nokrīt par ceni kreisi, pārbīdīt vai ielikt vietā nav iespējams. Tie nigas laikam bija ekstrēmi veiksminieki.
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: Atgādinājums, ka tas pats..

30. novembris, 7:17 pm, 19 atsauksmes

Atgādinājums, ka tas pats kontingents, kura dēļ notika 2009/10 gadu globālais ekonomikas sabrukums un kuri tika "izbeiloti" laukā uz ierindas pilsoņu rēķina (arī šeit Latvijā, (((Godmaņa)))-(((Kargina))) sāga), ir tie, kas sponsorē visas t.s. "nevalstiskās organizācijas" un "starptautiskās institūcijas", kuru norādēm mēs bez nosacījumiem pakļaujamies, jo mūsu "pārstāvju" valdības ir tām pakļautas, nevis otrādi. Kurš šeit ko pārstāv. Es neredzu kurā vietā attiecīgo nāciju pilsoņi sevi pārstāv. Es redzu, ka ir maza grupiņa pasaules pilsoņu, kas uzņemas visas cilvēces pārstāvniecību, bez jebkādas publiskas debates un populāra akcepta.
f (f)

f: holy crap, nupat sapratu, ka..

30. novembris, 6:49 pm, 11 atsauksmes

holy crap, nupat sapratu, ka arī es neesmu tikusi pasargāta no maniakālās mammas, kurai vajag izpausties sava bērna grupiņā. diespasarg.
  • vajag dāvanas audzītēm un auklītēm - klasika, check.
  • vajag sagādāt egli bērniem grupiņā - whyyy?
  • tad vajag mesties ziemassvētku vecītim - klasika, check.
  • jāsagādā saldumu paciņa, kas pa kluso jānodod audzinātājai, kura to nodos ziemassvētku vecītim, kurš pēc tam (cerams) izdalīs bērniem - laikam arī klasika, check.
  • un tad vajag visiem vienādus saldumu paciņu maisiņus, varbūt kāda mamma var uzšūt - right, like, 20 gabalus. un kur viņa ņems materiālu? pat lai nopirktu vienādu, ir jācer, ka nebūs visi izpirkti, kamēr tiksi līdz bodei, kur pirms tevis jau bijuši 19.


Meistars (slepkava)

Meistars: Kiviča un Džiļa intervija

30. novembris, 5:23 pm, 2 atsauksmes

Es jūtos tiešām neitrāli attiecībā pret Kiviču, Artusu, Zuzāniem un pārējiem tādiem meļiem, bet nu melo un jūtās super. Ir šeit arī meitenes, kurām patīk asas izjūtas, nu tas vienkārši ir ekstēmi :)
ena (ena)

ena: On my knees i think clearer

30. novembris, 4:36 pm, atsauksmēm

On my knees i think clearer
black_data (black_data)

black_data: Racionāli es saprotu, ka es..

30. novembris, 4:11 pm, 3 atsauksmes

Racionāli es saprotu, ka es grasos atbrīvoties no vienām saistībām, un uzņemties citas. Bet tomēr ir neliels stress par to, ka es grasos uzsākt avantūru, kurai nevajadzētu ļauties. Normāli cilvēki tā nedara. Normāli cilvēki grib vakarā ierausties savā gultā ar siltu tēju, un skatīties seriālu. Es grasos atbrīvoties no mājām vispār. No otras puses, šīs "mājas" jau kādu laiku nav mājas, kurās es dzīvoju. Šīs "mājas" pilda tikai atsevišķas funkcijas, un neviena no tām nelīdzinās "gultā ar siltu tēju".
nova (nova)

nova: tā pagāja skaistais novembris

30. novembris, 3:35 pm, (bez komentāriem..)

pirms mirkļa:
... tālāk ... )
Skabičevskis (begemots)

Skabičevskis: 0 qty of fucks given

30. novembris, 2:34 pm, 3 atsauksmes

and 0 hours slept
Meistars (slepkava)

Meistars: Pēdējā laikā bieži..

30. novembris, 2:16 pm, 1 atsauksme

Pēdējā laikā bieži skatos multenes, kas saucās sapņi. Katru rītu mostos - laikam jau Aleksandrs Grīns teica, ka aukstos sviedros, bet es pamostos savādāk. Katru rītu pamostos, ka esmu vakar smēķējis sapnī, vakar esmu dzēris sapnī, un tūlīt būs pilnīgā - kā bizē teica pēdējā pēcpusē.

Nu katras mēs esma savādāks.
ctulhu (ctulhu)

ctulhu: Kompartmentalizācija level superhero

30. novembris, 1:37 pm, 100 atsauksmes

Kompartmentalizācija - tas ir šis:

Compartmentalization is a defense mechanism in which people mentally separate conflicting thoughts, emotions, or experiences to avoid the discomfort of contradiction.

Kā tas strādā:

Mākslas objekts Pārdaugavā - cilvēki pateica kāpēc viņiem tas objekts nepatīk, varas iestādes objektu izcenzēja. Krustpimpsargi saka - labi!
Mākslas objekts Daugavpilī - cilvēki pateica kāpēc viņiem tas objekts nepatīk, varas iestādes objektu izcenzēja. Krustpimpsargi saka - slikti!
zazis (zazis)

zazis: Jauki.

30. novembris, 12:42 pm, 43 atsauksmes

Pēc tikšanās ar Marka Rotko muzeja vadītāju Māri Čačku kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA) akcentēja, ka mākslas politiska cenzūra demokrātiskā sabiedrībā nav pieļaujama, tas ir ceļš uz nekurieni.

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/maksla/varam-prasis-paskaidrojumu-daugavpils-domei-par-makslas-cenzuru-rotko-centra-km-rosina-apspriedi-saeimas-komisija.a484695/
De contemptu omnium vanitatum mundi (hurt)

De contemptu omnium vanitatum mundi: "kApĒc Tu NeSvInI ZsV...???"..

30. novembris, 11:54 am, atsauksmēm

"kApĒc Tu NeSvInI ZsV...???" Kāpēc svinēt? Redzku lieliskais sensitīvais raidījums "Ko neteikt" veido veselu sēriju par šo tēmu itkā tā būtu kaut kāda minoritātiska slimība - nesvinēt zsv.

piparpuuka: Gara radinieks ienāk tavā..

30. novembris, 11:02 am, atsauksmēm

Gara radinieks ienāk tavā dzīvē, tikai lai atklātu tavas būtības nezināmu šķautni, un tad aiziet.
zazis (zazis)

zazis: Cotton Candy Dream Boat

30. novembris, 10:21 am, 2 atsauksmes

zazis (zazis)

zazis: Vai tiešām govju anālā fistinga beigas nav aiz kalniem?

30. novembris, 7:53 am, atsauksmēm

ctulhu (ctulhu)

ctulhu: Islāms

30. novembris, 1:19 am, 23 atsauksmes

Kāpēc es saku ka islāms ir problēma, viena parciāla ilustrācija:

https://jauns.lv/raksts/sports/532321-bijusi-miss-horvatija-katara-parlieku-atkailinas-izraisot-pamatigu-skandalu

Nu t.i. kristietība ir daudzmaz atmācīta no tieksmes diktēt kā cilvēkiem ģērbties un uzvesties - arī tur kur tā ir izplatīta.

Un vēl kristietība ir atmācīta no pretendēšanas uz kaut ko līdzīgu `šariata likumiem``

Tagad tāpat jāizdresē islāms, lai tas nebojā sabiedrību.
šī sviests (virginia_rabbit)

šī sviests: The rest of the day was quite..

30. novembris, 1:18 am, 2 atsauksmes

The rest of the day was quite easy.
I did all the jobs on my list
And enjoyed them and had some time over.
I love you. I’m glad I exist.
rūsganais sprakšķis (mufs)

rūsganais sprakšķis: Gribēju iet laicīgi godīgi..

29. novembris, 11:53 pm, 1 atsauksme

Gribēju iet laicīgi godīgi gulēt, bet kaķim atkal sūdīgi, vēma un piedirsa stūri

Ielēju viņam zemādā ārpuskārtas ri-lac un sev vēl vīnu
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: Okej, mazs piemērs kā..

29. novembris, 11:03 pm, 2 atsauksmes

Okej, mazs piemērs kā strādā t.s. "shadowbanning" iekš sociālā tīkla. Iedomājies tu esi ljjūzersĪblis. Tu pats redzi savus postus, bet leitestos tie nav redzami. Kāds cits cibiņš var redzēt tavus postus tikai tad, ja konkrēti uzspiež uz tavas saites. Tu neesi piedraugojams, kaut gan tavus postus un lenti iespējajms izlasīt, uzspiežot uz tiešajām saitēm, kuras pats platformas meklētājs nepiedāvā. Dabiski, ka ne pie kādas "trendošanas" tu nevari piedalīties, jo esi izslēgts no spēles (by who/for what?). Tavi ieraksti netiek piedāvāti natīvajā meklētājā nekad. Bet nu tu tur tipa vēl ar vien esi vai ne trolololo
Gēbelss klusi smīnot smēķē cigāru uz podesta.
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: Būšana starp Krieviju un..

29. novembris, 10:58 pm, 1 atsauksme

Būšana starp Krieviju un pašreizējajiem globālisti->woke Rietumiem ir labākais piemēr "being between rock and a hard place".
Džedaju bruņiniece (kochka)

Džedaju bruņiniece: Nogurums

29. novembris, 10:17 pm, atsauksmēm

Šodien pienāca tā diena, kad mani nosauca par dāmu. Vairs neviens nesauc par tanti (tā jaunībā reizēm sauca mazu bērnu mammas), ne kundzīti, kundzi, ne meiteni, pat ne ģevušku.
♪♬: Fatigue universelle
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: Nav pieņemts atpazīt..

29. novembris, 10:21 pm, 1 atsauksme

Nav pieņemts atpazīt cilvēka tautību, ja vien tā nav pamatnācija, kuru jānosoda par pārlieku nacionālismu. Izņemot Izraēlā.
f (f)

f: : dzīve autobusā

29. novembris, 9:12 pm, 1 atsauksme

lielvārdē novēroti skaistākie ziemassvētku rotājumi.

vispirms viņi iekāra lampiņu virtenes zemo koku galotnēs, nezinu, kas tās, ābeles, vai? no koka uz koku, bet tikai galotnēs, es uzsvēršu. sanāca tāda kā lampiņu sega. tad izvietoja lampiņas egles formā lielvārdes jostas rakstā. un tagad jau arī tur, tāpat kā citās pilsētās ir tie lielie lampiņu eņģeļi kokos. 
authenticity (authenticity)

authenticity: ā, bet vispār es pie datora..

29. novembris, 9:08 pm, 1 atsauksme

ā, bet vispār es pie datora piesēdos, lai palasītu par trauksmaini izvairīgām personībām.
ctulhu (ctulhu)

ctulhu: Savdabīgi

29. novembris, 8:42 pm, 3 atsauksmes

Kaut kāds tips

a) mani izbano
b) mani citē

http://klab.lv/users/divas_zosis/
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: Ok, medikopteru mums,..

29. novembris, 8:21 pm, 1 atsauksme

Ok, medikopteru mums, protams, vajag tai zelta stundai - ekonomēto riepu, nekaisīto ceļu un dzērājšoferu upuru un to donororgānu ātrākai pārvešanai. Bet vairāk par to vajag vismaz vienu papildus joslu visām divpretējjoslu šosejām un pretējos braukšanas virzienus atdalošu barjeru. Ja nē, tad pieļaujam iespēju, ka pēdējais latvietis var nosisties kaut kur pa ceļam no Zilupes uz lidostu Rīga. Jā, vismaz gaisma tajā paliks nenodzēsta, kā mēms simbols pār mēru taupīga muļķa pēdējai cerībai.
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: Atgādinājums selektīvas..

29. novembris, 7:50 pm, 6 atsauksmes

Atgādinājums selektīvas cenzūras faniem - Babylon Bee no Twittera tika kancelēts par to, ka atļāvās nosaukt vīrieti par vīrieti. Tas ir benčmarks tam kā strādā "mūsu demokrātija". Cilvēki, kas domā/cer, ka viņus tas nekad neskars, jo ir pareizajā pusē, ir naivi. Revolūcija ēd savus bērnus, left eats left. Been there done that. Slaktiņi starp agrīno komunistu subsektām, kamēr kāda vinnēja, nebija švaki. Pagaidām tas pamatā notiek virtuāli. Iedzersim par to, lai tas nepārietu iekš meatspace.
tati (tati)

tati: scary times we're living in

29. novembris, 7:38 pm, 2 atsauksmes

Tas man tikai tā šķiet, jeb 2022. gadā atcelšanas kultūra iet savu uzvaras gājienu?
Labi, visa pasaule atcēla krieviju ar putleru priekšgalā, to es saprotu. Bet kas vēl šogad interesants paspējis notikt? Atcēla Tate, atcēla Ye, atcēla Balenciaga. Lasot vietējās preses virsrakstus, saprotams, ka atcēla latviešu basketbolista sievu.
Es kko aizmirsu?
Viena kļūda un viss, You are out, mēs to nekad nepiedosim!
zazis (zazis)

zazis: Izdomāju, ko gribu studēt..

29. novembris, 7:15 pm, 22 atsauksmes

Izdomāju, ko gribu studēt maģistratūrā. Tiešām būs jāķeras pie bakalaura? Meh.
ctulhu (ctulhu)

ctulhu: Kaktu avīze diena

29. novembris, 6:22 pm, 1 atsauksme

ķipa raksts ka UA saņēmusi franču LRU sistēmas

a bildē pie raksta krievu `` Buks``

https://www.diena.lv/raksts/pasaule/eiropa/ukraina-sanemusi-reaktivas-zalvju-iekartas-no-francijas-14290468

LRU izskatās šitā:

https://militaryleak.com/2019/03/14/french-army-lru-multiple-launch-rocket-system/

Vot nah es to varu atrast 10 sec laikā a dienas žurnālisti kam par to naudu maksā nē?
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: valstslietas

29. novembris, 2:55 pm, 1 atsauksme

VARAM "RAM" daļu būtu loģiski pievienot Aizsardzības ministrijai, jo reģioni, šķiet, turpmāk attīstīsies galvenokārt uz aizsardzības budžeta rēķina. Sanāktu skaists un uz rezultātu (nevis iespējamību) vērsts nosaukums - ARAM.
Bet VARAM "Vides aizsardzības" daļu pārsaukt par Klimata un Ilgtspējas un apvienot ar Zemkopības ministriju, lai par pretrunām turpmāk plūcas resora iekšienē. Saīsinājums arī sanāktu cerīgi daiļskanīgs - KLIZM.
putnu novērotājs (_re_)

putnu novērotājs: manas dzīves aktuālākā..

29. novembris, 2:17 pm, 8 atsauksmes

manas dzīves aktuālākā problēma

Putniem šobrīd lielākā cīņas daļa paiet barības meklējumos skarbajos ziemas apstākļos. Savukārt putnu draugiem, bez visām citām problēmām, pie barotavas parādās vēl viena – kā lai atšķir pelēko zīlīti Poecile
montanus no purva zīlītes Poecile palustris?


viņa izskatās skaista, trausla, maiga

bet par barības problēmu. var barotavā bērt neizlobītus zemesriekstus? tā nebūtu kaitniecība - tipa, dod ēst, bet lai pie ēdiena tiktu, liek nopūlēties un iztērēt sūri, grūti savāktās kalorijas? vai arī putniem izlobīt būtu tīrais nieks, kamēr es aplauzīšu pusi nagus lobot